Skocz do zawartości

On powiedział, że mnie nie kocha czy feromony coś pomogą ?


niepowtarzalna

Rekomendowane odpowiedzi

Zakochałam się w pewnym chłopaku, on nigdy do mnie nic nie czuł, ale widział, że ja kocham go:( Spotkaliśmy się kilka razy i później nagle przestaliśmy, bo on zerwał to. Po miesiącu milczenia napisał smsa czy nie możemy wrócić do tego co było spotkaliśmy się z 2 razy i znowu to samo przestał się oddzywać. Po jakiś 2 miesiącach czyli przedwczoraj zaczęliśmy pisać na gg, ja napisałam pierwsza co słychać i powiedziałam mu, że mi się ostatnio śnił, wtedy zapytał się mnie czy nie przyjdę do niego na film i nadrobimy zaległe czasy kiedy się nie widzieliśmy, oczywiście odwołał spotkanie. Wczoraj jak gdyby nigdy nic napisał na gg, że jestem wspaniałą dziewczyną, ale on do mnie nigdy nic nie czuł i napisał, że mnie lubi. Już kiedyś mi to mówił, że do mnie nic nie czuje. Ja się go spytałam czemu do tego wraca, a on, ponieważ mnie lubi :( A ja się rozpłakałam Kocham go od pierwszego dnia kiedy go poznałam, nie mogę o nim zapomnieć. Myślicie, że feromon może coś pomóc, żeby on się we mnie zakochał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh aż mi cię szkoda

ja osobiście nie mam dość bo testuje NPA ale powiedziałem sobie albo obale mit o feromonach albo uchonie innych przed zakupem. Wprawdzie jest możliwość zwrotu kasy. Teraz tylko jakie fero dobrać. Nie ulega wątpliwości że fero nie wolno przedawkować trzeba nauczyc sie aplikowac znaleść dla siebie proporcje. inaczej mówiąc potrenowac wz fero i dopiero iść na podbuj tego chłopaka gdy bedziesz miala pewnosc albo przeczucie ze jest ok. Ze fero dziala a przynajmniej powinno bo dobra dawke zaaplikowalas i ona dziala na ciebie. MOże coś się wypowiedzą doświadczeni tego forum.

Powodzenia, a jak chcesz pewnej rady nie na temat fero to służę pomocą.

wyjście z takiej sytuacji widze jedno ale nie będę moze sie rozpisywał na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, jak będę potrzebować rady to wiem do kogo mam się zgłosić :wink: Wiem, że wyjście jest tylko jedno dać sobie z tym chłopakiem spokó i tak zrobię, bo wiem, że on nie jest mnie wart. :(

A pheromax zostawię sobie na sytuacje kiedy kogoś spotkam i ten ktoś mi się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, jak będę potrzebować rady to wiem do kogo mam się zgłosić :wink: Wiem, że wyjście jest tylko jedno dać sobie z tym chłopakiem spokó i tak zrobię, bo wiem, że on nie jest mnie wart. :(

A pheromax zostawię sobie na sytuacje kiedy kogoś spotkam i ten ktoś mi się spodoba.

 

hehe może nie koniecznie !! Jest jeszcze jeden sposób. jest coś takiego ponowne pierwsze wrażenie. Ale wymaga on pewbych króków z twojej strony. Gdy to nie podziała to znaczy że on nie widzi się z Tobą a jak na razie nic straconego. Pomożesz mu się określić bo czasami facet jak i kobieta nie potrafią i nie są tego świadomi.

 

Jak zakupisz pheromax to bedzie musiał jakiś czas się nauczyć z niego korzystać i dopiero możesz oczekiwać od Fero działania ;) poczytaj troche forum co inni piszą jak się aplikuje i różne bolączki. pozdrawiam i jak go kochasz to nie poddawaj się tylko zmień taktykę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Feromony nie odwalą za Ciebie całej roboty(co być moze juz wiesz). Bądź bardziej kobieca, seksowna, niedostepna po prostu wyeksponuj wszystkie cechy, które są domeną kobiet. To na pewno zwróci jego uwage na Ciebie. Feromony mogą Ci pomoc jako dopełnienie Ciebie jako atrakcyjnej kobiety.. dlatego nie rezygnuj z nich, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Feromony nie odwalą za Ciebie całej roboty(co być moze juz wiesz). Bądź bardziej kobieca, seksowna, niedostepna po prostu wyeksponuj wszystkie cechy, które są domeną kobiet. To na pewno zwróci jego uwage na Ciebie. Feromony mogą Ci pomoc jako dopełnienie Ciebie jako atrakcyjnej kobiety.. dlatego nie rezygnuj z nich, pozdrawiam

 

zgadzam się z ta wypowiedzią ale tutaj jeszcze pare drobnych spraw które będą grały dość dużą rolę pominołeś. Może nie jestem lekarzem serc ale wieczoram napiszę można by to nazwać taktykę. Będzie wymagała czasu i zmiany. By ponownie wrócić i zrobić piorunujące 2 pierwsze wrażenie by go zaskoczyć ale by nie myślał że ty dalej starasz się o niego sprawisz by to on zaczoł otwierać oczy i je przecierać z niedowieżeniem a z czasem się będzie sobie zadawał pytanie co się zemną dzieje? a odpowiedź będzie dla niego jedna - zakochałem się w niej. A miałem ją tak blisko. Jeszcze będzie o Ciebie walczył. Jeżeli tak nie będzie to już nie jest jak się to mówi pisane wam. ale niema walki straconej ! jest tylko oddana .

Pozdrawiam i wieczorkiem opiszę dokładniej o co mi chodzi ;) jak coś to zapraszam na gg. bede wieczorem . sry za błędy spiesze się dalej do pracy. Na szybko musiałem się wysłowić co nie wyszło zbyt wyjściowo ale na szybca. papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Feromony nie odwalą za Ciebie całej roboty(co być moze juz wiesz). Bądź bardziej kobieca, seksowna, niedostepna po prostu wyeksponuj wszystkie cechy, które są domeną kobiet. To na pewno zwróci jego uwage na Ciebie. Feromony mogą Ci pomoc jako dopełnienie Ciebie jako atrakcyjnej kobiety.. dlatego nie rezygnuj z nich, pozdrawiam

Postaram się :)

Dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem że pominąłem wiele aspektów ale to nie miał być wykład, tylko rada aby zachecić troche koleżankę do pracy nad sobą.. zamiast mieć nadzieje, że jedno magiczne psikniecie załatwi tą sprawę.

niepowatarzalna.. Generalnie takie zdobywanie "tego jedynego" bądź "tej jedynej" zawsze jest troche bardziej skomplikowane bo tworzy się pewna presja.. Dlatego nie daj mu odczuć ze jest Twoim jedynym, wrecz przeciwnie mozesz mu zakomunikować ze interesują Cie inni faceci. Dyskretnie lub mniej dobitnie to okazuj, z wyczuciem. To na pewno go jakos nakreci. A feromony- tak jak mowiłem- mozesz stosowac cały czas. Mam nadzieje ze pomogłem :D baj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fero to nie potrzebuje bo ledwo sobie radze z kobietami same zarywają do mnie. Aż miło siedzieć i nic nie robić, może nie do końca bo trzeba zbajerować i pokazać iż ma się nie przeciętną osobowość. Wygląd to pzepustka do taktyki i bajerowania. Jak nie umiesz zagadać nie masz podejscia do kobiet to dupcia zbita. Każdy ma inne poglądy wiem jedno fero to dodatek czy działa ? nie wiem. Szczerze - wiem że jak przedawkuje to głowa mnie boli na siostrze też wytestowałem aż jęczała z bólu :)

w sumie to jeszcze nie miałem wiekszej okazji testowac dlatego tez nie dziele sie spostrzeżeniami jak na razie ! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Feromony nie odwalą za Ciebie całej roboty(co być moze juz wiesz). Bądź bardziej kobieca, seksowna, niedostepna po prostu wyeksponuj wszystkie cechy, które są domeną kobiet. To na pewno zwróci jego uwage na Ciebie. Feromony mogą Ci pomoc jako dopełnienie Ciebie jako atrakcyjnej kobiety.. dlatego nie rezygnuj z nich, pozdrawiam

 

zgadzam się z ta wypowiedzią ale tutaj jeszcze pare drobnych spraw które będą grały dość dużą rolę pominołeś. Może nie jestem lekarzem serc ale wieczoram napiszę można by to nazwać taktykę. Będzie wymagała czasu i zmiany. By ponownie wrócić i zrobić piorunujące 2 pierwsze wrażenie by go zaskoczyć ale by nie myślał że ty dalej starasz się o niego sprawisz by to on zaczoł otwierać oczy i je przecierać z niedowieżeniem a z czasem się będzie sobie zadawał pytanie co się zemną dzieje? a odpowiedź będzie dla niego jedna - zakochałem się w niej. A miałem ją tak blisko. Jeszcze będzie o Ciebie walczył. Jeżeli tak nie będzie to już nie jest jak się to mówi pisane wam. ale niema walki straconej ! jest tylko oddana .

Pozdrawiam i wieczorkiem opiszę dokładniej o co mi chodzi ;) jak coś to zapraszam na gg. bede wieczorem . sry za błędy spiesze się dalej do pracy. Na szybko musiałem się wysłowić co nie wyszło zbyt wyjściowo ale na szybca. papa

opisz plisss te swoja cudowna taktyke pewnie wiecej osob chetnie by z niej skorzystalo - ja sie przekonalam ze feromony dzialaja ale jesli mozna sobie pomoc tez w inny sposob to dlaczego nie :twisted: pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, przemyślałam sobie wszystko jeszcze raz i daje sobie z tym chłopakiem spokój, bo on zawsze jest i był niepoważny i z takim kimś bym życia nie mogła spędzić, dalej coś do nie go czuje, ale to już nie ma znaczenia.

Mam nadzieję, że nie długo ktoś pojawi się inny w moim życiu chociaż na to na razie się nie zapowiada , ale życzcie mi, żeby tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Feromony nie odwalą za Ciebie całej roboty(co być moze juz wiesz). Bądź bardziej kobieca, seksowna, niedostepna po prostu wyeksponuj wszystkie cechy, które są domeną kobiet. To na pewno zwróci jego uwage na Ciebie. Feromony mogą Ci pomoc jako dopełnienie Ciebie jako atrakcyjnej kobiety.. dlatego nie rezygnuj z nich, pozdrawiam

 

zgadzam się z ta wypowiedzią ale tutaj jeszcze pare drobnych spraw które będą grały dość dużą rolę pominołeś. Może nie jestem lekarzem serc ale wieczoram napiszę można by to nazwać taktykę. Będzie wymagała czasu i zmiany. By ponownie wrócić i zrobić piorunujące 2 pierwsze wrażenie by go zaskoczyć ale by nie myślał że ty dalej starasz się o niego sprawisz by to on zaczoł otwierać oczy i je przecierać z niedowieżeniem a z czasem się będzie sobie zadawał pytanie co się zemną dzieje? a odpowiedź będzie dla niego jedna - zakochałem się w niej. A miałem ją tak blisko. Jeszcze będzie o Ciebie walczył. Jeżeli tak nie będzie to już nie jest jak się to mówi pisane wam. ale niema walki straconej ! jest tylko oddana .

Pozdrawiam i wieczorkiem opiszę dokładniej o co mi chodzi ;) jak coś to zapraszam na gg. bede wieczorem . sry za błędy spiesze się dalej do pracy. Na szybko musiałem się wysłowić co nie wyszło zbyt wyjściowo ale na szybca. papa

opisz plisss te swoja cudowna taktyke pewnie wiecej osob chetnie by z niej skorzystalo - ja sie przekonalam ze feromony dzialaja ale jesli mozna sobie pomoc tez w inny sposob to dlaczego nie :twisted: pozdrowionka

 

ehh niema jednej tej samej receptury :D na każde jest inna (inne rozwiązanie) - A czy podziała? Cóż nam pozostaje. To tak jak z fero, niektórzy już pomocy w fero szukają, a przecież to ma być tylko taki cichy pomocnik ja osobiście jeszcze się nie przekonałem czy Fero działa. W piątek będę miał przyjemność sprawdzić NPA + Chakira (tester) pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

czesc niepowtarzalna!

Współczuje z tym chłopakiem, no niestety ja tez mam złe doswiadczenia z chłopakami, wiem że to boli!!

A jak tam feromon działa? jakiś inny obiekt się napatoczył? powodzenia zyczę i 3mam kciuki żebyś ułozyła sobie związek z tym chłopakiem lub innym, może i lepszym dla ciebie!!! Najlepszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

O tamtym chłopaku już zapomniałam i powiem szczerze nie wiem co w nim widziałam. Nie mam szczęścia w miłości. Ostatnio spodobał mi się jeden chłopak poznaliśmy się w niesamowity sposób, a okazało się, że mu chodzi tylko o łóżko, bo on nie może już bez seksu wytrzymać i ja do łóżka nie chciałam iść, no to nasza znajomość się zakończyła . Mam poprostu pecha jeżeli chodzi o miłóść. A jeżeli chodzi o feromony no to miałam tylko próbkę pheromaxu zużyłam ją ale ona kompletnie nic nie działała.

Wierzę, że znajdę sobie jeszcze kogoś, w końcu nic mio nie brakuje.

Dzięki bardzo za odpowiedź w poście i zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności