Skocz do zawartości

Liquid Trust


Pirron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Zakładam nowy temat poświęcony specyfikowi, który co prawda nie zawiera feromonów, ale ma działać w podobnym kierunku.

 

Liquid Trust zawiera oksytocynę, która jest określana jako "hormon zaufania". LQ ma sprawiać, że będziemy wzbudzali zaufanie w naszych rozmówcach.

 

LQ jest chyba niedostępne w Polsce, ale ktoś na forum juz je nabył na love-scent i testował. Zwracam się zatem zapytaniem o odpowiednią dawkę, gdyż do mojego LQ otrzymałem tylko ogólne porady dotyczące stosowania feromonów (żeby nie przedawkować, żeby łączyć z perfumami, etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Liquid Trust od jakiegoś czasu przewija się przez to forum, a im więcej czytam o tym specyfiku, tym bardziej jestem nakręcony.

 

Chciałbym zapytać tych, co już go kupili: Ile was to kosztowało w przeliczeniu na złote?

Ja wiem, że LT kosztuje 30$ za granicą, chyba w USA, natomiast LTenhanced 80$; lecz mnie interesuje koszt w przeliczeniu na złote razem z kosztami przesyłki, przynajmniej w przybliżeniu.

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Ja miałem zamiar kupić LT ale zdecydowałem sie na K2 . Wielu amerykanów używa LT tylko na specjalne okazje ponieważ do codziennego użytku jest za droga . Trwałośc wynosi 8m-cy no i trzeba użyć kilku psiknięć dlatego , że oxytocyna ulega szybko rozpadowi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...więc dotarl do mnie dzis zamówiony w poniedzialek Liquid trust i alter ego

jestem w szoku zamowilem w love scent inc w niedziele w nocy kilka wynalazków a dzis grzecznie kurier fedexu byl u mnie o 12:00 .

 

Liquid trust - po otwarciu czuć alkohol. Po zaaplikowaniu wg forum Love scent czterech dawek unosi sie zapach cos a'la delikatne npa + alkohol. Po okolo 2 minutach nic nie czuć - testy ....jutro.

 

Alter Ego - naprawde zaj***sty zapach . Chikara przy tym wysiada. Konsystencja oleista stosuje sie okolo 2-3 kropel dołączonym zaklarpaczem. Użyłem:- koleżanka pyta sie co tak fajnie pachnie. - dalsze testy na tygodniu...

 

Także szlak z love-scent.com przetarty. Możecie smiało kupowac chyba że feromony.pl wprowadzą te specyfiki do PL. Bardzo oplaca sie Group Buy zawsze to duże oszczędności. Koszt Liquid Trust w USA 29,99 USD w UK 39 GB Fedex nie naliczył żadnego cła ! Paczka przyszła jako Xmas Sample :))))

 

rast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

a ja mam 2 pytanka :)

1. do ferum: czy przewidujecie wprowadzenie liquid trust do oferty feromony.pl?? (jestem przekonana, że cieszyłby się szaloną popularnością, więc chyba z zyskiem dla was :D )

2. czy ktoś z forumowiczów orientuje się może w jaki sposób można złożyć zamówienie na love-scent nie posiadając konta?? (ich wyjaśnienie nie było do końca dla mnie zrozumiałe...)

z góry dziękuję za odp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności