Skocz do zawartości

NPA na początek


Loretta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa. Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką NPA. Od razu postanowiłam wypróbować to cudo, najpierw na mężu :D . Nałożyłam pół kropli za uszy i nagdarstki i na to nałożyłam Hugo Bossa. Mąż do samego końca dnia był do mnie bardzo czuły, zainteresowany moją osobą. Wieczorkiem po kąpieli również nałożyłam na siebie to cacko i miałam taki wieczorek, jakiego dawno nie było. :lol:

Dziś postanowiłam wypróbować NPA z perfumami Victorii Beckham. Zobaczę jaki będzie efekt jak mąż wróci z pracy.

Wydaje mi się, że wczoraj bardziej czułam na sobie NPA a dziś bardziej czuję perfumy Beckham.

Jutro jadę do pracy to zobaczę jak będzie to działać na inne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną już trzy dni stosowania NPA w pracy, sklepie itp.

Po pierwsze co mnie strasznie denerwuje to to, że mimo iż zakrywam dużą ilością perfum i stosuję tylko 0,5 kropli NPA to cały czas czuję zapach potu. Powoduje to, że boję się podejść bliżej osób i prowadzić rozmowę, bo obawiam się że wyczują ten przykry zapach. Mimo, że nikt nie dał mi nic odczuć to ja się boję a to nie dodaje mi pewności siebie. Co z tym zrobić? Macie jakieś rady?

Ponadto z tych pozytywnych obserwacji to ludzie faktycznie są bardziej uprzejmi, liczą się z moim zdaniem, słuchają mnie uważniej. Mężczyźni za to są bardzo chętni do pomocy, flirtu i rozmowy.

Jak na razie jestem na Tak, poza tym przykrym dla mnie zapachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz o tym nie pomyślałam. Nie dolałam i chyba nie doleję, bo znalazłam miejsce gdzie posmarowana fero ich nie czuję. Do tej pory smarowałam szyję. Dziś popołudniu posmarowałam bezpośrednio za uszami. Na to perfum i nie czuję fero wogóle. A dałam 1 kroplę.

Mąż stwierdził, ze pięknie pachnę lawendą.

Mam nadzieję, ze w poniedziałek w pracy nie było czuć tego w powietrzu co ja czułam. :oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uważaj, bo dolanie NPA do perfum może nieco zmienić ich zapach, a dolanie nie zmieni tego, że się przebija jego zapach.
Nie wiem jak tam mieszanie z NPA ale moj mix pol na pol PHX stracil 'zapach' potu i czuje tylko perfum. Co prawda jesli zaaplikuje po jakims czasie zaczynam czuc, wtedy jak perfum sie ulotni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Feromony najlepiej zmieszać z alkoholem najlepiej spirytusem. Wtedy będzie bezpieczna dawka, mniejsze stężenie i mniejsze prawdopodobieństwo,że ktoś to wyczuje. Proponuje sporządzić mieszankę w proporcji 1:10 czyli 1ml NPA na 10ml alkoholu :)

 

Jeśli wlejesz NPA do perfum to rzeczywiście mogą zmienić zapach no i oczywiście są takie dni, że nie chcesz mieć na sobie feromonów, a wlewając je do perfum będziesz na nie skazana.

 

Życzę miłego testowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Różnie to bywa z zapachem fero w przypadku mieszania z perfumami jak i bezpośrednim nakładaniu na siebie. Jednym śmierdzi, drugim pachnie inni w ogóle ich zapachu nie czują, może prucz alkoholu na początku. Jeżeli już mieszać z perfumami to w osobnym atomizerze i niewiele! Ja nakładam na siebie i przykrywam perfumami i dodam, że mi perfumy w tedy ładniej pachną niż same bez fero. Każdy musi odkryć swoją dawkę i sposób aplikowania ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności