Skocz do zawartości

Pheromax (próbka) czy Alchemy?


Seba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Witam jestem nowy chciałbym prosić o poradę co lepiej wybrać Pheromax (próbka) czy Alchemy? 1ml Pheromax 'u na ile wystarczy?

 

 

Nie wiem, ja powiem na swoim przykładzie. Nie potrzebnie kupiłem chikare mogłem kupić flakon Pheromaxu :( ale mam próbkę Pheromaxu i mi na długo wystarcza. Tak jak poniżej Pan napisał - zależy od dawki. Ja jestem zdziwiony pheromaxem nie wiem czy to zasługa pheromonu czy nie ale nie widziałem takich skutków po NPA jak po PHX. Wiem że wiecej kosztuje, ja moge doradzić a na pewno odradzam chikare!! dla mnie to nic! nie działa NPA lub Pheromax. Ide na testy panowie :D mam okazję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy chciałbym prosić o poradę co lepiej wybrać Pheromax (próbka) czy Alchemy? 1ml Pheromax 'u na ile wystarczy?

 

 

Nie wiem, ja powiem na swoim przykładzie. Nie potrzebnie kupiłem chikare mogłem kupić flakon Pheromaxu :( ale mam próbkę Pheromaxu i mi na długo wystarcza. Tak jak poniżej Pan napisał - zależy od dawki. Ja jestem zdziwiony pheromaxem nie wiem czy to zasługa pheromonu czy nie ale nie widziałem takich skutków po NPA jak po PHX. Wiem że wiecej kosztuje, ja moge doradzić a na pewno odradzam chikare!! dla mnie to nic! nie działa NPA lub Pheromax. Ide na testy panowie :D mam okazję :D

Kupiłeś chikare czy chakre? Bo z tego co mi wiadomo to chakra to podróba chikary i nie wprowadzaj nikogo w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy chciałbym prosić o poradę co lepiej wybrać Pheromax (próbka) czy Alchemy? 1ml Pheromax 'u na ile wystarczy?

 

 

Nie wiem, ja powiem na swoim przykładzie. Nie potrzebnie kupiłem chikara mogłem kupić flakon Pheromaxu :( ale mam próbkę Pheromaxu i mi na długo wystarcza. Tak jak poniżej Pan napisał - zależy od dawki. Ja jestem zdziwiony pheromaxem nie wiem czy to zasługa pheromonu czy nie ale nie widziałem takich skutków po NPA jak po PHX. Wiem że wiecej kosztuje, ja moge doradzić a na pewno odradzam chikare!! dla mnie to nic! nie działa NPA lub Pheromax. Ide na testy panowie :D mam okazję :D

Kupiłeś chikare czy chakre? Bo z tego co mi wiadomo to chakra to podróba chikary i nie wprowadzaj nikogo w błąd.

 

 

o jezu nie wprowadzam nikogo w błąd :D po prostu nazwa mi nie leży i zawsze przekręcam ją :D CHIKARA !!! i to nie jest próbka. Czytaj co pisałem gdybym miał próbke to nie pisałbym o zwrocie :D jeszcze sie poprawie inaczej są próbki do kupienia? chyba mi się nie wydaje nie widziałem w ofercie.

 

Widze bardzo za mną przepadasz, ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam Chikara nie jest dobra ??

 

 

Uważam, że jest jednym z lepszych tutejszych produktów może nie na podryw, ale rzeczywiście sprawdza się przy stosunkach przyjacielskich (bez skojarzeń proszę).

Prawda jest taka, że każdy najwięcej kontaktów w życiu codziennym ma niezwiązanych z sexem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam Chikara nie jest dobra ??

 

 

Uważam, że jest jednym z lepszych tutejszych produktów może nie na podryw, ale rzeczywiście sprawdza się przy stosunkach przyjacielskich (bez skojarzeń proszę).

Prawda jest taka, że każdy najwięcej kontaktów w życiu codziennym ma niezwiązanych z sexem ;)

 

Masz rację, na kontakty z przyjaciółmi naprawde nie narzekam. zaczekam na to jeszcze :D albo zrobie mix z pheromaxem 0,5 - 1 psik + Pheromax ale zapach to nie podszedł mi dziwie się jak można powiedzieć że to ekskluzywny zapach no ale .. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio było mi dane psiknąć się testerem puma jamaica i powiem Ci, że zapach bardzo podobny do Chikary, a odnośnie ekskluzywności zapachu hmm... kwestia gustu - osobiście znam lepsze zapachy ;)

 

racja kwestia gustu :D ja jedynie co mogę powiedzieć że dla mnie jest to brzydki zapach :D ale to dla mnie komuś może się podobać - jak powiedziałeś kwestia gustu i tutaj się w zupełności zgadzam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności