Skocz do zawartości
annaxa

Prawie przestalismy sie kochac :( Doradzcie jaki feromon

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Was o pomoc w wyborze . Jesteśmy w związku 3 lata i mniej więcej od 5 miesięcy seks zdarza się sporadycznie . na początku były męskie kłopoty , trochę "moich" kłopotów którymi obarczałam połówkę ... Jednym słowem po okresie cudownego seksu nastał post :( Nie ma mowy o zaniku uczucia - wszystko inne świadczy o tym ze nic się nie zepsuło - chociażby kiedy cala noc nie "odklejamy" się od siebie. W nocy gdy partner śpi zauważyłam ,ze wszystkie funkcje hmm..fizjologiczne wróciły już do normy i myślę ,ze boi się iż nie sprawdzi się. Co poradzicie w tej sytuacji ? Szukam czegoś co przeszkodzi mu "myśleć" ze może nic nie wyjść tylko obudzi dawnego mężczyznę troszkę częściej .

Dziękuję za podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm cieżka sprawa. Gdybym ja był w takiej sytuacji zastosowałbym połączenie PHX i Chikary. PHX obudzi pożądania a Chikara sprawi, że Twój partner "otworzy sie", poprawi mu się samopoczucie i ogólnie polecam takie połączenia. Może niech ktoś inny się jeszcze wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

patrz na daty koles, przestan spamowac i nabijac posty ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź już sprawdziłam ich skuteczność :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi