Skocz do zawartości

Jaka reakcja waszych przyjaciół jak się dowiedzieli ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam, że na pewno chociaż przyjacielowi/ przyjaciółce powiedzieliście, że używacie feromonów albo że macie zamiar je kupić :wink: Piszcie jak zareagowali: czy was wyśmiali , powiedzieli, że to świetny pomysł czy może w ogóle pierwszy raz o takim czymś słyszeli ?

Kiedy ja powiedziałam, przyjaciółce, że widzę ratunek tylko w feromonie i że go zamówiłam to się mnie zapytała A CO TO JEST? A mnie trochę zatkało, bo myślałam, że w dzisiejszych czasach to raczej każdy przynajmniej coś słyszał na ten temat, więc byłam zdziwiona, że ona ode mnie usłyszała pierwszy raz słowo feromon :? No, ale cóż wytłumaczyłam jej co to jest i była naprawdę zaskoczona :D

NAPISZCIE JESZCZE SKĄD WY SIĘ DOWIEDZIELIŚCIE, ŻE JEST COŚ TAKIEGO JAK FEROMON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

uzywam feromonow prawie dwa lata i nikt nie wie ze ich uzywam i sie nie dowie bo niby po co kazdy ma i lubi miec troche tajemnicy

a o feromonach doweidzialem sie przez przypadek szukalem w necie artykulow na temat uwodzenie i jakos trafilem na feromony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja taka jestem, że wszystko muszę przyjaciółce opowiedzieć.

Bo nikt o reakcjach swoich przyjaciół nie opowiada, ale mężczyźni tacy chyba już są, że nawet swoim najbliższym kumplom o takich sprawach nie gadają, ale ,że kobiety to nie wiedziałam :roll: , bo przecież jakieś na tym forum na pewno są, które używają feromonów, a żadna się nie wypowiada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wogle mówić takie reczy, przyjaciele przyjaciółmi ale nie wszystko muszą wiedzieć. Ja nigdy nie rozmawiam o takich sprawach. Skoro kupiłaś fero to w jakimś celu i co ? Powiesz przyjaciółce o wszystkim ? wszystko traci urok, bo to bez sensu , feromony działają w sytuacjach spontanicznych a nie wszytko wypaplać i co masz z e tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jasne. Po to uzywam fero, zeby wlasnie nikt nie wiedzial. Moze jeszcze napisze sobie na czole stan konta i jakich kart kredytowych uzywam?

P.S. Twoj nick to nie bez powodu, prawda?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, absolutnie nie chcialem Cie urazic. To nie w moim stylu. Masz poprostu taki nick a pisalas, ze sie chwalisz i dziwilas sie, nikt oprocz Ciebie tego nie robi. Mam nadzieje, ze to zrozumialas teraz. To byl poprostu ironiczny zart z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pytasz o przyjaciol.. ja wspomnialem znajomym ze zamawiam feromony bo jakos tak sie zbieglo z tym ze bylismy na bro i mialem troche gotowki ale nie moglem za duzo wydac.. czekalem na kuriera..i odpowiedzieli cos w stylu "oo to daj znac jak zadzialaja to tez sobie zamowie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adriana

Zamówiłam właśnie feromony - NPA oraz na probe saszetkę Perception i PHEROMAX'u

2 lata temu miałam jedna małą buteleczkę PHEROMAX Woman ale nie pamiętam jak na mnie działały, wiec czas sobie przypomnieć :)

Zamówione dzisiaj wypróbuje dopiero 12ego, bo nie ma mnie w Polsce, ale efekty na pewno opisze.. :)

Moze wszystko w podświadomości siedzi, bo na sama już myśl jestem pozytywnie nastawiona :D i z pewnością wiec będę się pozytywnych efektów doszukiwała, ale co tam, wierze w ich "magiczna" moc :) A w zasadzie to i nastawienie się liczy, prawda :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co takie rzeczy ukrywać? Co z tego, że ktoś komuś powie? Przejmujesz się zdaniem innych?

Pewne moje znajome osoby wyjeżdżają niedługo na wakacje i są z siebie dumne bo nikomu nie powiedzą gdzie jadą. Mnie to śmieszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku wyjazd na wakacje a stostowanie fero to dwie rozne rzeczy. Zastanow sie co ty porownujesz... Jak taki dumny jestes ze stosowania fero to zrob se opis na gadu 'uzywam fero...' i skopiuj nam reakcje twoich znajomych, zobaczysz ze bedzie negatywna... ale to twoja sprawa, pozdro elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego chwalic sie czyms a co innego specjalnie cos ukrywac ;) Bo to drugie wg. mnie nie ma sensu. Nie lubię kłamać a w przypadku, który opisałem musiałbym to zrobić gdybym chciał ukryć fakt kupowania feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. NIe mowilem nikomu nigdy ze kupilem fero.. bo po co? Przyjaciele to tylko ludzie i nie zawsze dochowuja tajemnicy, nawet ta twoja przyjaciolka co taka pewna jestes ze nikomu nie powie, skad wiesz? moze juz powiedziala komus... ;]

W ogole po co o takich rzeczach mowic,?

Pozdro

Myślę, że nie powiedziała nikomu i nie powie. A powiedziałam ,bo miałam taką potrzebę powiedzieć o tym że kupiłam feromona i porozmawiać z nią na temat tego chłopaka w którym byłam zakochana i czy to na niego podziała, ale nie podziałało kompletnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie powiedziała nikomu i nie powie. A powiedziałam ,bo miałam taką potrzebę powiedzieć o tym że kupiłam feromona i porozmawiać z nią na temat tego chłopaka w którym byłam zakochana i czy to na niego podziała, ale nie podziałało kompletnie .

A można wiedzieć co kupiłaś? Feromony dla związku czy na podryw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam przyklad poznaje dziewczyna na ulicy czy dyskotece mam na sobie feromony zapraszam ja po kilku dniach na kolacje czy gdzie kolwiek gdzie mozna troche porozmawiac fero i moja osoba zauroczyly ją a moze bardziej feromony ( ona; ten koles jest taki zwykly nie jest przystoiny itd. ale ma cos w sobie co mnie do niego ciągnie) po kilku spotkaniach zostajecie para ufasz jej praktycznie calkowicie i mowisz wiesz gdy cie 1 raz poznalem stosowalem feromony :D

teraz trzeba sie zastanowic co taka kobieta by sobie pomyslala albo zrobila (ona; je**ny pajac wyrwal mnie na jakis plyn milosny a ja glupia sie w nim zakochalam ) moga byc tez inne wersje duzo bardziej pozytywne

jak ja bym bym kobieta i jakis koles by mnie na to wyrwal i puzniej by mi powiedzial to nie wiem raczej bym odszedł (odeszła)

to samo moze tyczyc sie znajomych

manipulacja ludzimi jest zawsze zachecajacąpropozycją , ale takie zeczy powinnismy zostawiac sami sobie 8)

ja sam sobie czasami nie wierze a innym tym bardziej ludze za zwyczaj to plotkarze i pewnie tak bedzie (i zenek slyszales o tych feromonach jasiek na to nie ,a wiesz zdzicho sobbie kupil jakis pheromax i mowi ze latwo na to laski sie wyrywa itd po 3 miechach cala wies wie ze zdzicho ma feromony na sobie i laski go omijają

nie wiem czy to jest madre czy glupie to co napisalem

ale sie nudzilem to nadrukowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności