Skocz do zawartości

Pomozcie!!!


CarOLKA

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowa jak widzicie i mam problem... :? Nie wiem ktor fero zamowic...czytalam duzo o nich na feromony.pl ..ale wciaz nie wiem. sytuacja jest taka:stracilam faceta, z ktorym kiedys duzo mnie laczylo...milosc- nie wiem...na pewno wiecej niz przyjazn. Czym sie wpomoc, aby sobie pomoc? :wink: dziewczyny i chlopaki piszcie!potrzebuje waszej rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według opini normalna prubka na 280 pożadnych aplikacji, to jest podajrze 14ml, prubka ma 2ml, wiec starczyć powinna na okolo 40, ale według testów forumonwiczów pheromax starcza na 140 aplikacji i to normalnych nie jakiś dużych, więć producent przesadził, więc jak 140 normalnego to prubka na 20, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jak będzie zbyt silne zaaplikujesz mnie, lepiej silne niz takie które wogle nie działa, według mnie to troche wygurowana cena za 20 aplikacji, ale jak skutkuje, to czekmu nie... ps. pheromax śmierdzi więc trzeba go zatuszować jakimś dobrym prefumem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według opini normalna prubka na 280 pożadnych aplikacji, to jest podajrze 14ml, prubka ma 2ml, wiec starczyć powinna na okolo 40, ale według testów forumonwiczów pheromax starcza na 140 aplikacji i to normalnych nie jakiś dużych, więć producent przesadził, więc jak 140 normalnego to prubka na 20, pozdrawiam!

 

Duży flakon starcza podobno na 280 dużych aplikacji (naciśnięcie główki atomizera do końca), ale z moich testów wychodzi, że jest to 140 dużych aplikacji. 280 będzie aplikacji małych (naciśnięcie główki do połowy), jednak nie warto stosować małych aplikacji, bo jest to bardzo trudne i niewygodne. Moim zdaniem aplikacja akurat Pheromaxu jest wygodniejsza w kulce, bo można dowolnie stosować i "na spokojnie", nigdzie nie pryska, a duża dawka flakonu może być za mocna itp.- dlatego z dużego falkonu przelałem środek do małego 5ml.

Na ile starcza próbka? Na długo;) Zależy jak kto stosuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... dla jednych będziesz śmierdzieć dla innych nie będziesz..

 

I to tak...;) ja nie czuję zapachu fero, Ali tak... różnie jest.

 

Ale na pewno nic nie będzie złego, jeśli do zapachu fero dodasz zapach jakichś miłych perfum nałożonych obok fero;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności