Skocz do zawartości

Darmowy kod na pierwszy zakup


lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do podarowania kod na pierwszy zakup, na www.feromony.pl . Dzięki niemu, masz szansę zakupić swoje pierwsze feromony bez kosztów wysyłki. Możesz dzięki temu zaoszczędzić nawet do 23 zł za wysyłkę kurierem. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz Pt8@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje stary masz głowę na karku!!

 

Dodam że jeśli chesz zaoszczędzić kupując dowolne feromony z serwisu feromony.pl na przesyłce a wachasz się.

To wiedz, że każdy bywa niezdecydowany. Dlatego pomgę Ci podjąć Właściwą decyzję!!

 

1. Masz niepowtarzalną możliwość zakupienia Orginalnych feromonów!!

2. Tylko na www.feromony.pl udzielają pełnej gwarancji na zakupiny pierwszy produkt mając na testowanie 365 dni To prawie Cały ROK testowania !!!

3. Masz możliwość odzyskania w całości kwoty wraz z kosztami przesyłki!!

4. A teraz Dodatkowo możesz mieć wysyłke całkowicie za Darmo jeśli to jest twój pierwszy zakup dowolnego feromonu powyżej 100zł !! Wystarczy tylko że jako jeden z pierwszych trzech osób do mnie napiszesz na adres meninblack19@interia.pl bym Ci podarował kod na darmową przesyłkę;)

 

Spiesz się Bo ktoś może Cię wyprzedzić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było oferta jest Od Sro, 27 Maj 2009, i w moim wypadku jest jeszcze ważna tylko do 05.06.2009 godz: 8:37 Potem juz moje kody tracą ważność. Tak jak moich kolegów z forum dodam że ich kody pewnie będą dłużej aktywne ale nie myślcie że wiecznie ;)

 

 

 

Korzystaj z okazji!! Wykorzystaj możliwość oszczędzenia NAWET 23 Złotych na wysyłce!!

 

meninblack19@interia.pl

 

Napisz do mnie meninblack19@interia.pl a udostepnie Ci kod na dormową wysyłkę został mi tylko jeden jesli tylko twoje zakupy na www.feromony.pl będa opiewały na sumę wiekszą niż 100 zł.

 

 

Z uszanowaniem Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do skorzystania z kodu kolegi lucassa na pewno możesz na nim zyskać;)Jeśli zdąrzysz;)

 

Oto kod na darmową wysyłkę, kończy się dzisiaj o 18.10 Kto pierwszy ten lepszy. PLKNKRE

 

 

No na tym skończe robienie reklamy;) No i miałeś bardzo dobry pomysł z kodem na forum lucass;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępniam stępniam Ci kod na dormową wysyłkę ten jest ostatni "PLKRZFU" tylko jesli tylko Twoje zakupy na www.feromony.pl będa opiewały na sumę wiekszą niż 100 zł.

 

 

 

Jakby nie było oferta jest Od Sro, 27 Maj 2009, i w moim wypadku jest jeszcze ważna tylko do 05.06.2009 godz: 8:37 Później mój kod traci ważność. To mój Już ostatni Kod!!"PLKRZFU"

 

Zaoszczędź nawet 23zł!!!!

 

 

PS.1

 

Podczas dokonywani zamówienia wpisz w "uwagach do zamówienia" że kod otrzymałeś od "Mariusza".

 

PS.2

 

Kto pierwszy Ten LEPSZY !!!!!! Chyba nie chcesz aby ktoś Cię wyprzedził??

 

Jeśli Kod już ktoś wykorzysta Powiadomię o Tym!!!!!

 

Z uszanowaniem Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako klient serwisu feromony.pl otrzymałem 3 kody na darmową wysyłkę (bez żadnych haczyków i ukrytych gwiazdek!) dla zamówień o wartości minimum 100zł.

Jeżeli będzie to pierwszy zakup w serwisie feromony.pl i jesteś zdecydowany na skorzystanie z tej niecodziennej szansy, napisz do mnie carlos345@o2.pl

Spiesz się bowiem kody są ważne do godziny 19:23, dnia 24-06-2009!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Posiadam trzy kody na darmowa wysylke przy pierwszym zakupie na www.feromony.pl, zamowienie minimum 100 zl ! ! ! ! wazne do 12-04-2010 ! ! ! ! pospiszesz sie ! ! ! !

Jezeli jestes zainterowana badz zainteresowany pisz na pw...

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności