Skocz do zawartości

Pytanko


Cronus

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, dopiero co tydzień temu wpadłem na stronę feromony, kiedyś i tak słyszałem o feromonach. I mam pytanie jakie feromony by się najbardziej przydały w życiu codziennym i jednocześnie na podryw? Lub jakie mieszanki i w jakich dawkach. Z tego co się orientuje(posiedziałem trochę na stronie) to najbardziej interesuje mnie działanie BTB, Phx i EDGE. Chciałbym prosić o szybką odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak dla ciebie dobre by bylo połączenie phx i chikary

phx jest typowym feromonem na podryw

a chikara bardziej spoleczna do zalatwiania spraw np. w urzedach połaczenie tych 2 feromonow powinno byc dla ciebie idealnym rozwiazaniem mozesz ewentualnie zamienic phx na npa bądz edge ale jesli chodzi o podryw to bardziej polecil bym phx

(jezeli jestes niesmialy i masz problemy z rozmowa z dziewczynami to polecam kupic npa dziala wysmienicie naprawde daje kopa i dodaje pewnosci siebie nie wie jakim cudem ale tak jest :D

jezeli bys chcial kupic te 3 fromony to dawkowanie powinno byc takie

1 psik phx na szyje

1 psik chikary ja daje czesto na wlosy utrzymuje sie 3 dni a moze i wiecej :)

no i npa 0.5 kropli pod nos (zeby uzyskac 0.5 kropli przytrzymujemy palcem dozownik przekrecamy na 3 sekundy odkrecamy i zawartosc na palcu wcieramy pod nos z npa trza byc ostroznym kilka razy przedawkowalem a to moze doprowadzic do niepotrzebnych klutni a nawet chamstwa z twojej strony nie zbyt to fajne :(

jeszcze mozna inaczej odmiezyc 0.5 kropli przechylasz zakrecona buteleczke na kilka sekund po chwili odkrecasz zakretke i palcem przejzdzasz po dozowniku i tez powinno byc na palcu ok 0.5 kopli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do btb to nie moge sie wypowiedzec bo nie stosowalem. od samego poczatku jakos nie spodobalo mi sie te fero moze dla tego ze nie ma zbyt wiele pozytywnych opinii na temat tego produktu a co do npa to tak przykrywamy to perfumami bo dla niektórych strasznie smierdzi ja tez czuje zapach npa ale bez przesady nie jest taki tragiczny jak inni go opisują, czuc won alkocholu i zapachu potupodobnego ale po chwili zanika,

ale i tak zaleca sie stosowac perfumy bo ladny zapach spotenguje dzialenie feromonow :D

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności