Skocz do zawartości

szybka piłka, szybka pomoc... fero do 150zł na podryw


mesmerized

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Chcę przetestować jakieś feromony. Wybieram się na imprezę grillową i chciałbym dodać sobie nieco animuszu, bo sporo nieznanych osób będzie. Nie wiem co wybrać... widzę, że niektórzy mieszają fero a ja chciałbym wiedzieć czy jedne feromony wystarczą... ? Mam jakieś 150zł i ani grosza więcej niestety... Chodzi o podryw/pewność siebie/podniesienie atrakcyjności... zastanawiałem się nad The Edge bo dość tani... (chociaż widzę, że kiepskie opinie coś ma)

 

Co sądzicie o Alchemy?

 

Pozdrawiam

 

EDIT: co prawda zależałoby mi, żeby nie przekroczyć tych 150zł na początek, ale jak mus to mus... a może na taką imprezę to lepiej wziąć jakieś socjalne fero? chodzi mi o to, żeby A) poczuć większą pewność siebie B) zwracać uwagę kobiet C) nie dostać w mordę do konkurencji :D D) zawiązać szereg nowych znajomości E) być postrzeganym jako atrakcyjny

 

EDIT2: czy np. NPA da mi to wszystko? czy może coś innego? socjalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o porównanie feromonów, które do czego, to masz na stronie sklepu (wybacz, nie chcę mi się szukać).

Najlepszy na podryw jest PHX natomiast jeśli chcesz mieć dosyć uniwersalny produkt to polecam BTB, co prawda jeszcze go nie przetestowałem ani nawet go nie mam... ale już niedługo ;) Gdzieś jest wyszczególnione, które feromony do czego. BTB znajdował się wszędzie na różnych miejscach.

Ale pisałeś o Edge, dostałem jego próbkę i ma dosyć typowy zapach. Mojemu bratu np. się podobał (mi zresztą też) ale mamuśce już nie, chociaż po zaaplikowaniu był dosyć mocny. Polecić nie polecić? Trudno mi powiedzieć, bo próbki użyłem dzisiaj i raz w pociągu przy seksownej kobiecie, która wcześniej prawie wcale nie zwracała na mnie uwagi a później zerkała, chociaż nie jestem pewny czy to zasługa feromonów czy mocnego zapachu, który na pewno się rozniósł i niewątpliwie go poczuła ;)

PS. jak chcesz darmową przesyłkę odezwij się, wyśle Ci kod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp.

 

a czy BTB dodaje pewności siebie? coś jak NPA? i najważniejsze... ;) czy BTB nadaje się na podryw? obawiam się tylko, że moje perfumy nie pokryją tego dobrze, bo są dość tanie...

 

i czy to nie jest tak, że jak coś ma wszystko, to nie ma nic? coś to podejrzane wręcz, że ten BTB taki rewelacyjno-wszystkomający ;) nie widzę też za bardzo opinii na forum o nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zyskasz?

 

* dobry kontakt, większa otwartość rozmówcy, zwiększone zaufanie +

* zainteresowanie i zauroczenie Twoją osobą +

* pobudzenie i dobre samopoczucie, większa pewność siebie, towarzyskość i bezpośredniość +

* autorytet i poważanie, pozycję lidera +

* dwukrotne zwiększenie podniecenia w sytacjach intymnych (udowodnione naukowo!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci niestety nie mogę pomóc, jeszcze nie testowałem. Ale myślę, że jeśli dysponujesz kwotą 150 to możesz na początku spróbować edge i podzielić się swoimi wrażeniami.

Tu masz raport, tylko z mixu:

http://www.pheromonetalk.com/mens-pheromone-advice-tricks-tips/spaceland-first-time-edge-32758.html

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to jest nie miec kase na fero tez teraz sam zbieram na duzego PHX i to jest niezly wydatek;p.

 

za 170 jak mowisz ja bym ci proponował NPA - podryw i przedewszystkim poczucie pewnosci siebie daje ;p. + probke PHX .

na pewno sie na tych 2 ferach nie zawiedziesz. Oczywiscie jezeli bedziesz musial dobrze sie z tym obchodzic...

 

Nie bedzie na ciebie dzialalo - popros o zwrot pieniedzy oczywiscie zostaw paragon, ;p

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej niemożliwe 8) flakon był normalnie zapieczętowany, więc takie teorie spiskowe nie wchodzą w grę

 

Rzecz w tym, że nie mam za bardzo gdzie sprawdzić tego fero... tzn. może tak - do klubów nie chce mi się już śmigać, nie ta muza i nie to towarzystwo, a domówki na których bywam to wiadomo - sprawdzona ekipa. Dlatego się zastanawiam czy to fero w ogóle ma sens, bo przecież na ulicy czy w sklepie raczej nikt się nie zakręci nawet jeśli to działa (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejedna opisana historia wskazuje, że jeśli używasz fero wśród znajomych będzie to na nich działało jeszcze lepiej niż na nieznajomych.. bo jeśli ktoś Cię uważa za atrakcyjnego feromony spotęgują te odczucia (zwłaszcza BTB) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności