Skocz do zawartości

Hirooo - Przygoda z Feromonami


hirooo

Rekomendowane odpowiedzi

Taki jeden mnie zapytał, czemu mam nie mysleć o tym że zaaplikowałem sobie właśnie fero?

 

I oto moje logiczne wyjaśnienie!

 

Każdy człowiek jak wiemy wytwarza swoje feromony: strachu,lęku,itd.

Jak wiemy przykładowy Pheromax - Zwiększasz pożądanie i zainteresowanie swoją osobą. Pamiętajcie wielkie znaczenie też ma wasz stan w jakim jesteście!

 

np.

 

wychodzisz na spotkanie z dziewczyną , aplikujesz sobie Pheromax i idziesz ale boisz się i praktycznie jesteś wystraszony a gdy sie spotykacie dalej jesteś jak ten nie lot strachliwy! to jak myslicie jakie wasze fero naturalne jest wtedy wytwarzane? chyba lepiej być pewnym siebie, uśmiechnietym, podnieconym i wyeliminować negatywne fero. rozumiecie myślę co przez to chce powiedzieć. Jeżeli tak bedzie to PHX bedzie miał łatwiej.

 

Jedym słowem pracować nad sobą ! panowie fero to nie wszytko! nie zmieni w was od tak pewności siebie, bajerowania, itd.

Fero za was nie będzie gadać a jak wiemy nasza najsilniejszą bronią jest słowo. w połaczeniu z komunikacją nie werbalną będzie atom.

 

Po prostu być sobą i być pozytywnie nastawiony, aha dodam jeszcze jedno! możecie czuć podniecenie to jeszcze lepiej :D dla was ^^ czemu? a to innym razem bo teraz musze uciekać

 

sry za mało fachowy post.

 

kto się zgadza bądź ma inne przemyslenia - pisać dzielić się wiedzą :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że masz odjechane teorię i będzie miło zajrzeć na bloga :D Wiem, że czepiam się na każdym kroku (była mi to mówi :() ale... ALE ale :P

sorry xD To przez AMM :P

kontynuujac :D ..ale xDD ups.. iz ciekaw jestem czy posiadasz prawa do obrazków, których użyłeś w swoim bannerku :P Bo.. nie wiem czy wiesz, ale każda grafika opublikowana w internecie posiada swoje prawa autorskie.

Różnica jest jeśli ktoś używa grafik udostępnionych wraz z oprogramowaniem na licencji choćby GNU ale w tym przypadku nie mamy z tym do czynienia. Wątpię również, że posiadasz zgody owych firm na wykorzystywanie tych zdjęć dlatego dobrze radzę usuń te zdjęcia z bannera. Nie wiem tylko jak w przypadku zdjęć przez siebie zrobionych. Wtedy prawdopodobnie można. Jedno, które jest na pewno Twoje to tej fajnej lampy :D W sumie nawet ciekawa przeróbka :P

 

edit

wybacz ale jeszcze jedna uwaga :P Blog a portal to baardzo wielka różnica. Portal to np. o2.pl a blog to prowadzę ja ;) Ciekawy jestem jak tam pozostałe stronki wyglądają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że masz odjechane teorię i będzie miło zajrzeć na bloga :D Wiem, że czepiam się na każdym kroku (była mi to mówi :() ale... ALE ale :P

sorry xD To przez AMM :P

kontynuujac :D ..ale xDD ups.. iz ciekaw jestem czy posiadasz prawa do obrazków, których użyłeś w swoim bannerku :P Bo.. nie wiem czy wiesz, ale każda grafika opublikowana w internecie posiada swoje prawa autorskie.

Różnica jest jeśli ktoś używa grafik udostępnionych wraz z oprogramowaniem na licencji choćby GNU ale w tym przypadku nie mamy z tym do czynienia. Wątpię również, że posiadasz zgody owych firm na wykorzystywanie tych zdjęć dlatego dobrze radzę usuń te zdjęcia z bannera. Nie wiem tylko jak w przypadku zdjęć przez siebie zrobionych. Wtedy prawdopodobnie można. Jedno, które jest na pewno Twoje to tej fajnej lampy :D W sumie nawet ciekawa przeróbka :P

 

edit

wybacz ale jeszcze jedna uwaga :P Blog a portal to baardzo wielka różnica. Portal to np. o2.pl a blog to prowadzę ja ;) Ciekawy jestem jak tam pozostałe stronki wyglądają :D

 

 

hahaha

 

podobasz mi się ;) nie zrozum mnie źle

od czego zacząć? hmmm... może się przedstawię.

Jestem grafikiem 3d i zrobienie nawet realistycznego feromonu jak na zdj,. nie będzie problem :D mogę wymyślić nawet ciekawe wyglądy flakonów itd. ale mijało by się z prawdą ? co nie :D

 

co do blogu.. no właśnie w podpisie jest Blog i portal ! 2 słowa co oznacza że będzie to portal feromonowy z blogiem włącznie. połączę to razem. czemu zdecydowałem się na takie rozwiązanie? sam zobaczysz. Nie chce wygryźć forum czy inne strony tylko pomóc innym nie tylko w sprawie feromonów. ;)

 

Tutaj masz takie cuś co zaczolem robić co by nie bylo że ściemniam. szalu to nie robi ale myślę że jeszcze zrobi. Na razie skończę design strony potem sie pobawię.

 

http://i201.photobucket.com/albums/aa101/MirloGFX/pherooo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zdecydowanie za duże. Nie traktuj fero jak jakiś magicznych perfum. Im mniej nałożysz tym lepiej .Przecierz zawsze możesz dodać ich podczas działania w jakimś dyskretnym miejscu.

I nie radzę ci mieszać teraz, bo po prostu musisz się tego dobrze nauczyć i wyczuć dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

pewien użytkownik przypomniał mi że miałem pisać jak mi idzie. moze powiem tak nie wiem czy fero czy ja ale kobieta na ktorej mi zalerzy rozkochuje się. Czasami cięzko mi było zrozumieć jej zachowanie nie wiem czy to fero czy nie. Ale jak PHX + NPA cos daje malo czasu mam bo praca. Ale wiele mialem okazji i opisze je. Ja jestem zadowolony :) obiecałem juz masaż klasyczny pewnej damie i bede chciał ten olejek z fero :) przetestuje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

i jak tam hiroo? bo własnie czytam twoj topic i coś cicho od 2 miesięcy, zadziałały feromony na tą jedną jedyną damę co opisywałeś że jest celem? :D jestem bardzo ciekawa czy to działa, zawórwno od strony kobiet jak i mężczyzn! serdecznie pozdrawiam i zycze sukcesów z płcią przeciwną! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności