Skocz do zawartości

the edge a phx


Xadib

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie mam i dlatego się wypowiedziałem...jeżeli chodzi o mnie-the edge straszna lipa-natomiast phx bardzo pozytywnie(zaznaczam jeżeli chodzi o mnie)

 

ja też jestem tego zdania miałem 2 testery edge i mam tester PHX i juz na pierszej aplikacji raczej skłonny jestem powiedzieć PHX power. :P

A NPA powoli testuję ale już niedługo coś na ten temat się wypowiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim facetom i tak chodzi o jedno i nie widze powodu żeby sie z tym kryć ;] The edge bardzo dobrze u mnie zadziałał tak jak pisałem, lecz phx = zero efektów...

 

wszytko sprowadza się do jednego. .. ;PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda :P Mi nie chodzi tylko o to ;) Chciałbym mieć stałą partnerkę, która by mnie kochała i wspierała a seks to tylko dodatek do związku :)

 

 

Powiem Ci takie gadanie jest dziś niepopularne i zazwyczaj tacy są wyśmiewani. Wszędzie w tv na okrągło sex, sex sex....a potem niestety wielu ludziom się pierniczy we łbach - a znam takich kilku.

Jak gdzieś słyszałem sex jest wynikiem miłości, czyż nie?

 

to się teraz śmiechy posypią.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania no name.

Powiem Ci takie gadanie jest dziś niepopularne i zazwyczaj tacy są wyśmiewani. Wszędzie w tv na okrągło sex, sex sex....a potem niestety wielu ludziom się pierniczy we łbach - a znam takich kilku.

Jak gdzieś słyszałem sex jest wynikiem miłości, czyż nie?

 

to się teraz śmiechy posypią.... :?

Wiem o tym, ale ja mam swój rozum i nie biorę tego co mi podsuwają media :P Zresztą jedyny kontakt ze światem (w sensie informacje itp) mam przez internet. Nie słucham radia i nie oglądam TV bo na każdym kroku pranie mózgu :P W necie też trzeba odpowiednio przefiltrować co się znajdzie bo w większości jest podobnie jak z tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samego the edge-miał ktoś jakieś fajne efekty?

 

efekty były całkiem całkiem, nawet lepsze niż po NPA(w końcu to samo jest) no ale właśnie...

to była chusteczka....a nawet połowa bo ja ją sobie przedzieliłem na pół i użyłem na dwa razy

 

zastanawiam się czy jest to wynik dokładnego rozprowadzenia poprzez chusteczkę, wtarcia w szyję itp...

 

Na(w) chusteczce z tego co pamiętam jest chyba 3ml - ciekawe ile to byłoby psiknięć z buteleczki zakładając, że 1ml zostaje na chusteczce i go nie użyjemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samego the edge-miał ktoś jakieś fajne efekty?

 

efekty były całkiem całkiem, nawet lepsze niż po NPA(w końcu to samo jest) no ale właśnie...

to była chusteczka....a nawet połowa bo ja ją sobie przedzieliłem na pół i użyłem na dwa razy

 

zastanawiam się czy jest to wynik dokładnego rozprowadzenia poprzez chusteczkę, wtarcia w szyję itp...

 

Na(w) chusteczce z tego co pamiętam jest chyba 3ml - ciekawe ile to byłoby psiknięć z buteleczki zakładając, że 1ml zostaje na chusteczce i go nie użyjemy?

 

wiesz jak mi to strasznie śmierdzi!! rany ciezko tego sie pozbyc bardzo intensywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Słuuuchajcie Słuuuuchajcie !!! Kiedy pierwszy raz dostałem próbke The Edge i nawdychałem się jej porządnie to nieźle zakrĘciło mi się w głowie ...zrobiło gorąco...i rozbolała mnie momentalnie głowa ! To samo przydarzyło się mojej starszej bo nie kryją co to jest chciałem sprawdzić jak na nią to podziała !!!!!! Poza tym dają do powąchania chusteczke The Edge każda laska powie ze z tego śmierdzi okroppnie !!! .....Natomiar faceci jedynie twierdzą że ..."pachnię nieźle"!!!! To jest cieeekawe !!!! :P Zamierzam kupić nastĘpnym razem The Edge 14ml i próbki Phx 1 ml !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie czują ;) Moja kuzynka wcale nie czuła fero, dawałem jej wąchać NPA, PHX zmixowane z perfum i samo PHX - nie wyczuła nic śmierdzącego ;) W samym PHX wyczuła tylko zapach alkoholu.

 

efekty były całkiem całkiem, nawet lepsze niż po NPA(w końcu to samo jest) no ale właśnie...

to była chusteczka....a nawet połowa bo ja ją sobie przedzieliłem na pół i użyłem na dwa razy

 

zastanawiam się czy jest to wynik dokładnego rozprowadzenia poprzez chusteczkę, wtarcia w szyję itp...

 

Na(w) chusteczce z tego co pamiętam jest chyba 3ml - ciekawe ile to byłoby psiknięć z buteleczki zakładając, że 1ml zostaje na chusteczce i go nie użyjemy?

25 ml = 220 dawek

1 dawka = 0,1136 ml

tak więc 2 ml = 17,6 psików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności