Skocz do zawartości

Pheromax czy BTB ??


chmurka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim mam szybkie pytanko. Mam boskiego faceta na fali i chcem go zdobyć ... tak już na dobre. Narazie On nie chce się wiązać ale pociągam go sexualnie i pewnie wkońcu to się skończy sexem bezzobowiązania I tu jest właśnie sprawa co wybrać aby pomogło Zgodnie z myślą że facet zakochuje się po sexie, oczywiście pod warunkiem że jest dobry ;) ale z tym sobie dam rade Chcem użyć coś dzięki czemu po tym sexie nie będzie mógł przestać myslec o mnie. Który środek pomorze mi sprawić aby dostał sex jakiego niemiał z żadną inna? Plisssss pomóżcie mi :)

 

 

Pheromax - ja polecam !! Pheromax inaczej nazywam kurwik :D sory za określenie ale myślę że nikt się nie obrazi o te słowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym opisem na feromony.pl

 

" W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca zycia. "

 

"dwukrotne zwiększenie podniecenia w sytacjach intymnych (udowodnione naukowo!) "

 

Hmmm już nic nie wiem ;/

 

to rozumie że idziesz już z nastawieniem że oddasz się mu z nadzieją że zmieni zdanie lub utwierdzi się jeszcze mocniej co do Ciebie. No to tutaj nie wiem nie mogę poradzić bo nie testowałem tego a skoro tak piszą to wiedzą więcej na ten temat. Bo jeżeli chodzi o przed grę i wzbudzenie pożądania przed stosunkiem to uważam że phx. ale kto lepiej wie to niech mnie poprawi :D

 

Ps. Postaraj się też ty Sama nie licz tylko na fero. I będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że go do mnie ciągnie , ale wiem też i uważam to za moją przewagę :P Bo on do tej pory był tylko z jedną kobieta przez kilka lat Więcej kobiet w łożku nie miał. Ja za to mam spore doświadczenie więc się nie obawiam, że nie podołam zadaniu. Ale skoro jest coś co może zdecydowanie zwiększyć podniecenie tosz to tylko mi pomoże hihi. Chodzi mi o to aby facet przeżył totalny odlot, rozumiesz o co mi chodzi?! Zanim to się stanie jeszcze troche czasu minie bo narazie tylko rozmawialiśmy o tym, że czujemy pociąg do siebie sexualny ... wiec to się stanie tak czy siak. Choć z dnia na dzien stara się coraz bardziej. No ale chodzi o to, że chcem go złapać w podwójne sidła tak aby się z nich nie wydostał. Mam pheromax ale nie sprawdzałam go w sprawach intymnych ;/

 

 

Hiszpańska Mucha + BTB :D i życzę dobrego seksu :D

skoro tak piszą i masz Pheromax to BTB mozesz kupić. A ta muszka to do jakiegoś napoju przed podasz i bedzie chłop wariował :D sobie też mozesz :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hiszpańska Mucha + BTB :D i życzę dobrego seksu :D

skoro tak piszą i masz Pheromax to BTB mozesz kupić. A ta muszka to do jakiegoś napoju przed podasz i bedzie chłop wariował :D sobie też mozesz :D hehe

Sorry, ale pojęcia mylisz :P Hiszpańska mucha jest tylko i wyłącznie dla kobiet. Sam chciałem sprawdzić tą ponoć bezwonność i faktycznie nic nie czuć. Na sobie zero skutków. Działa tylko na kobiety.. o ile działa ;) Nie testowałem jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hiszpańska Mucha + BTB :D i życzę dobrego seksu :D

skoro tak piszą i masz Pheromax to BTB mozesz kupić. A ta muszka to do jakiegoś napoju przed podasz i bedzie chłop wariował :D sobie też mozesz :D hehe

Sorry, ale pojęcia mylisz :P Hiszpańska mucha jest tylko i wyłącznie dla kobiet. Sam chciałem sprawdzić tą ponoć bezwonność i faktycznie nic nie czuć. Na sobie zero skutków. Działa tylko na kobiety.. o ile działa ;) Nie testowałem jeszcze.

 

ja tez nie testowałem ale słyszałem ze działa na facetow jak i kobiety dlatego nadmieniłem o tym. No ale lepiej dać spokój z muchami i feromonami sie zajmijmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich kobiet ze świecą szukać:D

 

haha dokadnie Tutaj się zgadzam!! jak ja bym chcia takiej pewnej siebie kobiety!! Moj któryś ze zmyslów mi podpowiada że i doświadczonej co dobrze rokuje :D why? bo baba która poznala 2 strony medalu i wybierze jedna to juz nie zmieni na druga bo wie czym to smakuje a te inne to wiecznie glodne i ciekawskie co idzie za tym zdradliwe!

 

cóż można życzyć tutaj .. dobrego seksu :D a co idzie za tym miejmy nadzieję trwalego związku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopcy macie racje w jednej kwesti zbyt mocno dostałam po zadku oglądając drugą strone medalu :roll: Od 5 lat sie szkole jako osoba samotna i nagle mnie trafiło. Odprawiłam kilku Panów z kwitkiem aż pojawił się ktos kto sprawił, iż nie umiałam znaleść słowa aby do Niego powiedzieć. I wiecie co?? Po tym jak powiedział że jedzie do domu... i ja nie zamieniłam z nim dwóch słów z własnego stresu ... powiedziałam sobie "O nie mój Drogi Tak to my się bawić nie będziemy to ja tu rozdaje karty " I od tamtej pory już się przyznał że Go pociągam :twisted: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopcy macie racje w jednej kwesti zbyt mocno dostałam po zadku oglądając drugą strone medalu :roll: Od 5 lat sie szkole jako osoba samotna i nagle mnie trafiło. Odprawiłam kilku Panów z kwitkiem aż pojawił się ktos kto sprawił, iż nie umiałam znaleść słowa aby do Niego powiedzieć. I wiecie co?? Po tym jak powiedział że jedzie do domu... i ja nie zamieniłam z nim dwóch słów z własnego stresu ... powiedziałam sobie "O nie mój Drogi Tak to my się bawić nie będziemy to ja tu rozdaje karty " I od tamtej pory już się przyznał że Go pociągam :twisted: .... Pomalutku ale ten Pan padnie na kolana jak tylko bedę miała Go choćby na godzine tylko dla siebie :twisted: I decyzja padła taka spotkam się z Nim w towarzystwie mając na sobie Pheromax ... i sie poocieram o Niego troszke, tak aby Go pokusić i doprowadzić do zainteresowania i podniecenia po czym ja uciekne. Po tym znikne na moment aby Go nosiło, kusząc go delikatnie rozmowami na gg i smsami przed praca. Aby poczuł że wciąz jestem ... Po czym zaprosze go na sam na sam mając na sobie BTB :> i dopieszcze go tak aby wrzał zostawiając odrobine tajemniczości.. że jest cudowny w łóżku a ja jestem krucha istotą która się boi czegoś więcej ... Jak myśle lub jak się spodziewam sam zacznie zabiegać o mnie :wink: Co o tym sądzicie dobra strategia??

 

Ja tak chce!! czemu nie można trafic na takie babsko? eh.. on ma za dobrze :)

każda jest dobra ;) dobrze myślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tak chce!! czemu nie można trafic na takie babsko? eh.. on ma za dobrze :)

 

Bo ja jestem jedyne w swoim rodzaju babsko ... ktore ma diabła za skórą :twisted: Do tego pech polega na tym, że facet z którym się uczyłam sexu przez 7 lat bycia razem był wyjątkowo wymagający i wygląda na to, że za dużo mnie nauczył :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tak chce!! czemu nie można trafic na takie babsko? eh.. on ma za dobrze :)

 

Bo ja jestem jedyne w swoim rodzaju babsko ... ktore ma diabła za skórą :twisted: Do tego pech polega na tym, że facet z którym się uczyłam sexu przez 7 lat bycia razem był wyjątkowo wymagający i wygląda na to, że za dużo mnie nauczył :twisted: Do tego trafiłam na ferum i .... powinno Wam być szkoda tego nie świadomego chłopca :P Biedny nie wiem w co się pakuje :twisted::!:

 

biedny?? ja też bym chciał być tak biedny tym bardziej że masz zamiary większe niż tylko sex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nas wiecej tylko Wy nie potraficie nas znalezc :lol: a jesli nawet znajdziecie to szybko robicie wszystko abysmy stracily pewnosc siebie inaczej to wy ja tracicie :shock: szkoda ze nie pozwalacie nam zostac soba :cry: czyzbyscie czegos sie obawiali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kia ja myśle, że to nie do końca jest tak. Zanim znalazłam się na ferum dużo czytałam publikacji na temat psychologi mężczyzn i wydaje mi się że to my same poźniej w dużej mierze psujemy. Facet potrzebuje kobiety która będzie ozdobą w dzień, wsparciem i przyjaciółką gdy jesteście sami i wytrawną kochanką w nocy. szczerzy to Oni mają być ta silną stroną związku. I możliwe, że same to psujemy zapominając o tym jak kruche to stworzenia. Fero dają nam siłe ale nie możemy stracić tego wszystkiego co w nas kobiece bo przecież to ich w Nas pociąga nie ;) Moje zdanie jest takie aby faceta przyciągnać do siebie i rozbudzić w nim zmysły do czerwoności , sama daje mu to coś aby zobaczył gwiazdki ;) a reszta to już inna sprawa .... należy go słuchac słuchac i słuchać wyciągać wnioski i starać się hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zazdroszczę Twojemu facetowi :D Widać, że zależy Ci na tym żeby było wam dobrze.. dałem link do tej książki mojej byłej i stwierdziła że ma teraz lepsze lektury... no cóż ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zazdroszczę Twojemu facetowi :D Widać, że zależy Ci na tym żeby było wam dobrze.. dałem link do tej książki mojej byłej i stwierdziła że ma teraz lepsze lektury... no cóż ;p

 

Po pierwsze Mój Drogi niema jeszcze czego zazdrościć. Po drugie to niestety jeszcze nie mój facet :( dopiero zaczynam się starać aby go usidlić Po trzecie nie wiadomo czy da się usidlić :evil: A książkę przeczytałam jakiś czas temu bo pracuję w męskim gronie i chciałam aby w miare się to jakoś składało i np dzięki temu motywuje chłopaków i się super dogadujemy więc jest dobrze. A co do "mojego faceta", no coż narazie chyba się bawimy w kotka i myszke :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy będzie zadowolony. Teraz jeszcze jedna sprawa dziś byłam na zakupkach w poszukiwaniu czegoś na przykrycie. Do tej pory używałam light blue dolce&gabbana . Ale w tym wypadku potrzebuje czegoś kobiecego. Nie wiem na ile się znacie na damskich perfumkach, ale może jakaś kobitka się dołączy do kwesti przykrycia PHX :) Więc mam do dyspozycji

1) wspomniane light blue

2) CACHAREL- AMOR AMOR TENTATION

3) DIOR - MIDNIGHT POISON

4) i CHANEL-CHANEL No 5

 

Skłaniam się do 3. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-ka odpada na pewno bo jest zdecydowanie za mocna i dusząca

 

 

rzeczywiscie 3-ka albo 2-ka (podobno ten amor amor jest bardzo zachwalany )

 

zreszta może sobie poczytaaj opinie o jednym :

http://www.dolce.pl/christian_dior/midnight_poison/2726.php5

 

i drugim:

 

http://www.dolce.pl/cacharel/amor_amor_tentation/4185.php5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po wnikliwej analizie składników i wielu opiniach postawiłam na:

http://www.dolce.pl/christian_dior/midnight_poison/2726.php5

 

Ponieważ zaierają one ambrę :twisted: której opis macie :

 

"Zapach świeżej ambry (pochodzi z wydzieliny kaszalota!) jest niezbyt ładny, ale po wysuszeniu staje się zaskakująco przyjemny. Pachnie wtedy jak miks herbaty i morskiej bryzy.

 

Jako składnik pochodzenia zwierzęcego (choć teraz najczęściej stosowana jest ambra syntetyczna) ma delikatne działanie erogenne, pobudza wyobraźnię i kojarzy się z seksem. Ambra najlepiej czuje się w towarzystwie piżma, wanilii, cynamonu i owoców. Kompozycjom zapachowym dodaje ciepła i tajemniczości. "

 

Jutro pierwsze testy będą na koledze ze szkoły średniej. Minimalna dawka pferomaxu przykryta Midnight Poison :twisted::twisted: Oczywiście przeżycia opisze, i oczywiście niemam zamiaru się dzielić sobą z nikim innym poza Panem, któy mnie interesuje. Tylko chcem sprawdzić jak kolega na to zareaguje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności