Skocz do zawartości

Oto dlaczego zbyt duża dawka nie działa!


Remi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W zeszly poniedzialek dostalem przeylke z PHX i mega szczesliwy zaczalem uzywac. Pierwszego dnia bylo fantastycznie. No wlasnie jest jeden problem. Zaaplikowalem PHX na szyje i poszedlem do miasta (co juz opisalem w innym poscie) - musze przyznac, ze reakcje byly fantastyczne i jak najbardziej bylem zachwycony. Nietety nie na dlugo. Problem zaczal sie juz dnia nastepnego, gdy zaaplikowalem psikniecie ponownie na szyje. Efekty ustapily, ale pomyslicie, ze to normalne bo nie zawsze jest super i efekt zalezy od wielu czynnikow. OK, Nie zrazalem sie tym, ale od tamtego poniedzialku minal tydzien a efekty ustaly. Dzis mnie oswiecilo, aby zapytac was gdyz od grudnia 2008 uzywalem codziennie NPA i nie wiem czy to nie dlatego. Zaraz opisze dokladnie co mam na mysli. Uzywalem NPA i efekty byly dobre, ja natomiast mialem zamiar poznac fajna kobiete a przy NPA bylo dobrze, ale nie na tyle jak bym chcial a do tego nie potrafilem zniesc samego zapachu NPA i musialem robic mikstury z perfumami gdyz przykrywanie tez nic nie dawalo bo po pol godzinie zapach sie i tak przebijal. W kazdym razie po przetestowaniu mikstur bylo dobrze i wielu ludzi u nas na uczelni bylo do mnie swietnie nastawionych niestety efekt ten ustal natychmiast gdy zaczalem stosowac PHX. Ci sami ludzi stali sie obojetni dla mnie a nawet niechetni. Nie wszyscy, ale duzo. Te same kobiety co byly we mnie zapatrzone nie reaguja. OK, nie przeszkadza mi to za bardzo, gdyz i tak mnie nie interesowaly. Pisze tylko dla obrazu sytuacji jak jest w tej chwili. Stosujac PHX nic nie widze. Stosowalem juz rozne dawki od odkrecania atomizera i przechylajac na palec (0,5 kropli) do jednego pelnego psikniecia. Oczywiscie nie mam zamiaru rezygnawac po jednym tygodniu, ale zastanaiam sie czy czasem Ci ludzie nie byli przyzwyczajenie do "innego mnie" a teraz cos im nie pasuje. Prosze powiedzcie mi czy musi minac troche czasu aby moja skora i moje feromony dostosowaly sie do PHX czy moze dac sobie spokoj i pomyslec o wymianie. Oczywiscie, mam zamiar jeszcze conajmniej 3 tygonie testowac dawki, ale moze mial juz ktos tak, ze po zmianie fero efekty byly podobne do moich. To, ze PHX dziala to nie ulega najmniejsczej watpliwosci gdyz po zastosowaniu mam takiego kopa, ze hej. Problem tylko, ze nie dziala na innych.Moze ktos z firmy sie wypowie? Bardzo mi zalezy na odpowiedzi gdyz nie wiem co jest grane i zaczynam sie niepokoic. A pierwszego dnia mialem rano NPA a po powrocie ze szkoly dolozyem otrzymane PHX i moze dlatego efekt byl taki niesamowity. BARDZO BARDZO prosze o jakiekolwiek informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem pheromaxu i widzialem efekty ale dopiero po dluzszym czasie. Teraz uzywam NPA i narazie nie zaobserwowalem nic szczegolnego. Nie wiem jak to jest ale moze organizm synchronizuje sie z fero po jakims czasie.

Pocieszam sie ze poprostu nie dopasowalem odpowiedniej dawki jeszcze.

 

Moze ferum sie wypowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA - stosuje czasem pol kropli, ale raczej jak pisalem NPA mam rozcienczone ok 1:7 z perfumami Baldessarini Hugo Boss. Jesli chodzi o dawkowanie NPA w perfumach to dotychczas stosowalem przewaznie jedno duze do dwoch psikniec. Nie chce przeciez pisac glupot bez powodu gdyz jak napisalem wczesniej, PHX zadzialal niesamowicie pierwszego dnia i na 100% nie bylo to Placebo, gdyz znam reakcje ludzi bez i z fero a tym bardziej, ze od ponad pol roku uzywalem NPA. Zobaczymy jak bedzie dalej. Odezwe sie na 100%. Chodzilo mi tylko aby ktos z ferum sie wypowiedzial gdyz znaja te specyfikacje na wylot. Dlatego wlasnie, ze stosowalem NPA tak dlugo to pewnie dlatego, ale moze to tylko moje przypuszczenia dlatego pytam fachowcow. Czytam to forum od bardzo dawna, ale na moj problem odpowiedzi nie znalazlem. (zeby mi ktos nie zarzucil, ze nie szukam tylko zadaje od razu pytania)

 

@slaszowaty - a przy pol psikniecia jakie sa efekty u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stosowalem 1 psik. Pozniej 2 i nic.

Raz zastosowalem pol i roztarlem i od razu wyrwalem fajna laske... tzn. ona mnie wyrwala. Zostalem przy tej dawce i zdarzaly sie rozne przygody. Nie wiem czy to dzieki fero.

Jakis czas temu rozstalem sie z dziewczyna i zaczalem wiecej wychodzic z domu. Wiec nie wiem jakby bylo bez fero.

Tez nie jest tak ze za kazdym razem sa efekty. Byloby zbyt dobrze. Ja dalej testuje.

Ale z tego co czytalem jest wiele osob ktore pisze ze minimalna dawka pheromaxu daje duze efekty. Po wiekszej dawce mam zawsze czerwone uszy a to chyba oznacza przedawkowanie.

Tez zalezy wszystko od temperatury. Wydaje ci sie ze dales malo a jak sie rozgrzejesz to od razu czerwone uszy czyli fero paru.

 

Mi sie wydaje ze lepiej dac mniej niz wiecej i probowac i probowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Pierwszego dnia wlasnie czyli w zeszly poniedzialek po odpakowaniu psiknalem tylko troche (mozna powiedziec 0,5 psikniecia) gdyz gdy pierwszy raz sie aplikuje to w tym wezyku nic nie ma i zanim sie napelni to pryska troszke wiec pewnie tez mialem minimalna dawke. Smiesznie to troche tak pisac pol psikniecia, ale zalozmy, ze tak wlasnie jest. Jutro robie delikatnie pol + pol kropli NPA i zobaczymy. Odezwe sie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedl czas na zdnaie relacji, jak wczoraj obiecalem. Niestety nic specjalnego nie wydarzylo sie ani wzmozonej obserwacji mnie. Bylo kilka spojrzen, ale do efeku ktory mialem przy samym NPA bylo dzis daleko. Oczywiscie nie mam 10 lat i nie oczekuje ze kobiety beda sie na mnie rzucac czy prosic o autografy bez powodu, ale po NPA byl znacznie znacznie lepiej. Zobaczymy dalej. Jutro postanowilem, ze zrobie przere i niczym sie nie psikam ani nie smaruje. Dam skorze i wlasnemu powinieniu odpoczac. W piatek sam PHX i zobaczymy co bedzie. na pewno sie odezwe. W kazdym razie myslalem, ze PHX bedzie lepiej dzialac niz NPA, ale jest inaczej. Przynajmniej do dzisiaj. Moze wreszcie cos ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAjlepszym sposobem bylo by odstawienie obydwu fero na jakis czas. dajmy 1 miesiac. Podobne mialem sytuacje kiedys ktore tu sa opisane, ze po dluzszym okresie stosowanie nie widzialem juz efektow dokupilem inne fero i bylo podobne . TO kwestia odstawienia a nastepnie zaczecie od nowa, od nowo uzyskanego fero.

Powiem szczerze ze po tej 1 miesiacu wszystko bylo jak przed czyli w trakcie stosowanie fero to co sie zmienilo to .....ze poporstu zauwazylem ponownie ze fero dziala tzn. usmiechy , zawieszanie itp..

 

.....daj sobie czas tydzien 2 3.;p

 

pozdrawiam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Ja obstawiam ciagle, ze to moze byc po tak dlugim czasie stosowania NPA. Na razie robie przerwe jednodniowa, ale jak bedzie to samo to zrobie tydzien przerwy i zobacze. Nie chce na razie tak dlugo przestawac stosowan fero gdyz zalezy mi na czasie bo mam kogos na oku a niedlugo przestane bywac w tym miescu. Dziwne jest to, ze pierwszego dnia bylo rewelacyjnie a teraz nic. No coz, na pewno sie odezwe. Moze sie przeciez moja historia komus przydac innemu gdyby mial podobny problem. Do uslyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym dniu przerwy witam ponownie. Dzis musze z przykroscia znow stwierdzic, ze rowniez nic nie zauwazylem poza tym, ze faceci mi sie przygladaja. Na 100% PHX dziala, ale nie w tym kieruknu co ja bym oczekiwal. Nie mam zamiaru podrywac facetow tylko kobiety. Nie wiem co o tym myslec i sie nawet zastanawiam czy wlasciwe fero zamowilem, skoro sie mezczyzni na mnie patrza. (tak dla pewnosci napisze, ze zamowilem PHX MAN) W przypadku NPA takiego braku reakcji nigdy nie bylo jak teraz podczas uzywania PHX. Przy NPA kobiety zwracaly na mnie uwage, ale rowniez mezczyzni mili respect, a teraz to sie tylko faceci na mnie gapia jak by mnie chcieli poderwac. Musze przyznac, ze kiepskie uczucie. Co myslicie na ten temat?

Dodam jeszcze, ze dla mnie PHX ma lekki zapach i moze tu lezy problem, gdyz NPA nie moglem zniesc. Z tego co widze czytajac posty innych to PHX dziala u tych co maja podobnie jak ja z NPA czyli tym ktorym PHX rowniez smierdzi to na nich dziala a tym ktorym nie to maja problemy ze stosowaniem. Moze to smiesznie zabrzmi, ale tak to wlasnie zaobserwowalem czytajac posty innych.

Juz sam nie wiem gdzie lezy problem. W kazdym razie pojecia nie mam jak to stosowac.

 

Ilosc uzyta dzis: jedna mala kropelka krora mi kapnela z atomizera po odkreceniu na koszulke + pol psikniecia na szyje. (czyzby i ta ilosc byla za duza? A moze za mala?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUREKA!!! Juz myslalem, ze bede odsylac feromony PHX, ale postanowilem wyjsc jeszcze dzisiaj do miasta i sciagnalem opisywana wczesniej koszulke z jedna kropla PHX'u, ale odkrecilem flakon PHX i dotknalem (tak dotknalem) sie wezykem od atomizera pod nosem i nawet nie chce pisac co sie dzialo. Prawie co druga kobieta na mnie spogladala i do tego mowa ciala ktora to potwierdzala dala mi 100% pewnosci. Nie myslalem, ze mozna tak PHX przedawkowac, a jak sie okazalo w moim przypadku to niewiele trzeba bylo. Tak jak pisali inni na forum, lepiej mniej niz wiecej bo jak sie juz przesadzi to koniec. Nawet nie wiecie jak sie ciesze. Nie myslalem, ze tak niewiele trzeba, aby przedawkowac. Dodam jeszcze, ze optimistyczny to ja wcale nie bylem wychodzac z domu, gdyz brak jakichkolwiek efektow nie nastrajal mnie optymistycznie. Jak tylko zobaczylem co sie dzialo to mowie: NO NIE!!! NARESZCIE! Pozdrawiam. Ostrzegam co niektorych, ktorzy maja podobne problemy, zaczynajcie od sladowych ilosci a w ciagu 2 tygodni na pewno dobierzecie odpowiednia dawke. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ci. czasami wystarczy sie lekko dotknac. To jest niesamowite ze tam mala ilosc tak mocno dziala.

Pozdrawiam i czekam na dalsze relacje.

 

BTW: Ja zaczalem testowac NPA i poprostu rozrywa mnie energia. Czuje sie jakbym sie zakochal. Poprostu mnie roznosi. Dzis test w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Testuj i tez pisz co i jak. Chyba bede musial w tym wypadku napelnic moj flakonik po probce 1ml bo codziennie tego odkrecac nie bede, bo jescze powylewam i dopiero bedzie cyrk. Bedzie mozna latwiej zabrac ze soba i w razie czego posmarowac ponownie, gdyby jednak dawka byla niewystarczajaca, a z flakonem 14ml to raczej dziwnie chodzic po miescie. Pozdrawiam.

 

P.S. Na szczescie faceci przestali sie wgapiac we mnie przy tej dawce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moze i dzien sie jeszcze nie zaczal na dobre, ale ja juz wrocilem z miasta z zakupow i napisze dzisiejsza sytuacje. Musze jednomyslnie stwierdzic, ze dawka dziala !!! Ta sam a co wczoraj, czyli dotkniecie sie wezykiem na skore pod nosem i lekko po szyi. Musze stwierdzic, ze teraz wreszcie czuje jak mocny jest to zapach gdyz przy wczesniejszym przedawkowaniu (jesli przy pol psiknieciu mozna bylo pomyslec o przedawkowaniu) zapach znikal. Widocznie ta dawka w tej chwili jest najodpowiedniejsza. Ma to rowniez dobre strony, ze wzgledu na ubywanie fero z flakonu, ale niewazne, bo ja nie o tym. Bardziej chcialem opisac efekty. Wtalem rano z lekkim bolem glowy gdyz troche zle spalem i do tego pogoda do bani. Przed wyjsciem posmarowalem sie jak wczoraj i juz po 10 minutach usmiech od ucha do ucha a bol glowy zniknal. Do tego mile spojrzenia ludzi i niesamowicie mila obsluga kobiet w sklepach + 2 zaczepki "ot tak" ze strony kobiet potwierdzily mi, ze znalazlem wlasciwa dawke. Super uczucie. Pozdrawiam. Do uslyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dzis opisze sytuacje, ktora przeprowadzilem troche z premedytacja i aby sie przekonac, ze dawka ktora wybralem jest wlasciwa. Mialem dzisiaj wazny egzamin i postanowilem nie przecholowac z fero gdyz w komisji sa sami faceci. Zrobilem wiec jak dotad kiedydy to znalazlem odpowiednia dawke, czyli przejechanie wezykiem od atomizera pod nosem + to samo po szyi. Musze powiedziec, ze zdziwilem sie troche gdyz tak widocznych efektow jak 3 dni z rzedu nie bylo, ale nie moge napisac ze ich wcale nie bylo. Na korytarzu siedziala piekna dziewczyna i czekala na wyniki swoich egzaminow ustnych. Myslalem, ze mnie zje wzrokiem. Niestety nie podeszla, poniewaz miala za chwile wchodzic po wynik a ja mialem wchodzic do sali gdzie byl moj egzamin. Nie przeszkadzalo jej to, aby zaczela ze mna rozmowe z okolo 5 do 10 m. (trudno mi ocenic gdyz sam bylem zdenerwowany egzaminem i raczej humorem nie tryskalem nawet pozastosowaniu fero) Dziewczyna naprawde piekna i nawet gdy ja kolezanka na lawce zagadywala, ona nie mogla przestac odwracac glowy w moja strone. Domyslacie sie, ze humor mi wrocil. Tak poprawiala wlosy, ze myslalem, ze je che sobie wyrwac :roll: W kazdym razie na 100% przekonalem sie ponownie, ze fero dziala mimo iz dzisiaj (pewnie przez zdenerwowanie) nie czulem wogole zapachu fero pod nosem co przy tej dawce nie zdazylo mi sie jeszcze. Druga sytuacja jeszcze smieszniejsza to to, ze naprzeciwko siedzial mezczyzna tez czekajacy na egzamin i ni z gruszki, ni z pietruszki podchodzi i sie przysiada. Nie wiem, juz naprawde co mi mowil bo chyba mi wszystko opowiedzial o sobie ile mogl podczas 10 minut rozmowy.

Musze powiedziec, ze fascynujace przezycia. OK. Teraz UWAGA: Po egzaminie mowie O.K. Wszysko super a teraz przedawkujemy i zobaczymy efekt. Chmmm... przedawkowaniem mialem na mysli to, ze nie jak dotychczas spryskam sie atomizerem, tylko wezykiem ponownie sie posmaruje tak z 2-3 razy. No i sie zaczelo. Niestety fero dalej nie czulem. Czulem za to ze glowa mi o malo nie eksploduje a o tym ze bylem zamroczony jak po szklance whisky to juz nie mowie. Co dziwne i tak mi sie ludzie przygladali, ale jakos dziwnie wszyscy pocierali nosy !!! Chmmm... ciekawe dlaczego? (to zart oczywiscie bo wiadomo dlaczego) Tak jak pisalem po egzaminie juz nic do stracenia dzisiaj nie mialem wiec chcialem sie przekonac, czy poczatkowy brak reakcji ludzi po zastosowaniu pol psikniecia byl przypadkowy czy nie. Juz wiem na 100% ze nie i napisze Wam, ze nigdy wiecej juz tak nie zrobie nawet, jak czasem nie poczuje fero swoim nosem to i tak wiem, ze inni poczuja i stosujac jedno mazniecie nie bede musial obawiac sie reacji ludzi ani zwierzat. Tak dokladnie zwierzat a szczegolnie psow ktore po przedawkowaniu fero warcza na mnie. Upppsss... nie chcial bym spotkac jakiegos buldoga puszczonego luzem. Ja ide sie kapac, gdyz dziwnie mnie mroczy a dluzej juz tego nie wytrzymam. Chce was przestrzec abyscie nie traktowali fero jako maszynki do podrwywania na zawolanie. Nasze cialo jak i stan emocjonalny sa rowniez bardzo wazne i maja niewyobrazalne dzialanie na innych + fero, to juz wiadomo. Skoro wierzycie i widzicie efekty po zastosowaniu fero to wiecie pewnie o czyms takim jak fazy ksiezyca. One tez maja wlplyw na wiele czynnikow. Rolnicy sieja wg faz ksiezyca, dobry dentysta nie wyrwie wam zeba przy Nowiu Ksiezyca wiec nie musze pisac, ze od niego zalezy rowniez dzialanie fero. Badzcie uwazni i testujcie naprawde minimalne dawki. Kto sie nie przekonal to niech przeczyta moje wszystkie posty wyzej. Ufff... To tyle na dzis. Nie wybieram sie juz nigdzie. Ide sie wykapac i odpoczac. Dalsze testy jutro. Odezwe sie znowu. Pozdrawiam. Remi

 

p.s. przepraszam za brak ogonkow, ale mieszkam za granica i nie mam polskiej klawiatury, wiec prosze o wybaczenie. Wiem, ze sie to troche diwnie czyta, ale mam nadzieje, ze to zrozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze tak to odbierasz slaszowaty, ale co z tego jak widze kolejny post dzisiaj o tym, ze fero nie dziala np w poscie "PHX rady doswiadczonych"

Zreszta wiesz o co mi chodzi bo widze, ze tam cos odpisales.

 

Pewnie wielu z was mysli, ehhh... madrala, znalazl swoja dawke i sie wymadrza, ale przeciez ja pisze to dal was i od samego poczatku nie watpilem w fero. Pytaniem bylo dla mnie, kiedy znajde wlasciwa dawke. No moze pomyslalem, ze zawsze moge zworocic i moze ze PHX nie jest dla mnie, ale wiedzialem ze fero dzialaja gdyz uzywalem pol roku NPA wiec problemem byla tylko ilosc, ktora trzeba dla siebie znalezc. Wynika z tego, ze NPA jest ciut slabsze jesli chodzi o dzialanie na kobiety. Podkreslam dzialanie na plec przeciwna a nie o samo dzialanie. Przy NPA faceci mieli wiekszy respekt, ale na laczenie ich z PHX przyjdzie jeszcze czas. Czytajac ulotke dolaczona do produktu o tym, zeby nie oczekiwac zbyt wiele i ze kobiety nie beda sie mi rzucac na szyje tak to wlasnie odebralem. Wiedzialem, ze to tylko dodatek, ktory ma mi pomoc i urozmaicic moje zycie, ale po znalezieniu tejze dawki o malo wlasnie kobiety nie rzucaja mi sie na szyje i powstrzymuje je (mnie rowniez) chyba tylko to, ze nie mieszkam w puszyczy i nie mam na imie Tarzan a w cywilizowanym kraju. Moze to smiesznie zabrzmi, ale mialem watpliwosci co do tego czy to moralnym jest, stosowac feromony. Mieszkam za granica gdzie jest naprawde mnostwo roznych kultur i widzac grubego, niskiego i brzydkiego np Wlocha (oczywiscie nie mam nic do ludzi grubych czy brzydkich) ktory ma kolo siebie piekna kobiete i wcale nie dlatego, ze ma Ferrari tylko "to cos" to pomyslalem hmmmm... inni maja to w "standardzie" a ja mam tego mniej to dlaczego mialbym sie troche nie stunigowac. Wiem, ze moze sie to smiesznie czyta, ale przeciez powodzeinie i pewnosc siebie zalezy wlanie w duzym stopniu od tego co wytwarza nasze cialo. Uff. Niepotrzebnie sie chyba tak rozpisalem, ale przeciez ja nie robie tego aby sie tylko tutaj wygadac, tylko po to, zeby pomoc rowniez innym sceptykom. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności