Skocz do zawartości

Pheromax czy BTB ??


chmurka

Rekomendowane odpowiedzi

Emiii na początku tylko powiem, że kolesie, którzy nie wiedzą czego chcą to po prostu ci...ki ( przepraszam za takie brzydkie określenie bo wiem, że Tobie na nim zależy).

 

No ale prosisz o poradę...

Na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze z góra kilka tygodni (żeby się biedak zastanowił czego chce w końcu), aby nabrał pewności, że związek z Tobą to będzie strzał w dziesiątkę. Po tym czasie jeśli się nic nie zmieni daj mu do zrozumienia, że jeśli nie wkroczy do "akcji" to Ciebie straci ( taka terapia szokowa jest czasem bardzo dobra). Masz przecież jakieś kobiece asy w rękawie na taką chwilę. ;)

Patrz, obserwuj i działaj, ale nie za wszelką cenę...

 

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak przetestowałem juz wyszstko oprocz chikary no a pheromax jedynie próbke - przez pół roku stosowania npa i edge było coraz gorzej codziennie wielkie kłotnie w domu w pracy , nawet nie dokończyłem flakonów leża gdzieś schowane bo by się skończyło chyba mordem na mojej osobie - mam charakter typowego zodiakalnego lwa czyli ciężko mi uznać czyjąć rację bez stosowania pheromonów, a znimi ta cecha (wada) chyba była jedynie podkreślana - i ludzi wnerwiałem , czuli się niepewni sam nie wiem - ale od miesiąca stosuje BTB , zaznacze że nie wykorzystuje feromonów w 100 % mam taki a nie inny stan w swojej bani że jakoś żywię się samymi reakcjami, wzbudzaniem zainteresowania itp to mi wystarcza , taka odbudowa męskiego ego i atrakcyjnojści - myśle że każdy kto przeżył jakiś tam zawód wie co to za stan , bo nie skromnie mówiąc w przesżłośći raczej nie musiałbym podpierać się,, mocą'' fero- ale wracając do sedna moje ,,eksperymenty'' z btb przynoszą bardzo namacalne efekty przy bardzo bliskim kontakcie z płcią przeciwną (ale nie takim jak każdy zaśliniony facet ma na myśli ) chodzi o odległość przebywania : 1) przez 3 tygodnie pracowałem w specjalnej komisji z atrakcyjną 40 latką przy jednym biurku - głupiałem jak dotykała się po całym ciele ( biust hahhaha) chwytała mnie za kolana , układanie włosów itp itd, sorry ale bez btb przez 2 dni pierwsze takich scen nie było dzwoniłado mnie co 20 min w służbowych sprawach traktując jak wszechwiedzącą wyrocznie 2) fryzjerka tam to sie odpicowałem bo chodze do niej od 5 lat i dałem ostro btb nawet bez przykrywki, taki zawód że musi mi kłaść nos prawie na szyi (wczesniej zaden flirt nie był mozliwy bo jej facet ma biceps wielkości piłki do koszykówki i by mi wyrwał włosy razem z głową ) nie mam w naturze ściemniania w skrócie to podsumujemyslałem że mi na oczach zwariuje po paru sztachach btb to był prawie że pierwszy w moim życiu strzyżelniczy petting 3) a teraz mniej zabawna sytuacja wskazując żeby z tymi środkami uważać - żona najlepszego kumpla (on tydzień wyjazdu - maja lekki kryzys) tu nie było premedytacji z mojej strony ale że ona prosiła mnie pod jego nieobecnośc o pare przysług a btb mam na sobie cały czas - to sprawa nabrała swojego biegu , przez 7 dni codzienne nagabywania o pomoc , wyjścia na spacer i piwo - narcystycznie powiem że machnięćie palcem w lewo i prawo rozbawiało ją do łez efekt niemiła rozmowa z kumplem o tym żebym nie spotykał się pod jego nieobecność z zoną - to 3 ewidentne przypadki mysle (a jestem prawie pewien) ze to btb a nie wybujała moja wyobrażnia - bo mniej spektakularne historie są na codzien - ogolnie btb zrobiło najwieksze wrazenie , pheromax pełny flakon zostawiam na koniec ( deser hahahahha jako ponoć ten najmocniejszy, najlepszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inne feromony wprowadzały "nerwową" atmosferę to może po prostu przedawkowanie, ja właśnie testuje samo BTB ale chyba je na razie odłożę i potestują NPA, które dzisiaj powinno przyjść :) Jeśli chodzi o BTB to na bracie widziałem działanie a na sobie nie bardzo. Tak z ciekawości, jaką dawkę BTB stosujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nawiasem mówiąc w odpowiedzi mała konkluzja , troche smutne w tym wszystkim jest to że naszym życiem kierują w większej mierze instynkty niż wartości empiryczne -bo wylanie na siebie dopalacza w postaci fero powoduje czasami ze pół ulicy kobiet patrzy jak sroka w ser na Ciebie a z drugiej strony gdybyś niczym się nie polał i publicznie rozjebał kwestie przerwania continuum czasowo przestrzennego został byś zlany na maksa - myślę że nie ma konkretnej dawki ja jej nie odkryłem codziennie rano w nerwowych przyruchach przed wyjściem do pracy skrapiam sie w 4 miejscach mieszanką btb z perfumami (najlepszy efekt z paco rabane a wersja której używam perfumu pachnie jak koc mokrego psa z kolei te z wyraźnym fajnym zapachem owocowym jakby gorzej działają (dune czy ostatnio łyknąłem że np playboy malibu z btb zrobi juz ze mnie połączenie predatora z johny deepem i michaelem jordanem) i tak jak mówie czasem starannie dozuje i wielkie echo w myślach tylko eeeeeej przeca ja mam na sobie info ze jest ze mnie super gość (każdy to pewnie ma) a czasem rąbne za dużo i jest tak jak powinno tzn dumnie robie 8 metrowe kroki i czuje na sobie wzrok kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiii na początku tylko powiem, że kolesie, którzy nie wiedzą czego chcą to po prostu ci...ki ( przepraszam za takie brzydkie określenie bo wiem, że Tobie na nim zależy).

 

Życzę powodzenia!

 

No ja bym tomocool powiedziała, że to jest po prostu dupa Albo ja taka głupia PHEROMAX dodo tego perfumy sztuk dwie z najwyższej półki oczywiście Wwykorzystałam sąsiada i kolege aby sprawdzić jak się całość komponuje wszystku musi być dograne na tip top i .... Wszystko bajer poza obiektem pożądania który "ojej zapomniał o mnie" !! No cóż niegrzeczne dziewczynki się nie poddają tak szybko ... tylko dają czas. Poczekamy teraz chwilke do momentu aż się Pan idealny obudzi. Ale to wszystko jest wyjątkowo skomplikowane, jak czegoś chcesz nie możesz mieć a jak niechcesz to bodaj wiąż w pęczki i do szafy chowaj. Dziwnym trafem mam wrażenie, że Wy jako mężczyźni macie mniej problemów ze zdobywaniem płci przeciwnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wylanie na siebie dopalacza w postaci fero powoduje czasami ze pół ulicy kobiet patrzy jak sroka w ser na Ciebie a z drugiej strony gdybyś niczym się nie polał i publicznie rozjebał kwestie przerwania continuum czasowo przestrzennego został byś zlany na maksa

Potwierdzam - zaliczyłem kiedyś zgona w centrum i nikt mi nie pomógł:/

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiii na początku tylko powiem, że kolesie, którzy nie wiedzą czego chcą to po prostu ci...ki ( przepraszam za takie brzydkie określenie bo wiem, że Tobie na nim zależy).

 

Życzę powodzenia!

 

:evil: No ja bym tomocool powiedziała, że to jest po prostu dupa :!::!: Albo ja taka głupia :( Pheromax do tanich nie należy do tego perfumy sztuk dwie z najwyższej półki oczywiście :) Odchudziłam portfel hihihi wykorzystałam sąsiada i kolege aby sprawdzić jak się całość komponuje wszystku musi być dograne na tip top i .... Wszystko bajer poza obiektem pożądania :D który "ojej zapomniał o mnie" !! No cóż niegrzeczne dziewczynki się nie poddają tak szybko ... tylko dają czas. Poczekamy teraz chwilke do momentu aż się Pan idealny obudzi. Ale to wszystko jest wyjątkowo skomplikowane, jak czegoś chcesz nie możesz mieć a jak niechcesz to bodaj wiąż w pęczki i do szafy chowaj. Dziwnym trafem mam wrażenie, że Wy jako mężczyźni macie mniej problemów ze zdobywaniem płci przeciwnej :P

 

oj my też mamy problemy ze zdobywaniem. Ja już długoo zdobywam swój cel i czasami wydaje sie być blisko po czym prsss.. znowu stoje! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze macie zly cel?:P Wczoraj testowalem NPA + PHX i... duzo nie pamietam bo za duzo %% ale zapamietane urywki podobaly mi sie xD Spotkalem milosc z lawki gimnazjalnej (bogini seksu) tylko szkoda ze zajeta :P i pare znajomych kobitek ;) Nie powiem, bo ogolnie jestem zamkniety w sobie i raczej wstydliwy ale NPA zrobił swoje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak .... tyle zachodu i nie użyłam przy Nim Pheromaxu :evil: Z chorej przyczyny nie chciałam Go oszukiwać :shock: Choć sama się sobie dziwie Tak mi strasznie zależało i zależy aby Go zdobyć i mimo wszystko nie uzyłam wspomagacza aby go nie oszukiwać ehhhh chyba wpadłam po uszy bo nie chcem go skrzywdzić. Ale do rzeczy po pierwszym spotkaniu, całonocnej romantycznej nocy ku mojemu zdziwieniu facet chciał kolejnych spotkań i były kolejne :)) Nałożyłam tylko Poisona na siebie i nie uzywałam PHeromaxu !!! Co prawda co do miłości i bycia razem poki co facet się nie skłania, ale coś Go ciągnie zdecydowanie. Tak się zastanawiam nad tym pheromaxem teraz. Facet wykazuje zaintereseowanie i to bardzo duże, a jednak gdzies tam jest jakis hamulec. Użyć pheromaxu czy nie, w tej sytuacji ??? Jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiii wydaje mi się, że ludzie pod wpływem feromonów działają chwilowo tzn. że Pheromax może zdjąć ten hamulec tylko na czas jego używania, a przecież nie o to chyba chodzi;

 

on musi podjąć tą decyzję bez wspomagaczy, ale z drugiej strony takie specyfiki mogą pomóc w podjęciu jej;

 

 

życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności