Skocz do zawartości

Feromony na wzrost zainetresowania


aleks120

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w zwiazku ale od jakiegos czasu zauwazyłem,ze moja dziewczyna nie okazuje mi tyle zainteresownia co wczesniej. to nie jest znudzenie,mieszkamy razem i troszke ja znam. mam do Was takie pytanie:

które feromony poprawia relacje miedzy nami,sprawia ze bede dla m=niej pociagajacy jak dawniej?? Czytałem cos o Edge,ale nie wiem czy to dobry wybór.. I gdzie kupic cos co naprawde jest sprawdzone??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej sytuacji moze ten bedzie dobry http://www.feromony.pl/NPA bezwonny,ale podobno bardzo efektywny.

Bezwonny to określenie bardzo mylące w stosunku do tego produktu. Nie ma on własnej nuty zapachowej, ale pachnie (a właściwie śmierdzi) androstenonem. Nadaje się więc do stosowania tylko z własnymi perfumami.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

npa bardziej dziala na moja osobe niz na innych i to jest najlepsze w tym produkcie

najlepsze feromony dla osob niesmialych :D

fakt the edge to jest to samo co npa wydaje mi sie ze nie dziala tak dlatego ze jest rozcienczone ja kiedys rozcienczylem 1 ml npa z perfumami i nie mialem takiego kopa pewnosci siebie co po czystym npa

wogole jakies dzialanie bylo troche slabsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dawno tu nie zaglądałem, ja bym polecił próbkę pheromaxu. Czasami kiedy czytam wypowiedzi innych użytkowników to jestem zaskoczony, że nie widzą efektów, albo nie na każdego działa. Co oznacza, że jestem szczęściarzem. Wracając do tematu, polecam próbkę, dostawa bardzo szybko, a jeśli się zdecydujesz to bardzo ostrożnie z otwieraniem fiolki, jak się polejesz to po Tobie. Polecam pół kropli, przyłóż do nadgarstka mocno dociśnij i przechyl. Rozetrzeć po szyi i nadgarstkach i gotowe. Do przykrycia polecam Hugo Boss Selection, kup próbkę to na bardzo długo starcza koszt tak 50 zł za oba produkty. Czy zadziała sam zobaczysz, błysk w oczach, ciągła rozmowa, zawieszanie spojrzenia, ja szczerze mówiąc nie za bardzo wierzyłem, a jednak w moim przypadku świetnie działa. Podstawa to nie liczyć na efekty od razu tylko po czasie, wciągnąć w rozmowę, po 10 minutach oceń czy zaszły zmiany w rozmówcy. Jeżeli nie dasz się namówić to tak czy inaczej Polecam innym ten zestaw i taką dawką jakieś 50 zł w sumie a warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pojawia się po prostu sprawa krycia feromonów, ja polecam właśnie Hugo Boss Selection ponieważ uważam, że świetnie kryje, nigdy nikt mi nie powiedział, że coś nie tak z zapachem i trzyma długa. Każdy musi sobie dopasować jakiś zapach. Skuteczność Pheromaxu w bardzo dużej mierze zależy od zapachu jakim jest przykryty i od tego zależy bardzo jego działanie. Wydaje mi się, że część osób to trochę bagatelizuje i dla tego nie widzi efektów. Tylko oryginalne perfumy i nosić fiolkę w kieszeni to podstawa, żeby w razie czego poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Jestem w zwiazku ale od jakiegos czasu zauwazyłem,ze moja dziewczyna nie okazuje mi tyle zainteresownia co wczesniej. to nie jest znudzenie,mieszkamy razem i troszke ja znam. mam do Was takie pytanie:

które feromony poprawia relacje miedzy nami,sprawia ze bede dla m=niej pociagajacy jak dawniej?? Czytałem cos o Edge,ale nie wiem czy to dobry wybór.. I gdzie kupic cos co naprawde jest sprawdzone??

 

a ja oprócz feromonów proponuję abyś przede wszystkim coś w waszym życiu zmienił. Przyjdź dzisiaj do niej z kwiatkiem (bez okazji oczywiście) w celu podziękowania za jej za obecność;) to TY pewnego wieczoru zrób kolację, albo śniadanie (wspólne jeśli jest taka możliwość a jeśli się mijacie, to zrób jej kanapki do pracy) zaproś ją gdzieś albo po protu idźcie na spacer. było by miło gdybyś zabrał ją w miejsce gdzie np. poznaliście się, wydarzyło się coś szczególnego;)

Zobaczysz jak będzie jej miło, nie odczujesz jakiegokolwiek braku zainteresowania. Zapewniam Cię... będzie chciała Ci się odwdzięczyć;););)

Pytanie tylko jak bardzo jest kreatywna;)hehe

 

pomysłów jest nieskończona ilość...ale sam wiesz co najbardziej ją ucieszy.

życzę powodzenia!!!

 

mam nadzieję,że opiszesz nam jak się losy dalej potoczyły;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności