Skocz do zawartości

Chikara a przedawkowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Mam proste pytanka, przed kupnem, bo nie moglem znalezc na to odp na forum, a mianowicie: Czy Chikare mozna przedawkowac? Czy trzeba ja przykrywac perfumami? Slyszalem rozne opinie na temat mojego drugiego pytania, ale dalej nie jestem pewien. Co ile i jak trzeba stosowac Chikare. Dzieki bardzo z góry za odp, czekam z niecierpliwosci, dzieki! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość feromonów trzeba maskować. Wyjątkiem jest np. zapachowy edge, który perfum już zawiera ;) I pierwsze pytanie: Każdy feromon da się przedawkować. Pierwsze kroki z feromonami to dobieranie właściwej dawki, napisałem kilka porad dla osób decydujących się na zakup na moim blogu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chikara ma bardzo intensywny i wspanialy zapach ciezko jest porownac do jakichkolwiek perfum niektorzy porownuja to do puma jamajca

chiakary nie trzeba maskowac podobnie jak the edge

co do dawkowania to od 1-2 psikniec ja stosuje mieszanke the edge phx i chikare wiec stosuje tylko 1 psikniecie

z sama chikarą mozna stosowac ok 2 ale najlepiej zaczac od jednej jezeli sie nie widzi zadnych efektow zwiekszyc dawke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem różne opinie na temat zapachu Chikary, ale myślę, ze i tak trzeba to czymś przykryć (osobiscie uzywam Calvin Klein Obsession, Puma Jamaica tez uzywałem jakis czas temu) A na ile wystarcza te 1-2 psikniecia Chikary, myslę, ze co pare godzin starczy, dobrze mówie? Sorry, jesli te pytania wydaja sie głupie, ale jestem tu nowy i nie zdażyłem przefiltrowac jeszcze całego forum. Dzieki bardzo! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem różne opinie na temat zapachu Chikary, ale myślę, ze i tak trzeba to czymś przykryć (osobiscie uzywam Calvin Klein Obsession, Puma Jamaica tez uzywałem jakis czas temu) A na ile wystarcza te 1-2 psikniecia Chikary, myslę, ze co pare godzin starczy, dobrze mówie? Sorry, jesli te pytania wydaja sie głupie, ale jestem tu nowy i nie zdażyłem przefiltrowac jeszcze całego forum. Dzieki bardzo! :wink:

 

 

Dla mnie ten zapach jest kiepski. Specialnie dałem powąchać kuzynowi i powiedzial że szału to nie robi. nie złoście się ale moja opinia jest taka że wole kupic perfum za tą cene niż chikare ze względu na zapach. Bo co do dzialania w tym feromonów to jeszcze się nie przekonałem co do Chikara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś opowiada o chikarze i wg niego ładnie pachnie:

 

jak to powiedziałeś kwestia gustu :D

Milego dnia! nie siedzieć przed kompem tylko spylać nad jezioro czy gdzieć nad wode! nie siedzieć - poruszać się opalić żyć a nie :D

;) papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile użytkowników, tyle opinii co na temat zapachu Chikary. Osobiscie uwazam, że i tak trzeba to mocno przykryc dobrymi perfumami. Jeszcze sie wacham Pheromax czy Chikara. Chyba PHX dokupie pózniej, przy nastepnej okazji, a tymczasem poeksperymentuje z Chikarą.

"Milego dnia! nie siedzieć przed kompem tylko spylać nad jezioro czy gdzieć nad wode! nie siedzieć - poruszać się opalić żyć a nie

papa" - Niestety nie mieszkam w Polsce a za oknem deszcz, ehh depresja mnie dopadnie niedługo!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile użytkowników, tyle opinii co na temat zapachu Chikary. Osobiscie uwazam, że i tak trzeba to mocno przykryc dobrymi perfumami. Jeszcze sie wacham Pheromax czy Chikara. Chyba PHX dokupie pózniej, przy nastepnej okazji, a tymczasem poeksperymentuje z Chikarą.

"Milego dnia! nie siedzieć przed kompem tylko spylać nad jezioro czy gdzieć nad wode! nie siedzieć - poruszać się opalić żyć a nie

papa" - Niestety nie mieszkam w Polsce a za oknem deszcz, ehh depresja mnie dopadnie niedługo!!! :D

 

Tobie jest to usprawiedliwione :D a reszta komputerowców na bajer!! szlifować i zbierać doświadczenie :D bo fero to nie wszytko! ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie za 3 tyg wyjezdzam z moja kobieta i rodzicami na tydzien na wyspy kanaryjskie :D tam akurat bede miał okazje do przetestowania Chikary badz Pheromaxu, ktory jest chyba najbardziej zachwalany na tym forum. W kazdym razie dzieki za odpowiedzi ludzie. Pozdro!!! :D:D

Ps. hirooo poleciłbyś te perfumki fahrenheit? Ostatnio czytałem sporo ciekawych opini na temat hugo boss selection. Wiem, wiem nie są nowe, ale potrzebuje czegos nowego zdecydowanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności