Skocz do zawartości

Pytanie o NPM


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim. Kupiłem se NPM. Użyłem jednej kropli, i wyczułem starszny smród. Feromony starsznie smierdzą. Spotykaliście się z ludzmi którzy wyczuli ten zapach i co na to mówili ? Próbowałem zamaskować perfumami ale musiałbym wylać na siebie ich dużo, a tak nie lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o zapachu NPA to jest intensywny. Aczkolwiek mi nie przeszkadza a znajomi nie wyczuli jego woni nawet po tym jak pozwoliłem im powąchać u źródła dodam też że jeśli przykryjesz ładnymi perfumami mało prawdopodobne by ktoś je wyczuł;)

 

Na imprezach w zatłoczonych barach raczej już niemożliwościa jest by ktoś wyczuł fero;)

 

Ogólnie najlepiej w moim przypadku do uzytku codziennego stosuje 0,5 kropli za uszy i jabłko adama a na imprezy dodaje jeszcze jedną na nadgarstki plus pól kropli na kołniezyck by stykło do końca zabawy choć czasem powtarzam aplikację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No dzisiaj był dzień - rozmowa kwalifikacyjna :roll:

 

Poszła ponad 1 kropla NPA+przykrycie+garniak of course.

Rozmowa była z dyrektorem całej firmy (około 400 osób) oraz szefem od spraw technicznych (czy coś takiego). Wałkowali mnie przez godzinę.

Ale przez ten czas czułem, że traktowali mnie jak osobę, którą już długo znają jak jakiegoś kumpla. Ja nie powiem byłem lekko w stresie (jak to na rozmowie), a oni jacyś wyluzowani się zrobili :) . Na koniec dyrektor odprowadził mnie przed zakład i jeszcze ze mną chwilkę pogadał, a potem pożegnał jak kogoś z rodziny...

 

Pracę dostałem :) ... ale nie tylko dzięki chemii, wiedzą też było trza się wykazać.

 

Powiem Wam, że po roku stosowania tych specyfików miłosno-socjalnych zacząłem dobrze wyczuwać róznicę jak w danej sytuacji mogą mi pomóc.

Cudów nie ma, ale w niektórych momentach robi się interesująco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności