Skocz do zawartości

Hirooo - Przygoda z Feromonami


hirooo

Rekomendowane odpowiedzi

loll.jpg

 

Co oczekuje od Feromonów? hm... chce sprawdzić czy to ściema czy też nie. A wszytko opiszę to tutaj.

 

A więc lecimy:

Dzisiaj zamówiłem Fero. (feromony) NPA Ja widać wyeksponowałem to obrazkiem dla lepszego połapania się w całym temacie jak przybędzie więcej moich postów gdzie będę opisywał działanie fero lub jego brak. Mój sposób aplikowania,historie (przygody) które zakładam iż będą miały miejsce. Do Fero. Podchodzę bardzo sceptycznie mimo to pomyślałem iz sprawdzę zawsze jest możliwość zwrotu. Z tego co widzę wiele osób jest zadowolonych więc może coś w tym jest. A wszytko to Sprawdzę i opiszę to tutaj.

Ps. Nie bierzcie mnie za osobę która tutaj ściemnia bo jestem jak najbardziej autentycznym nowym klientem tak samo nie ufnym jak reszta sceptycznie nastawionych nowych użytkowników. Z początku myślałem że te wpisy ,opinie i posty na forum są reżyserowane z wielu powodów no ale z drugiej strony mogę się mylić. Mimo to ryzykuję i sprawdzę fero.

 

Pozdrawiam hirooo

 

 

 

sq333.jpg

 

 

Teraz Tylko czekać na Kuriera i zobaczymy co będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem od kuriera przesylkę z NPA

npaaa1.jpg

 

ocena przesyłki

Jestem w szoku ponieważ otrzymałem 2 smsy : pierwszy potwierdzający nadanie paczki a drugi dzisiaj potwierdzający iż paczka znajduje się u kuriera. Po dosłownie 20 min kurier dzwoni iż jest w drodze i pyta o dokładną lokalizację mojego domu. No bardzo solidna wysyłka i ekspresowa! Jak i dla DPD i feromony.pl wielki plus!!

Jeszcze jeden plus ale już dla feromony.pl - mianowicie w paczce otrzymałem gratis:

odstepp.jpg

1- Edge - wipe towelette (to chyba są te chusteczki lecz jak ich używać czy to jest jednorazówka? czy na powiedzmy 3 aplikacje bo wydaje mi sie ze tam sa min. dwie zwane chusteczki / jeszcze nie otwierałem)

 

edgee111.jpg

 

odstepp.jpg

2- chakira - Nie wiem na ile aplikacji wystarcza - wydaje mi się że to jednorazówka. Jeżeli ktoś wie to proszę o instrukcję

 

chakiraaa111.jpg

 

odstepp.jpg

Pytanie Czy można łączyć:

NPA + Chikara

NPA + Edge

lub

NPA + Edge+Chikara

 

alllaa.jpg

odstepp.jpg

- Moje możliwości maskowania FERO:

podkladdd.jpg

odstepp.jpg

Moje problemy i pytania dla doświadczonych. - proszę o pomoc

Jak używać te testery (chusteczki i próbkę chakiry czy to do jednorazowego użycia?) Co do samego NPA to wiem że powinno się zacząć od 0,5 kropli i tak testować i szukać aż się znajdzie swoją skuteczną dawkę aplikacji. Testery odkładam aż będę widział co z tym zrobić. A na czwartek chciałbym wypróbować NPA + chakiere :) a jeżeli można Edge jeszcze łączyć to już nie mam pytań :)

Jeżeli ktoś czyta moje herezje ;) to proszę o pomoc a ja odwdzięczę się przemyśleniami, ale na dzień dzisiejszy jestem początkującym i jedynie co to mogę testować i pisać czy dział i przy jakiej aplikacji w moim przypadku i co najważniejsze! czy te całe --> Feromony to nie ściema. A to pytanie chyba nurtuje każdego nowego jak i mnie :)

 

Dziękuję za chwile uwagi i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łączenia, nie ma się co spieszyć. Zacznij stosować produkty pojedynczo i zobacz jak każdy działa. Na pewno bezcelowym byłoby łączenie NPA i The Edge (bo obydwa bazują na tym samym feromonie). Jeżeli już pokusisz się o stosowanie dwóch produktów na raz, to niech to będzie Chikara z NPA lub z The Edge.

 

The Edge które otrzymałeś ma formę nasączonej pojedynczej chusteczki. Przecierasz nią szyję, kark i dłonie/nadgarstki. Jest ona jednorazowa (w sensie takim, że jak wyschnie, to koniec ze stosowaniem na ciało). Zwykle jednak trochę czasu upłynąć musi by zrobiła się kompletnie sucha, jest więc okazja na kolejną aplikację po kilku godzinach od otwarcia saszetki.

 

Chikarę w żelu stosuje się zależnie od sytuacji na raz lub na dwa razy. Potrzebujesz długofalowego działania - nałóż połowę zawartości, resztę po jakimś czasie. Gdy chcesz mocnego efektu, jednak niekoniecznie trwałego - użyj na raz całą.

 

Stosując NPA, pamiętaj o kryciu go Fahrenheitem którego masz.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dziękuję :)

co do krycia to fahrenhite jest dość specyficzny wręcz elegancki i bardzo przyciąga uwagę nie polecam go na upały lepiej na wieczory i do ekskluzywnego ubioru wtedy gwarantuję że będziecie w centrum uwagi.

Natomiast ten drugi Ferragamo jest słodki i kobiety za nim przepadają :) często mi mówią po parę razy się powtarzają, że kochają ten zapach itd.. A wtedy bez czułości ciężko się obejść :) W dzień wolałbym lekko przykryć tym drugim zapachem. Na noc i chłodniejsze dni fahrenhite jak najbardziej. Pomyśle coś o jeszcze innym wyszukanym zapachu hugo czy coś innego.

 

Dziękuję za pomoc. Teraz walczę z NPA nie wiem jak sobie z tymi kropelkami poradzić ehh... Koś szczegółowo jakiś sposób ma to czekam na opis, można by było powiedzieć instrukcje obsługi dla tempego człowieka :) ale tak naprawdę przydałoby się coś takiego. Z początku czułem że mnie trochę głowa boli - chyba sie nawąchałem ale teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim Pierwszym prawdziwym testem, który jest dla mnie bardzo ważny będzie czwartek lub piątek kiedy to idę do kina a potem jakaś pizza z (ostrożnie powiem) dziewczyną która mi się podoba i ona wie o tym mimo to wszytko nie jest jednoznaczne. Inne już sto razy dałby się zbajerować , ale niestety ona tak łatwo się nie daje mimo iż już przyzwyczaja się do mnie i nie chce psuć kontaktu. Są 2 wytłumaczenia:

1. Podchodzi do tego z dystansem

2. nie jestem w jej typie a nie chce zepsuć zemną kontaktu. Czasami to wszytko wygląda jakby to się zaczynało od rozwagi i pewnego dorosłego podejścia do związku. Ale nigdy nie powiedziała wprost sry ale tylko przyjaciółmi możemy być - wręcz to omijała! a to już coś oznacza.

 

Tak więc będę chciał przetestować Fero. Co mi polecacie?

- krople NPA i przed samym spotkaniem cały tester chakiry czy zamiast NPA Edge? oczywiście lekko przykryć.

głupie pytania ale każde spostrzeżenie jest cenne i wzbogaca nas o kolejny zasób wiedzy na temat Fero i jego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem 3 krople jak nic dzisiaj NPA dlatego czułem że mnie głowa boli ale z czasem przeszło jakoś nie przyszło mi do głowy że to wina NPA myślałem że to przez pogodę.

I w sumie to dzisiaj miałem niezłą kur...ę jakiś nerwowy dzisiaj byłem. To chyba NPA ale na wieczór jak sie przemyłem inaczej się czuję. Nie będę mówił pobudzony bo nie jestem ale przez dzień zły i zamroczony byłem a teraz może to ta kąpiel :) nie miałem gdzie testować ale zaówarzyłem coś wieczorem. Gdy dawałem swojemu psu jeść on zachowywał się inaczej! miał takie gały jakby mnie chciał zjeść a ogon mu latał jak śmigło. Latał koło mnie mimo iż do miski dałem mu jedzonko to on dalej kolo mnie i siadał nie skakał lecz siadał. Pomyślałem pewno siku otwieram drzwi i co >? dupa dalej siedzi i i cieszy takiego zachowania nie miewa mój pies gdy mnie widzi. To było dziwne! ale jeszcze nie przypisuje to fero wole być jeszcze krytykiem tego do czasu aż będę miał niezbity dowód na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ! nie widzę zmian jak i po pół kropli jak i po 1 czy po 3! nie widzę zmian ani w rodzinie ani poza nią! A nawet już o tym nie myśle że mam npa zaaplikowane. Prędzej moj bajer działa niż NPA.

Chciałbym by była to prawda ale na razie nie widzę efektów FERO! dam sobie jeszcze tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ulega wątpliwości że fero NPA w dużej dawce działa na głowe.

 

Dałem siostrze sztachnąć się i chyba za długo. Po jakimś czasie (x minut) napierniczała ją bania (głowa) nie mogła wytrzymać mówiła że przeczyściło ją hehe. no ale to chyba przez fero bo nagle zaczelo sie jej po tym jak sie sztachneła. Powiedziałem jej po fakcie że może to z tego powodu to mówiła że mnie zabije! :)

Ale nawąchała się kawy i po czasie przeszło jej.

 

Co do tego NPA działa bo mnie za pierwszym razem gdy przedobrzyłem z aplikacjami też bolała. i po fakcie pomyślałem że może to Fero. No ale poza tym nie mam innych potwierdzeń iż NPA działa dam jeszcze troche czasu sobie i fero. Zobaczymy czy to mit

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowa wysyłka tylko przy zakupie powyżej 100 zł

oto kody:

 

Kod 1: PLSUNUT « ważny do godziny 11:49, dnia 14-07-2009

 

Kod 2: PLFEAKT « ważny do godziny 11:49, dnia 14-07-2009

 

Kod 3: PLPXSYF « ważny do godziny 11:49, dnia 14-07-2009

 

Wrazie jakich kolwiek pytań można pisać na numer gadu-gadu: 10083750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cisza, naprawdę nie widzę różnicy. W piątek będę miał okazje przetestować próbkę chakiry i NPA ale juz z tym będę bardzo ostrożny wolę dać

 

0,5 kropli NPA + chakira (aby nie przedawkować)

I sprawdzę czy to mi pomoże. Na mnie to nie musi działać oczekuję że podziała na drugą osobę :) No ale samo się nie zrobi dlatego liczę że feroo lekko pomoże mi a nie odwali całą brudną robotę bo tak nigdy nie będzie :)

 

pozdrawiam papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piątek przygotowuję arsenał :D

 

Posiadam NPA i właśnie zamówiełem Chakara i próbkę Pheromax

Teraz proszę o pomoc w doradzeniu ile i jak to wymieszać i gdzie aplikować.

 

Mam spotkanie z osobą na której mi zalerzy.

 

Pytanie co do Chakara : jak dawkować? ile i czy można przedawkować.

 

Co do pheromaxu to poczytam forum ale jak ktoś jest skłonny to bardzo docenię każdy post z radą.

 

Co do NPA do planuje pół kropli by nie przesadzić. Ewentualnie jedna.

 

 

Jak ja sobie wyobrażam Mix:

 

0,5 NPA za lewe ucho + 0,5 NPA za prawe ucho + psik pheromaxu ( pytanie gdzie? i jaka dawka) + Chakara pski we slosy bądz szyję. (pytanie o dawkę i miejsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła jak zwykle w ekspresowym tempie! kontakt wszytko inne 100% profesjonalizmu!! To naprawdę się chwali!!!

 

Zamówiłem chakara + próbke Pheromax men

a jako dodatek otrzymałem : tester EDGE i Perception w żelu.

 

kolejny plus dla feromony.pl

 

Teraz nic tylko się przekonać czy te placebo działa ;)

 

NPA 1kropla za uszy + 1kropla Pheromax szyja i góra 2 psiki chakara we wlosy:) taki mój mix na dzisiaj ;) no i delikatnie przykryć słodkim zapachem by nie przesadzić w taką pogodę. Wszytko musi być delikatne i wyważone.

 

pozdrawiam i jak zobaczę jakieś efekty a pewno nie to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do próbki pheromaxu ile polecacie dać kropli? 3 czy 1 ?

ja robie tak otwieram przykładam palec jak przy NPA i przechylam potem to co na palcu nacieram i tak mi sie wydaje ze to 1 kropla jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie :

 

kropla NPA + kropla Pheromax + 2 psiki Chakara i ruszylem do fryzjera bo na piatek musze być odstawiony na egzaminy wiec porządek z włosami by schludnie wyglądać :)

Tam nie spotkałem się z czymś nadzwyczajnym poza jednym gdy już miałem wychodzić przyszła młoda zmienniczka chyba praktyki tam ma. Nawet fajna z wyglądu :) ale przedmiotowy jestem ;P

pierwsze weszła przypatrzyła się i szybko wzieła się za porządek i co lepsze nie bała się na mnie popatrzeć i się uśmiechać aż pod wzrokowy flirt mi podleciało no coż mogłem ale jak wychodziłem zatrzymalem się i odwróciłem a ona zerkała dalej i full uśmiech i te kurwiki w oczach.

Ciekawe to było bo z jej strony było to strasznie czytelne, to nie byłe zwkłe spojrzenie i uśmiech. miałem jeszcze jedną sytuację: spotkałem się z koleżanką która była w pracy i czasu nie miała ale długo zemną jakoś gadała aż praca okazała się nie istotna gadała i naprawdę nie było to rozmowa na odpiernicz się, widać było zaangażowanie jej w romowe. Troche przysłodziłem i rozmowa sie dłużyła aż w końcu dałem ciała i wygoniłem ją do pracy :) ale w milym akcencie.

 

Jak na razie nic co by było dla mnie dziwne, wiekszość jak już z daleka patrzyła na mnie to tylko z tego względu że byłem w krótkich spodenkach i bialej koszuli bo upal jak cholera a ja jestem dość opalony czasami zdarza mi się podsłyszeć ... wow ale opalony. Do tego jestem wysoki i 188 cm co juz starcza by kobieta na chwile sie oglądneła i oblukała wiec do takich zachować już sie przyzwyczaiłem dlatego nie bede takich sytuacji podpinał pod fero bo bez tego też tak mam.

Piątek bedzie dla mnie bardzo ważnym dniem . jak mi ten pheromax i chakara sie nie sprawdzi to sie potne bo to dla mnie ważny jak cholera dzień. Spotkanie z pewną dziewczyną. I tutaj myśle o rozsądnej dawce co by nie przedawkować a żeby dzialało.

 

Myślę tak:

1 kropla NPA + (góra) 2 psiki Chakara + 1 kropla pheromax + troche zelu perception. i lekko przykryc to wszytko slodkim meskim zapachem bo Fahrenheit może być zbyt drażniący dla niej nie każdemu to przypada do gustu a słodki zapach zawsze uwodził kobiety. Kazda mi wychwalała i lubiła ten zapach. Miałem przypadek co jedna mnie prosiła bym ją nasączył swoim zapachem, albo dawała mi swoj tel by mną przesiąkł. śmieszne ale prawdziwe. Dość ciekawe historie ale to bez fero a miejmy nadzieję że z feroo bedzie jeszcze ciekawiej . :) oby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sproboj uzyc troszeczke. najmniej jak potrafisz. Ciezko mi to opisac ale zaczynaj od mozliwie najmniejszej dawki. I nie miksuj od razu bo w moim przypadku wiekszosc miksow sie nie sprawdzila z powodu przedawkowania. Wole uzywac samego pmx :) Ostatnio znowu mialem potwierdzenie jego dzialania:) Az mi sie czasami smiac chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Sproboj uzyc troszeczke. najmniej jak potrafisz. Ciezko mi to opisac ale zaczynaj od mozliwie najmniejszej dawki. I nie miksuj od razu bo w moim przypadku wiekszosc miksow sie nie sprawdzila z powodu przedawkowania. Wole uzywac samego pmx :) Ostatnio znowu mialem potwierdzenie jego dzialania:) Az mi sie czasami smiac chce :)

 

 

wiesz co muszę się zgodzić z Tobą. Dawno nic nie pisalem, ale z tego co mialem okazje testować już 2 razy! i zuwarzyulem cos dziwnego jeszcze nie mogę przypisać to dzialaniu fero z tego względu że wole jeszcze wychodzić z zalorzenia że fero to placebo. Ale jak wytlumaczyć to że kolezanka moja potrafi zemną godzinami gadać a na 2 spotkaniu kolerzeńskim zaczela się przybliżać i to czasami aż krępujące dla mnie bo to kolezanka! jedno wyczulem jak zaczela mnie obwąchiwać możeliwe żę to moje perfumy ale wątpię bylo to dyskretne i namiętne z jej strony. dalo się to wyczuć, jestem w szoku jeżeli to zasluga pheromaxu ! bo użylem go a mam próbkę. Cieżko mi jak na razie powiedzieć że fero dziala! wiem że jeżeli chodzi o skutki uboczne jak sie przedawkuje to się sprawdza albo że np. nie wszyscy wyczuwają woń pheromaxu tak samo. Też sprawdzilem i się zgadza! jak i z NPA. co do chakara się zawiodlem bo zapach jest bardzo kiepski!! nie wiem co w nim wspanialego a dzialania nie zaówarzylem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już za parę dni okaże się jaka potenga tkwi w Pheromaxie ! już dlugo czekam na pewne spotkanie i ciągle coś albo mi albo jej wypadnie. Ale teraz do spotkania dojdzie bankowo :D i ocenimy Phero! nie bede miksowal by nie ryzykować od razu pheromax dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty traqu jak tam testowanie?działa to wogóle coś bo zakupiłem i czekam na NPA:)

pheromax chyba lepsze działanie ma na kobiety niż npa. używałem NPA ale nic a pheromax już miałem 2-sytuacje dające wiele przemyśleń

wszystko byłoby nie aż tak dziwne gdyby to nie była koleżanka. I pheromax mi mniej śmierdzi dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz na razie nie mam kasy na PHX bo jak by nie patrzył to troche kosztuje a wydać na cos ponad 200 zł i dostać kota w worku to lipa,naczytałem sie na tym forum od groma różnych historyjek pozytywnych ale nie wiem co mam o tym myslec,zresztą jutro dostane i zaczne urzywać i zapisze co o tym myśle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz na razie nie mam kasy na PHX bo jak by nie patrzył to troche kosztuje a wydać na cos ponad 200 zł i dostać kota w worku to lipa,naczytałem sie na tym forum od groma różnych historyjek pozytywnych ale nie wiem co mam o tym myslec,zresztą jutro dostane i zaczne urzywać i zapisze co o tym myśle;)

 

dokładnie dlatego kupiłem próbkę :D zajebalem ze Chikare kupiłem chyba zwruce lub poprosze o wymine na pheromax a dopłace te parez zł bo pheromax drozszy. Nie widze efeku Chikary a zapach wcale nie powala wrecz śmierdzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty traqu jak tam testowanie?działa to wogóle coś bo zakupiłem i czekam na NPA:)

pheromax chyba lepsze działanie ma na kobiety niż npa. używałem NPA ale nic a pheromax już miałem 2-sytuacje dające wiele przemyśleń

wszystko byłoby nie aż tak dziwne gdyby to nie była koleżanka. I pheromax mi mniej śmierdzi dla mnie.

Nie wiem czy zauwazyles hirooo, ale to bylo pytanie do mnie.

matt866, mialem sytuacje, ktore daly mi do myslenia ale nie mam pewnosci czy to za sprawa phx czy tez nie. Mysle ze nadal jestem na etapie dobierania odpowiedniej dawki. Raz jak phx rozlal sie na mnie to dzialanie bylo zauwazalne, przyciagal a po chwili odpychal. Jeszcze mialem sytuacje o ktorej na forum nie wspominalem, na domowce na ktorej duzo osob nie bylo byla fajna dziewczyna, ktora przyszla z chlopakiem ale nie siadla obok niego tyko po mojej stronie stolu i co jakis czas ukradkowo zerkala. Pozniej sie przesiadla, gdy na chwile wyszedlem do lazienki i ponowilem psikniecie (czyli to bylo juz drugie). Ale nie powiedziane ze to byla sprawa PHX i jedno jest pewne - przedawkowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności