Skocz do zawartości

Pheromax - no to teraz moja kolej...


blackmagic2121

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dzisiaj dostalem paczke ze stanów a w niej nowiutki 14ml Pheromax :D niestety nie moglem ich kupic ze stronki feromony.pl, poniewaz nie mieszkam w Polsce od jakiegos czasu. Szczerze mowiac nie moglem sie ich doczekac, a czekalem rowny tydzien. W planach mialem wczesniej raczej zakupienie Chikary badz NPA, ale ostatecznie zdecydowalem sie na Pheromax. Niedługo okaze sie na ile moj wybor byl sluszny. Za mna pierwszy dzien testu. Doslownie 2 minuty przed wyjazdem do innego miasta na zakupy z moimi rodzicami i dziewczyna dostalem paczuszke. Nie zdecydowalem sie jednak na caly psik tylko posmarowalem sie ta rurka od atomizera za uszami i pod nosem (jak radza doswiadczeni forumowicze na poczatek) Pierwsze wrazenie? Zapach czuje, ale glownie alkohol, raczej nic poza tym. Dla mnie przynajmniej nie smierdzi na razie jak twierdza inni forumowicze. Po zaaplikowaniu tej malej dawki nie poczulem zbytnio nic, no moze poza tym, ze usmiechala mi sie buzia jakis czas :D Hmm a na zakupach nic konkretnego nie zauwazylem chociaz przewinelo sie kolo mnie wielu ludzi. Moze kilka spojrzen, ale mysle, ze bardziej byli zafascynowani moja koszulka a nie mna hehe :D Jutro rano praca, wiec postaram sie moze minimalnie zwiekszyc dawke - mam na mysli pol psika a na to tradycyjnie "grubo" perfumy :) Sorry, ze sie tak rozpisalem , ale mam pytanko: czy za kazdym razem kiedy chce zaaplikowac nowa dawke feromonow, mam na mysli po tych kilku godzinach ladnych czyli okolo 4-6 godzin musze dokladnie je zmywac gdzie poprzednio aplikowalem, mam na mysli szyja, uszy. Czy poprostu moge je aplikowac w to samo miejsce bez zmywania? Dzieki bardzo, bede Was informowal o przebiegach moich testow! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak tez myslalem, ze trzeba zmywac. Dzisiaj kolejny dzien testow nie przyniosl raczej nic ciekawego. Wiem, ze to dopiero moje poczatki. Ale ani smarowanie sie rurka od atomizera, ani pol czy pelny psik nie przyniosly zadnego efektu raczej... Zobaczymy kolejne dni (jutro 12 godzinna zmiana w hotelu a tam przewinie sie duuuzo ludzi jak zwykle hehe) dzieki za odp traq! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś raczej wstydliwy czy lubisz zawierać nowe znajomości i nie masz jakoś przed tym oporu?

 

Nie, nie mam zadnych problemow. Uwazany jestem raczej za osobe otwarta i lubiana heh ;-) Lubie jak ktos zwraca na mnie uwage co dodaje mi takiej pewnosci siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny dzien bez widocznych efektow. Ludzie raczej mili jak zawsze i nie dostrzeglem nic specjalnego. Nakladalem PHX 2 razy podczas mojej 12 godz zmiany. Przy okazji psikalem sie perfumami co jakis czas no, bo wiadomo czlowiek sie poci czasem. To nie jest to czego oczekiwalem, chociaz wiem, ze to dopiero 3 dzien, wiec sporo testow mnie jeszcze czeka zanim beda jakies rezultaty, ktore w jakis sposob mnie usatysfakcjonuja.

 

PS. Uzywam perfum Chanel Allure Homme Sport, mial ktos z nimi do czynienia przy przykrywaniu nim ferow? Jest to zapach naprawde trwaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az dwa razy? W jakiej ilosci?

 

Odkrecenie buteleczki i przechylenie na palec no i rozsmarowanie na szyi i delikatnie pod nosem. Oczywiscie za drugim razem zanim zaaplikowalem to zmylem pierwsza aplikacja, bo jak wspomniales wczesniej feromony mogly sie jeszcze utrzymywac z pierwszej aplikacji co moglo spowodowac przedawkowanie a tego nie chcialem :D Dzisiaj walnelem ok. pol psika na szyje i zamaskowalem perfumkami - zobaczymy jaki bedzie efekt. Jak myslisz stopniowo zwiekszac (minimalnie) dawke czy zostac przy tym pol psiku? Jakie masz Ty metody na pheromax? Dzieki za pomoc!

 

Ps. Staram sie odizolowac od efektu placebo, dlatego staram sie zapominac, ze w ogole uzywam tego PHX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatnio 2 razy z rzedu PHX+NPA a dzisiaj do tego miksu dolaczylem BTB, wrazenia opisze na blogu bo jestem zszokowany :D

 

Traq mozesz opisac DOKLADNIE ile PHX i NPA uzyles i gdzie no i jakimi perfumkami przykrywasz, bo to tez jest raczej istotne. U mnie ciagle marne efekty. Moze za duzo, moze za malo, moze perfumki nie przykrywaja mojego PHX? Jest to mocny i trwaly zapach, wiec raczej nie to. Jesli po dluzszym czasie nie zauwaze wiekszych efektow to zdecyduje sie na kupno NPA, badz Chikary. Bede testowal dalej, a efekty zaobserwowane - na pewno sie z nimi podziele. Dzisiaj ide "w miasto" wiec moze tam cos zaobserwuje (oby) :D Pozdro!

 

PS. Sorry za nie uzywanie polskich znakow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHX mam rozcienczony, bo wylalo mi sie i dolalem perfum do ok. polowy. Wysmarowalem caly nos atomizerem, kropla-poltora na lewy nadgarstek rozsmarowanie z prawym, za uszami i pod szyja troche ;) Jade za chwile sie spotkac ze znajoma, wiec przetestuje na niej doklladnie taki mix. Przykrywam Love&Desire. Ladny zapach ale sciema bo ne ma feromonow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie efekty wczoraj tez zadne. Tzn kilka spojrzen moze, to wszystko. Uzylem jednego psika PHX na nadgarstek i rozsmarowalem za uszami. Jesli bedzie tak dalej to zainwestuje w cos innego. Pozyjemy zobaczymy. Powodzenia traq! Dawaj znac jak tam efekty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie dobrze :-/ Ja zaczelem stosowac od wczoraj bardzo mala dawke PHX, czyli przejechanie tym atomizerem za uszami i hmm. Moze to mylne spostrzezenia, ale moja dziewczyna byla, ze tak powiem yyy... bardzo uległa wczoraj i nie mogla sie odkleic ode mnie hehehe :D I bardziej jej sie chcialo (wiadomo) :P Nie bede wchodzil w szczegoly, albo PHX dzialal jak nalezy, albo poprostu moje mylne odczucie. Chyba zostane na dluzej przy takiej malutkiej dawce i bede obserwowal dalej. Oczywiscie podziele sie moimi obserwacjami niedlugo. Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, ze nic sie nie dzieje na tym forum zbytnio hehe malo postow jakos, albo mi sie tylko wydaje, ja cos napisze :P Ludzie zabardzo zajeci widocznie :P

Hmm... kolejny dzien dalej nie przynosi praktycznie zadnych rezultatow. Ludzie moze jakos bardziej mili, albo to tylko moja wyobraznia? Stawialbym na to drugie bardziej. Dam sobie jeszcze z 2 tygodnie, a jak wroce z wakacji zakupie NPA moze i zobacze moze moje rezultaty z NPA beda wieksze. Tak wiem to dopiero tydzien jak uzywam PHX, w roznych dawkach zreszta. Mialem mnostwo okazji podczas tego tygodnia, zeby go przetestowac i cieniutko raczej :? Mam nadzieje, ze efekty przyjda z czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam po krotkiej przerwie. Ostatnie 2 tygodnie stosowania PHX hmm.. odczucia mieszane tzn nic specjalnego. Brak jakiegos wiekszego zainteresowania ze strony kobiet :) Staram sie stosowac jak najmniejsze dawki, zeby nie przedawkowac chociaz raz mi sie udalo czy 2 heh raz pamietam pare dni temu w hiszpanii - ubralem sie ladnie do sklepu, uzylem pelnego psika PHX na nadgarstek, roztarlem na szyi i uzylem moich Chanel Allure. Zauwazylem jak stalem w kasie to od poczatku mloda kasjerka caly czas wlepiala we mnie swoj wzrok az mi bylo glupio heh az sie usmiechnelem do siebie :D obcinala od gory do dolu przez dluzszy czas. A pozniej jak nabijala na kase moja coca cole to nic tylko, dziekuje i to wszystko, nawet sie nie usmiechnela tylko spuscila glowe. Pomyslalem sobie, ze moze za duzo uzylem mojego PHX, albo po prostu AZ TAK podobal sie jej moj wyglad :D Dodam, ze uzywanie mniejszych dawek PHX nie przynosi wielkich efektów. Czestsze spojrzenia w moja strone, ludzie bardziej milsi? Moze moja wyobraznia. Niedlugo podziele sie moimi dalszymi wrazeniami. MA KTOS DLA MNIE JAKIES RADY CO DO STOSOWANIA PHEROMAXU? - pytanie do ekspertów :-) Z gory dzieki za pomoc!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności