Skocz do zawartości

CZy to naprawde działa??


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiem załozyc drugi temat i zapytac Was czy feromony naprawde sprzwdzaja sie w zyciu codziennym.

Planuje kupic własnie cos sprawdzonego,ale ostroznie do tego podchodze,nie jestem do konca przekonany o ich skutecznosci.

Mozecie opisac mi jak to było z Wami i czy pomogło?? Bardzo prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci bo jak widac na forum jakos mala aktywnosc ludzi jest :/.

W moim przypadku to srednio sie sprawdzaja. Na poczatku jak zaczynalem stosowac to po uzyciu czulem sie bardziej pobudzony i pewniejszy siebie troszke a teraz to nic, zapominam ze mam je na sobie a reakcji ze strony otoczenia brak. Kiedys jak 2 psikniecia dalem i sie spryskalem mocnymi perfumami to w autobusie slyszalem jak dziewczyny za moimi plecami mowily ze cos okropnie smierdzi :D haha xD, potraktowalem to jako znak ze dziala chyba xD. Moze na ciebie lepiej podzialaja i bedziesz mogl sie cieszyc ich zaletami. Ja kupilem PHX 14 ml, wiem ze drogo wyszlo prawie 300 zl, ale narazie testuje i jak nie bedzie dalej efektow to przeciez moge je odeslac i oddadza mi kase no nie? :D Ale wolalbym zobaczyc efekty i stosowac je codziennie :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stosowałem słabiutki feromonik, i mimo niskiego stężenia zauważyłem że dział. Teraz Zakupiłem NPA, tylko szkoda że nie mogę go zbytnio przetestować bo całymi dnimi w ekspresie piszę pracę :D.

Jeśli mowa o skuteczności to najlepiej jak będziesz sie naturalnie zachowywał, aplikując fero. Aktualnie aplikuje pół kropli NPA bo gdy na początku dałem troche ponad 1 to w domu wszyscy zrobili się nienaturalnie podrażnieni i agresywni. Nie mam za dużo czasu na pisanie więc nie miej nic przeciwko jak odeślę Cię na mój pierwszy post po piewrszej aplikacji:D http://ferum.pl/npa-moje-przemyslenia-i-efekty-t1269.html

 

Miłej lektórki!;)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności