Skocz do zawartości

Nie przesadzaj z ilością!!!


FREDEK

Rekomendowane odpowiedzi

Moje nowe doświadczenie.Nie przedawkowywać feromonków! Niektórzy ludzie zwłaszcza kobiety są bardzo wrażliwe(mają bardzo czułe powonienie) i czują fero jak zapach niemytego upoconego męskiego ciała(to je dosłownie odrzuca) i jedno psiknięcie za dużo daje efekt ucieczki ponieważ nie mogą znieść tego zapachu.Nie pomaga nawet "grube"przykrycie jakimiś perfumami.Jest wtedy jeszcze gorzej bo dosłownie duszą się od intensywnych woni(zbiera im się na wymioty i uciekają jeszcze szybciej:-). Na forum jest parę podobnych wypowiedzi na ten temat.(te puste miejsca na dyskotece czy w klubie wokół "przeferomonkowanego" kolesia)

Ja też miałem takie doświadczenie w tym względzie (na razie z jedną osobą) i potwierdzam to zjawisko.Co dziwne inne osoby niczego szczególnego nie czuły.Nawet porozmawialem bliżej z tą osobą na temat odczuwania przez nią zapachów(oczywiście ani słowa o fero) i sama przyznała że jest bardzo wrażliwa na zapachy czuje różne wonie nawet wtedy gdy inni niczego nie spostrzegają.Jest to dla niej samej trochę uciążliwe bo musi nieraz opuszczać miejsca gdzie wyczuwa przykre czy nieznośne zapachy gdy inni wtedy niczego nie zauważają.Jest to jakby jej "przekleństwem" i sama nie jest zadowolona ze swego wrażliwego nosa bo jest to dla niej trochę uciążliwe.

A więc uważajcie!Fero to nie perfumki(jedno psiknięcie tu jedno tam i jeszcze jedno ówdzie, parę razy dziennie).Wy możecie nic nie czuć nawet psikając sobie prosto w nos a inna osoba ma wrażenie że wącha mocz(dosłownie) jak to zdarzyło się innemu koledze na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

w sobotni wieczór przedawkowałem z fero zmiesząłem BTB NPA i PX plus jakiś inny fero potem psikłem się efekty były. Bawiłem się szalałem i nie ma to tamto naprawdę działały;) Mieszanka siekiera no noż ale później zmieniłem lokal i powtóryłem jeszcze raz całą aplikację. Dziewczyny bardzo dobrze reagowały na moją obecność.

Ale do sedna, rozmawiam sobie z dziewczyną no rozmowa miło i przyjaźnie się toczy aż tu nagle widze gwiazdki przed oczyma łapie się za nos a tu struga krwi, dłonie nos i pół mojej twarzy:/ widziałem że jacyś kolesie się dziwnie patrzą ale nie sądziłem że któryś mi sprzeda strzała. EFEKTY: Złamany nos wizyta w szpitalu a w poniedzizłek u neurologa aby dobrze nastawił mi nos;)

 

To by było na tyle.

 

Uważajcie z ilością Fero!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotni wieczór przedawkowałem z fero zmiesząłem BTB NPA i PX plus jakiś inny fero potem psikłem się efekty były. Bawiłem się szalałem i nie ma to tamto naprawdę działały;) Mieszanka siekiera no noż ale później zmieniłem lokal i powtóryłem jeszcze raz całą aplikację. Dziewczyny bardzo dobrze reagowały na moją obecność.

Ale do sedna, rozmawiam sobie z dziewczyną no rozmowa miło i przyjaźnie się toczy aż tu nagle widze gwiazdki przed oczyma łapie się za nos a tu struga krwi, dłonie nos i pół mojej twarzy:/ widziałem że jacyś kolesie się dziwnie patrzą ale nie sądziłem że któryś mi sprzeda strzała. EFEKTY: Złamany nos wizyta w szpitalu a w poniedzizłek u neurologa aby dobrze nastawił mi nos;)

 

To by było na tyle.

 

Uważajcie z ilością Fero!!!

 

 

hahaha może to nie fero tylko wypadek :)) hehee kurde ja jestem bardzo ostrożny i jak na razie nie widzę działania NPA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie dałem dość dużą dawkę fero i jakby nie było ktoś mógł sie lekko wk.... będąc pod jego wpływem, wariant z przypadkiem jest również aktualny mimo tego że jeżdże tam już z 5 lat pierwszy raz w życiu tak dostałem ale no cóż bywa mieszanka zadzałała;)

 

Nie widzisz efektów hm.. zainteresuj się mową ciała może coś Zauwazysz bo z reguły to nieświadome gesty zdradzają nasze intencje i myśli hirooo.

 

Trzymaj sie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie dałem dość dużą dawkę fero i jakby nie było ktoś mógł sie lekko wk.... będąc pod jego wpływem, wariant z przypadkiem jest również aktualny mimo tego że jeżdże tam już z 5 lat pierwszy raz w życiu tak dostałem ale no cóż bywa mieszanka zadzałała;)

 

Nie widzisz efektów hm.. zainteresuj się mową ciała może coś Zauwazysz bo z reguły to nieświadome gesty zdradzają nasze intencje i myśli hirooo.

 

Trzymaj sie;)

 

mowa ciała :D oj to masz do czynienia z ,... nie tyle profedsjonalistą co maniakiem można powiedzieć. Wiele wiem wiele przeczytałem i wiele ... itd. można pisać

nie jest mi to obce. Moja przewaga to wiedza i doświadczenie na ten temat :D

 

hmmmm... zapraszam na spotkanie 1vs1 ;)

 

co do fero che naprawę sprawdzić czy to działa jak narazie poza skurkami ubocznymi nie jestem pewien :( ale piątek się zbliża i spotkanie z osobą na której mi zalerzy i stosunek miedzy nami jest brdszo określony z góry. Wiec zobaczymy czy postęp czy nie jak tak to mogę juz zacząc przypisywać pozytywne opinie naszemu placebo jakim jest Fero ;)

sry, za bledy troche sie wypil po grilu ..

btw. Zdrowie wasze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności