Skocz do zawartości

NPA + Pheromax aplikacja


miketg84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od połowy czerwca używam feromonów . Na początek zakupiłem zachwalany tutaj flakon Pheromax-a a tydzień póżniej NPA . Staram się używac obu jednocześnie ponieważ oba doskonale się łączą i nadają na podryw. Mam jednak problem ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej dawki . W sobote wybieram się do znajomego i będą 2 koleżanki . Nie chcę przedawkowac. Pózniej wybieramy się razem na miasto do klubu . Feromony zakrywam Hugo Boss Selection . Mam jeszcze próbke The Edge i Perception . Proszę o pomoc doswiadczonych forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Od połowy czerwca używam feromonów . Na początek zakupiłem zachwalany tutaj flakon Pheromax-a a tydzień póżniej NPA . Staram się używac obu jednocześnie ponieważ oba doskonale się łączą i nadają na podryw. Mam jednak problem ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej dawki . W sobote wybieram się do znajomego i będą 2 koleżanki . Nie chcę przedawkowac. Pózniej wybieramy się razem na miasto do klubu . Feromony zakrywam Hugo Boss Selection . Mam jeszcze próbke The Edge i Perception . Proszę o pomoc doswiadczonych forumowiczów :D

 

Słuchaj może wyda ci się to noobskie ale odstaw NPA i użyj samego pheromaxu :D nie mieszaj tym bardziej że jesteś początkujący. Ja tez mieszałem 3 razem i nic nie widzialem a użyłem 2 razy pheromax i mam problem bo koleżanka zarywa juz opisywałem historyjkę :D

po paru godzinach możesz zmienić z pheromax i NPA zaaplikować. wydaje mi się że bardziej rozsądnie jak chcesz w jedną noc obydwa wytestować. zrobisz jak uwarzasz ja teraz działam pojedynczo na mixy zaczekam :D choć już powoli mnie korci. Ja polecam byś na razie nie mieszał. a jak dawke znaleść? hm ja miałem taki sposób że zaczołem od malej kropli wręcz od 0,5 ale jakos za pare dni postanowilem sprawdzić granice wrąbałem z 4 krople :D heheh stwierdzilem że za dużo to zmniejszylem na 2 i w zalerzności od miejsca ilośći osob itd. planuje aplikacje, no i czy bede aplikowac po paru godzinach ponownie to też ważne jeżeli tak to wole mniejszą aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . W sobotę niestety nie byłem na domówce z kolegą i koleżankami bo ta druga nie przyjechała . Mimo to wybrałem się do pub-u i pózniej do klubu. Zaaplikowałem 0,5 kropli NPA i 0,5 psiknięcia Pheromaxa duży flakon . Zakryłem to HB Selection. No więc w pubie goraco i duszno . Spotkałem 2 znajomych wypiłem znimi 2 piwka gadka jak zawsze żadnych nadzwyczajnych efektów . Barmanki nie przygladały się dziwnie. Pózniej skoczyłem do jeszcze jednego clubu i tam po 2h zaplikowałem znowu pół psiknięcia . Spotkałem znajomego i wypiliśmy 1 drinka no i w droge na disco . Tam już widziałem pewne efekty jak kobiety na parkiecie odwracały się niektóre kojarzyły woń fero +HB ze mną. Niestety gdy próbowałem podbijac w tańcu to 3 mi odmówiły jedna w tańcu przerwała i poszła do baru czy WC . Z kolejną tańczyłem powiedziałem komplement zapytałem o imie miejscowośc , nr tel . No i klapa.

 

Mam fero od miesiąca i jak na razie do tej pory nie umiem dobrac dla siebie dawki. Mam zamiar odstawic pheromaxa na bok i uzywac tylko NPA. Potem zrobie na odwrót NPA na bok a do gry z powrotem Pheromax. :)

 

Z tymi aplikacjami jest dziwnie . Jednym wystarcza przetarcie słomka z atomizera ,innym przyłozenie palcem do butelki jeszcze innym 1psikniecie albo 0,5. Mi jak do tej pory nie udało się . Nie miałem na razie mozliwosci wytestowania tego na kobiecie sam na sam. Tylko zauważyłem dziwne spojrzenia kobiet ale nie było zalotnych uśmieszków , czy zaczepek słownych tak jak innym to się przytrafiało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkujący i od razu miksy? Ponawianie dawek to uwierz mi ale przesada. Fero się utrzymują wystarczająco długo a jeśli przesadzisz to zobaczysz dziwne spojrzenia a nie zalotne bo.. śmierdzisz. Większe ilości feromonów trudniej przykryć i zamiast psiknięć fero psiknij się za jakiś czas swoim perfum bo prędzej czy później przebija się ;) W miksie bardzo łatwo przesadzić i dobierz najpierw swoją dawkę a później możesz myśleć nad kombinacjami ;)

 

Niektórym feromony strasznie śmierdzą, ale ja nawet lubię ten zapach :D Nie przepadam za śmierdzącym potem.. ale jeśli zapach fero nie jest intensywny to w połączeniu z perfum daje ciekawy efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phx powinienes dac 1 pelny psik ok 2 godziny przed wyjsciem wtedy fero zacznie prawidlowo dzialac . po mojemu za duza dawka i penie capiles potem ze klijentka uciekala do kibla ale to z jednej strony dobrze juz wiesz ze takie bledy w stosowaniu feromonow sa niedopuszczalne

jesli chodzi o spojrzenia kobiet nie wszystko sa takie mile + do tego usmieszek inne patrza na ciebie jak by cie chialy zjesc takie szydercze spojrzenie mialem kilka razy cos takiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przelewalem perfumy w jakis maly flakonik i stosowalem przy nastepnych aplikacjach npa ,tylko wlasnie o to chodzi ze takie podwojne aplikacje podczas jednej imprezy sa niebardzo latwo przedawkowac pamietajcie ze fero bardzo latwo przenosi sie na ubrania i pozostaje na duzo dluzej niz 6 godziny po ponownym zastosowaniu powinno sie przemys dokladnie skore w miejscu aplikacji ewantualnie zmienic ubrania (tylko to raczej nie wchodzi w gre )

ja stosuje czesto fero na ubrania przewaznie na kolniezyk koszulki utrzymuje sie bardzo dlugo ok 4 dni tylko kto chodzi w jednej koszulce tyle czasu :D

dobra metoda jest stosowanie na wlosy tam tez bardzo dlugo fero sie utrzymuje ja chikare wyczuwalem po 3 dniach aplikaji na wlosy czyli bardzo dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest ryzykowna aplikacja na włosy czy ubranie? Bo jeśli się przedawkuje.. to będzie za nami krążyło fatum :D I przy aplikacji na ubranie, wyczuwalny jest 'bezwonnych' zapach feromonów po dniu czy dwóch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi powiedzic czy jest wyczuwalny bo ja czuje fero tylko przy aplikacji puzniej nie wyczuwam zapachow feromonow no poza chikara

jezeli stosuje tylko np.phx to perfumy tez daje na ubrania i na wlosy sprobuj w domu psiknij perfumy na koszulke z rana to na 2 dzien powinienes wyczuc ten zapach na ubraniu to samo tyczy sie feromonow one jeszze dluzej sie utrzymuja jak perfumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie aplikacji na otwartej przestrzeni . Dziś skoczyłem na miasto i siedziałem na dworze przy stoliku . Zaplikowałem 2,5 godziny wcześniej 1 pełne psiknięcie Pheromaxa . Był lekki wiatr . Siedząc i pijąc cole zagadywałem do kelnerek ale reakcje tak jak zawsze uśmiechy nawet gdy nie używałem wczesniej feromonów. Czyżby szybko parowały ? dziś było ok 30 st C .

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Jestem osobą przystojną i nie mam problemów z nadwagą ale bardzo szybko się pocę zwłaszcza w takie upały jak teraz. Powinienem zmniejszac dawke ale aplikowac co 3-4 godziny czy zostawic tylko 1 psiknięcie bez poprawiania ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To chyba działa choć sam do końca w to nie dowierzam . W zeszłą sobotę wybrałem się z znajomym do klubu . Najpierw Chorzów a póżniej Tarnowskie Góry. Zaaplikowałem 4 godziny wcześniej 1krople NPA ( pół pod nos , pół na jabłko Adama) i otarcie wężykiem PHEROMAX-a za uszy .

 

W Chorzowie po 2 godzinach ponowiłem aplikacje ale tylko roztarłem PHEROMAX-a 1 krople za uszy i na to HB Selection. Z uwagi , że w Chorzowie nic tam się nie działo wracamy i na disco . Tam w tańcu widziałem 3 dziewczyny które cały czas się na mnie gapiły i przyblizały tańcząc koło mnie :D . Gdy zatańczyłem z inną to nie wiedziały co ze sobą zrobić . Były jakby zazdrosne, ale to co zdarzyło się po tańcu z inną laską mnie rozwaliło :shock: . Podchodzi do mnie jakiś młody koleś , którego nigdy w życiu nie widziałem - wita się ze mną i mówi mi , że podobam się jego kuzynce. To była 4 laska która chciała mnie poznać . zatańczyłem z nią i toche pogadaliśmy ale potem dowalił się jej a`la chłopak czy znajomy :x . Ogólnie nie chciało mi się ponownie podbijać bo mój kolega przyniósł mi drinka :) .

 

Gdybym troche mniej wypił na pewno wyszedłbym z impry z kilkoma numerami . Następnym razem będe uważał na alko :D

 

Jeszcze jedna sugestia: Kiedy używałem fero cały czas o nich myślałem . Bałem się , że gdy będe nawiazywał znajomości z laskami to poczuja mnie , ze śmierdze potem . W poprzednią sobote w ogóle zapomniałem o nich . Nie oczekiwałem niczego byłem zamulony alkoholem trochę. Dopiero na drugi dzień żałowałem co mnie omineło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności