Skocz do zawartości

feromony - help


Markus88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, ze podobnych tematow jest bardzo duzo, ale zalezy mi na opinii kogos kto ma juz jakies doswiadczenie w stosowaniu feromonow, oraz mial stycznosc z roznymi ich markami. Otoz szczerze mowiac dalem sie oglupic i w sobote wieczorem zakupilem preparat Love&desire, dopiero dzis natknalem sie na to wlasnie forum i cale szczescie ze tak sie wlasnie stalo ;] Przeczytałem mnostwo negatywnych opinii na jego temat. Zdarzylem skontaktowac sie poprzez gadu z tym sklepem, a mila Pani usunela moje zamowienie :) Mailem szczescie, ze dzis jest niedziela.

 

Teraz jako, ze nie ponioslem zadnych strat finansowych, zamierzam kupic cos naprawde dobrego, ale tutaj potrzebowalbym juz waszej pomocy. Wiem juz ze sa 3 moze 4 srodki, ktore sa naprawde dobre.. aczkolwiek nie wiem ktore najlepsze :) Chcialbym tez zaczerpnac jakis informacji na temat ich zapachu, ktore pachna ladnie, do ktorych musialbym jeszcze dokupic jakis perfum, jak tak to jaki. Licze na opinie osob ktore mialy mozliwosc wyprobowania kilku feromonow i co by mi poradzily. Od razu mowie ze nie chcialbym wydawac jakis kosmicznych pieniedzy, moj zakup nie jest takze jakimis wyrazem desperacji :D uklada mi sie dobrze, chce poprostu tego wyprobowac, przekonac sie czy to naprawde dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek!

 

Pozwól że wypowiem się o NPA . Jak go się powącha to jak piszą ma zapach niby potu i niby go nie czuć, ogólnie dwa w jednym. Stwierdzam że działa tylko trzeba uważać z dawkowaniem;D Gdyż jak sie przedobrzy to raz że inni będą agrsywni to sie zmulisz. Dodam że prcując z ludźmi dość ekscentrycznymi jest mi łatwiej;) dobrze spradzają się na dysko jeśli trafie z dawką gdyż różnie z tym bywa.

 

Miyoshi Miyagi 5ml ich też używałem ale bardziej przy ich stężeniu nadają się do celów towarzyski niż do podrywu;D Aczkolwiek działają są jeszcze 8ml ale o maksymalnym ale nie wiadomo do końca jakim

 

Co do perfum możesz sobie poczytać;) Ciekawa lektórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tobie polecam pheromax

po pierwsze dziala najlepiej stosowalem prawie wszystkie feromony najlepszych marek i z czystym sumieniem :twisted: polecam phx

niektorzy pisza ze smierdzi na poczatku jak sie spryskasz to tak ale po chwili przestaje to byc problemem ale zaleca sie przykrywac to perfumami bo wtedy jest jeszcze lepszy efekt :D

z zapachowych to chikara dziala jak dziala nie ma po tym jakis oszalamiajacych efektow ale zapach zniewala praktycznie kazdego

niektórzy pisza ze chikara nie jest w stanie przykryc woni npa badz phx ja sie z tym nie zgadzam chikara ma bardziej intensywny zapach niz spora ilosc perfum dostepna na rynku a do tego spoteguje dzialanie phx taka mieszanka jest jak bomba atomowa z szybkim zapalnikiem podchodzisz do panienki i BOOOOOM 8)

mozesz do tego dolozyc npa badz the edge ale to juz dla bardziej zaawansowanych feromaniakow przy tak duzej ilosci feromonow troche trudno na poczatku dobrac odpowiednia dawke

ale naprawde polecam phx+chikara do takiego polaczenia mozna nie stosowac dodatkowych zapachow chyba ze chcesz :P

pozdrawiam nowego feromaniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za porady, wlasnie czegos takiego oczekiwalem :D

Czekam oczywiscie na kolejne komentarze, ale Panowie bardzo mi to rozjasniliscie :) A czy silne perfumy w polaczeniu z feromonami nie sa w stanie ze tak powiem przycmic ich zapachu? XD Z tego co widze to ich cena jest w sumie wysoka, ale z drugiej strony nie aplikuje sie ich duzo, tylko minimalne ilosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt .A czy silne perfumy w polaczeniu z feromonami nie sa w stanie ze tak powiem przycmic ich zapachu?

nie wiem za bardzo o co ci chodzi ale domyslam sie ze masz na mysli czy mozne perfumy nie zniweluja dzialania feromonow jezeli o to ci chodzi to odpowiedz brzmi NIE

spora ilosc perfum nie ma wplywu na dzialanie feromonow(nie oslabia ich ) ale nie polecam stosowania duzej ilosci zapachow facet powinien ladnie pachniec ale bez przesady zeby walilo od niego na kilometr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca:D ale mimo to uzyskałem interesujace mnie informacje. Jak narazie skłaniam sie do zakupu: Chikara + probka PHEROMAX (na specjalne okazje) xd Tak jak mowilem, nie mam wyrobionego zdania na temat feromonow, dlatego tez zdecydowalem sie sprawdzic to sam :) Bede was oczywiscie na biezaco informowal o moich odczuciach co do stosowania tych srodkow. I sam ocenie czy sa one cos warte. Wiem tez ze podobno dzialaja one inaczej na poszczegolne Panie, no ale sprobujemy, zobaczymy, cel jest juz obrany, wlasciwie to 2 przepiekne cele (blizniaczki) :D. Ogolnie to nie mam oporow jesli o kontakty z dziewczynami, jednak one sa inne, trace przy nich glowe. Moze one tez uzywaja jakis preparatow hehehe :D

 

Jeszcze ktos podzieli sie ze mna swoimi doswiadczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chce sie tylko upewnic :)

 

1. Chikara to feromon zapachowy, o ładnym zapachu ktorego nie trzeba przykrywac perfumami, poniewaz nie smierdzi? :D

 

2. Pheromax + Chikara - czy takie polaczenie nalezy przykryc jakims perfumem dodatkowo? nie chcialbym zeby okazalo sie ze Chikara sobie nie poradzi ze smrodem potu, jak to okreslacie, wywolanym przez Pheromax xd Moze lepiej jest cos jeszcze dolozyc do tego mixa?

 

Juz chyba zdecydowalem sie na taki walsnie zestaw Pheromax + Chikara i zamowie go lada dzien. Zobaczymy co to jest warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie przy stosowaniu takiego polaczenie nie dawalem dodatkowych perfum chikara zalatwiala sprawe a pozatym strasznie podaba mi sie zapach chikary wiec nie chcialem go mieszac z innymi perfumami :D

ja chikare czesto stosowalem na wlosy albo ubrania jest to delikatny feromon wiec nie trzeba sie zbytnio obawiac o przedawkowania inaczej jest przy npa bądz phx gdzie trzeba ostroznie dobierac dawki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Pawel :)

 

Zamówiłem narazie próbke PHX, właśnie czekam na przesyłke, w niedalekiej przyszłości mam zamiar zakupić także Chikare. Jesli bede niezadowolony z PHX, spróbuje z NPA :)

Hmm co do przykrycia to mam Versace Man Eau Fraiche, mam nadzieje ze bedzie ok..

Zobaczymy jak działa Pheromax XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności