Skocz do zawartości

kod na darmową wysyłkę dla każdego!!!


PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Feromomaniacy!

:idea: Jako klient serwisu feromony.pl otrzymałem 3 kody promocyjne na darmową wysyłkę zamówień o wartości min. 100zł.

Chciałbym się nimi z Wami podzielić, jesteś zainteresowany?

po prostu napisz! mail:

 

:arrow: co ja z tego mam? jeszcze większe rabaty za każdy wykorzystany kod

:arrow: co Ty z tego masz? darmową wysyłkę + feromony, a to naprawdę działa(!!!)

 

Nie sprawdziłem wszystkich, ale z czystym sumieniem mogę polecić BTB, koleżanka stosowała Pheromax i podobno była bardzo zadowolona, nie wiem, jak on działa w drugą stronę, ale podejrzewam, że równie POZYTYWNIE

 

Howgh!

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępniam stępniam Ci kod na dormową wysyłkę ten jest ostatni "PLKRZFU" tylko jesli tylko Twoje zakupy na www.feromony.pl będa opiewały na sumę wiekszą niż 100 zł.

 

 

 

Jakby nie było oferta jest Od Sro, 27 Maj 2009, i w moim wypadku jest jeszcze ważna tylko do 05.06.2009 godz: 8:37 Później mój kod traci ważność. To mój Już ostatni Kod!!"PLKRZFU"

 

Zaoszczędź nawet 23zł!!!!

 

 

PS.1

 

Podczas dokonywani zamówienia wpisz w "uwagach do zamówienia" że kod otrzymałeś od "Mariusza".

 

PS.2

 

Kto pierwszy Ten LEPSZY !!!!!! Chyba nie chcesz aby ktoś Cię wyprzedził??

 

Jeśli Kod już ktoś wykorzysta Powiadomię o Tym!!!!!

 

Z uszanowaniem Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Feromomaniacy!

:idea: Jako klient serwisu feromony.pl otrzymałem 3 kody promocyjne na darmową wysyłkę zamówień o wartości min. 100zł.

Chciałbym się nimi z Wami podzielić, jesteś zainteresowany?

po prostu napisz! mail: szokowirowka@tlen.pl

 

:arrow: co ja z tego mam? jeszcze większe rabaty za każdy wykorzystany kod

:arrow: co Ty z tego masz? darmową wysyłkę + feromony, a to naprawdę działa(!!!)

 

Nie sprawdziłem wszystkich, ale z czystym sumieniem mogę polecić BTB, koleżanka stosowała Pheromax i podobno była bardzo zadowolona, nie wiem, jak on działa w drugą stronę, ale podejrzewam, że równie POZYTYWNIE

 

Howgh!

:P

 

UWAGA! ZOSTAŁ MI OSTATNI KOD - KTO 1SZY TEN LEPSZY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności