Skocz do zawartości

Alchemy , wasze opinie na temat tego feromonu


Xadib

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was działał Alchemy ? duże efekty ? i w jakich ilościach go najlepiej uzywać ? zastanawiam sie czy kupić alchemy czy próbke PHX

 

Pheromax!! ja tez mam próbke ale wrócę Chikara i dolorzę pare zł i wezmę pheromax bo naprawde jak uwarzam że phero to placebo ale powoli chyba się skłaniam to stwierdzenia że chyba to działa. Zobaczę już za parę dni i ogłoszę publicznie czy dalej dla mnie to placebo czy nie :D

 

z Chikarą kupiłem 1 próbkę pheromaxu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbym chciał uwieść/poderwać dziewczyne z którą się kumpluje rok już i raz juz dala mi kosza ? Jestem w niej zakochany na zabój i nie moge przestać o niej myśleć. Ona jest dziewicą która boi się związków bo nigdy nie miała chłopaka... ma 17 lat juz prawie. Poradźcie jaki feromon bedzie dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbym chciał uwieść/poderwać dziewczyne z którą się kumpluje rok już i raz juz dala mi kosza ? Jestem w niej zakochany na zabój i nie moge przestać o niej myśleć. Ona jest dziewicą która boi się związków bo nigdy nie miała chłopaka... ma 17 lat juz prawie. Poradźcie jaki feromon bedzie dobry :)

 

 

Pheromax :D

 

 

Będzie w Twoim towarzystwie bardziej rozmowna,bardziej skłonne do flirtu. Zwiększasz pożądanie oraz zainteresowanie swoją osobą. Po prostu Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie. Pheromax Zbliży was do siebie!

 

 

bo NPA - Kobiety będą widzieć Cię jako silnego mężczyznę itd. ale nie zawiera tego co pheromax moim zdaniem pheromax bardziej będzie ją pociągał niż NPA chociaż jedni twierdzą że lepiej NPA działa ale zawsze tak będzie jedni tak drudzy tak. Wszytko zalerzy od użytkowania itd.

Ja śmiało moge powiedzieć użyłem 2 razy!! pheromaxu przy kolerzance i kur... ona do mnie podbija caly czas wypisuje smsy, na gg, a jak się spotkamy to widać że bardzo lubi zemną gadać godkzinami a czasami dochodzi do krępujących sytuacji i jak jak mam się zachować gdy to kolezanka! naprawde pheromony mogą działać powoli wierzę ale nie miej też złudnej myśli że odrazu jak cie powącha żuci się na Ciebie aczkolwiek ja wnet bym powiedział że umnie tak było gadamy gadamy a ona już nie wytrzymała, mimo że się kontrolował to nie wytrzymała by zrobić krok do przodu. Co lepsze wyczulem jak mnie raz zaczela obwąchiwać dyskretnie. Jestem dobrym obserwatorem ludzkich zachowań więc wiem co mówię. :D

 

Ja polecam Pheromax!

 

pozdrawiam.

 

ps. NPA dobre ale pheromax mnie bardziej zadziwia swoim działaniem mimo iż dopiero 2 razy użyłem a mam próbkę. Może to nie placebo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. hiroo twierdzisz, że feromony to placebo ale mimo wszystko zachęcasz do ich zakupu i zachwalasz ich działanie? Coś mi tu nie gra :)

 

słuchaj nie twierdze tylko napisałem że wolę zakładać że placebo ale powoli okazuje się że nie. Czemu zakładam? bo wolę sie miło zaskoczyć niż zawieść.

Tak serio, cieżko mi uwierzyć że to działa i zakładam żę to placebo. No ale skoro mialem już co najmniej 2 przypadki bardzo dziwne i przekonałem się co do skrótów ubocznych i woni to jednak coś prawdy musi w tym być. nie będę zachwalać lecz pisać prawde! ja sam też nie chce wydać kasy w błoto! Oczekuje pomocy od innych ale też chce pomóc innym.

 

jak chcesz moge ci udowodnić że nie jestem w żaden sposób powiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to czy jestes czy nie.

 

art. 29 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( ↑ Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, z późn. zm.) ): Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym wyjaśnianiem, analizą krytyczną, nauczaniem lub prawami gatunku twórczości. - prawo cytatu. Kopiując powyższy tekst naruszyłeś majątkowe prawa autorskie. I wyjaśnia się dlaczego 'zachwalasz'. Po prostu skopiowałeś artykuł z feromony.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to czy jestes czy nie.

 

art. 29 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( ↑ Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, z późn. zm.) ): Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym wyjaśnianiem, analizą krytyczną, nauczaniem lub prawami gatunku twórczości. - prawo cytatu. Kopiując powyższy tekst naruszyłeś majątkowe prawa autorskie. I wyjaśnia się dlaczego 'zachwalasz'. Po prostu skopiowałeś artykuł z feromony.pl

 

 

zachwalać to ja bede na własnym dośw. ale koleś chciał wiedzieć jakie fero wiec mu przyblizylem. owszem korzystalem z wiedzy ale nie skopiowałem słowo w słowo !! słowa i określenia są podobne ale tylko tyle. poza tym nie używam i nie udziela się nigdzie indziej.

zwykła zbieżność, nasepnym razem zamiast tych samych słów napiszę kot lub krowa a ludzie beda się domyślać. Zapamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie;) wcale

 

http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=j7Y&q=B%C4%99dzie+w+Twoim+towarzystwie+bardziej+rozmowna%2Cbardziej+sk%C5%82onne+do+flirtu.+Zwi%C4%99kszasz+po%C5%BC%C4%85danie+oraz+zainteresowanie+swoj%C4%85+osob%C4%85.+Po+prostu+Stajesz+si%C4%99+osob%C4%85+bardziej+atrakcyjn%C4%85+seksualnie.+&btnG=Szukaj&lr=

 

Jak widać nawet źle skopiowałeś bo zrobiłeś błąd

 

Będzie w Twoim towarzystwie bardziej rozmowna,bardziej skłonne
a może skłonna? No cóż, tak to jest jak się kopiuje i nawet nie czyta ;) A tak poza tym dlaczego polecasz phx bardziej od alchemy skoro nie wiesz jak działa ten drugi?

 

Może dlatego, że phx jest droższy ? I masz większe korzyści jeśli ktoś skorzysta z twojego ref-linku? Sorry.. ale działa mi na nerwy takie zachowanie. Koniec offtopu z mojej strony bo co chciałem to napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie;) wcale

 

http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=j7Y&q=B%C4%99dzie+w+Twoim+towarzystwie+bardziej+rozmowna%2Cbardziej+sk%C5%82onne+do+flirtu.+Zwi%C4%99kszasz+po%C5%BC%C4%85danie+oraz+zainteresowanie+swoj%C4%85+osob%C4%85.+Po+prostu+Stajesz+si%C4%99+osob%C4%85+bardziej+atrakcyjn%C4%85+seksualnie.+&btnG=Szukaj&lr=

 

Jak widać nawet źle skopiowałeś bo zrobiłeś błąd

 

Będzie w Twoim towarzystwie bardziej rozmowna,bardziej skłonne
a może skłonna? No cóż, tak to jest jak się kopiuje i nawet nie czyta ;) A tak poza tym dlaczego polecasz phx bardziej od alchemy skoro nie wiesz jak działa ten drugi?

 

Może dlatego, że phx jest droższy ? I masz większe korzyści jeśli ktoś skorzysta z twojego ref-linku? Sorry.. ale działa mi na nerwy takie zachowanie. Koniec offtopu z mojej strony bo co chciałem to napisałem.

 

 

nie bo gdybyś zauwarzył!! ja poleciłem PH bo widze działanie!! a NPA nie za bardzo!! poleciłem bo mnie próbka zaskoczyła i to nie ściema!!! a nie napisałem że PH lepszy od alhemy!!! bo nie wiem ale wiem że ph lepsze od npa jak dla mnie. Odradziłem np. Chikare bo szkoda kasy zapach do kitu a dzialania nie widze. proszę cię nie chce z nikim wojować i się gryść za dużo mam lat na to. A do kupna z mojego linka zachęcam bo nic to nie kosztuje a przecież nie zmuszam. Tych co kupią i napiszą do mnie oferują pomoc. Jestem grafikiem, 3D web design etc. w wielu sprawach mogę pomuc doradzić itd. nie tylko w kwestii feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie patrz mi na ort. :D bo nie poprawie :) nie chce mi sie. nie bede zgrywal oficjela. dobra the end bo spamujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności