Skocz do zawartości

Chikara - dawkowanie


slaszowaty

Rekomendowane odpowiedzi

ja używam już od jakichś 3 tygodni dawkując od 1 psika do 3 i jak dotąd nie było czegokolwiek co by się wcześniej nie zdażało. Chyba się czas przerzucić na jakieś npa czy phx...

 

A ty slaszowaty widze że już miałeś doczynienia z PHX i NPA. Jak oceniasz te produkty? Były lepsze efekty niż teraz na chikarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Pozwól że wypowiem się tylko o NPA ;)

 

Wedle mojego mniemania do codziennego uzytku wystarcza 0,5 kropli i zauważyłem że ludzie zmienili do mnie swoje podejście;D na lepsze.

 

Jeśli mowa o imprezach to 0,5 kropli na kołnieżyk 0,5 za uszy i na jabłko Adama, i 0,5 kropli na nadgarstki. Z czego najlepsze efekty zauważałem zawsze po drugiej aplikacji pomijającej kołniezy która odbywała się jakieś 5h po pierwszej.

 

No i stosowałem jeszcze fero perfumowane MIYOSHI MIYAGI PURE 5 ML za 30 zeta nie powiem działały ale na imprezach dziewczyna musiała być naprawdę blisko i dość długo przebywać w moim towarzystwie. Po pierwszej aplikacji w mojej starej pracy myslałem że pewna starsza kobitka zje mnie oczami;)

 

Trzym sie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś powie ile to jest 0.5 kropli bo ja juz nie wiem jak na to patrzeć.

Przytykam palec do NPA i przewracam czy trzymając przyciśnięty palec czy jak bo przesrane jest z tym NPA doradzajcie. Bo ja efektów nie wiedzę na razie po stosowaniu może źle dawkuje ale jak na to patrzeć czy ile to kropla ile dwie a ile połowa kropli to już magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś powie ile to jest 0.5 kropli bo ja juz nie wiem jak na to patrzeć.

Przytykam palec do NPA i przewracam czy trzymając przyciśnięty palec czy jak bo przesrane jest z tym NPA doradzajcie. Bo ja efektów nie wiedzę na razie po stosowaniu może źle dawkuje ale jak na to patrzeć czy ile to kropla ile dwie a ile połowa kropli to już magia.

 

Już wiem jak odmierzyć 0,5 kropli :D opis znalazłem :) sry za spam ;)

Testujemy dalej jak na razie nie widzę efektów. Miłego dnia panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chikara ja]est feromonem spolecznym nie dziala tak mocno jak np.phx czy npa ale za to ma zniewalajacy zapach

sprubuj tak 1 tydzien 1 psik 2 tydzien 2 i 3 tydzien 3 psiki wrescie trafisz na twoja dawke

ja stosowalem 1 psik na wlosy ale mieszalem to z npa i phx wiec tak naprawde nie wiem jak dziala chikara :D ale jej zapach mnie uwodzil 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak kocham ten zapach czesto psikalem na poduszke i przed pujsciem spac wachalem sobie zapach :D jakos tak po tym milo sie spalo a zapach utrzymywal sie kilka dni 8)

chikara super nadaje sie do urzedowych zalatwien ludzie staja sie bardziej pomocni i otwarci czego im czasami brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności