Skocz do zawartości

Kobieta marzen


Din019

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz swoja juz poznalem, niestety ona jest zajeta. Wprawdzie przez doslownie pare dni bylismy praktycznie juz razem, ale jej facet to wstretny manipulant i grajac na jej poczuciu winy wrocila do niego. Sadzi ze go bardzo kocha (i to calkowicie iracjonalnie) ale po jej zachowaniu widac ze do mnie tez cos czuje tylko boi sie tego przyznac przed soba.

Najwiekszy jednak problem jest w tym ze jej facet zwietrzyl co sie dzieje, a poniewaz trzyma ja bardzo krotko, to jak nic sie nie zmieni to spotkam ja jeszcze raz, moze dwa albo trzy.

Dlatego jako o ostatniej akcji rozpaczy pomyslalem o feromonach wlasnie. Jakie zastosowac w moim przypadku aby mialy jak najlepsza skutecznosc ale zeby bron Boze nie przedobrzyc bo nie chce zeby z ostatnie razy kiedy sie spotkamy byly jakies spiete czy "nie-fajne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pheromony.blogspot.com/2009/07/porownanie-feromonow.html

 

Patrz na feromony "dla związku", chociaż moga być dobre również do uwodzenia. Musisz sie zastanowic do jakiego typu facetow nalezysz. Jesli jestes 'naturalnie dominujacym' tzw. samcem alfa to bierz phx jesli jestes troche wstydliwy to mozesz sprobowac NPA, ja robie sobie mixy z tych dwoch i jestem z nich zadowolony ale TYLKO w polaczeniu. Samego NPA nie mialem okazji testowac, wole sprawdzona mieszanke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Otoz swoja juz poznalem, niestety ona jest zajeta. Wprawdzie przez doslownie pare dni bylismy praktycznie juz razem, ale jej facet to wstretny manipulant i grajac na jej poczuciu winy wrocila do niego. Sadzi ze go bardzo kocha (i to calkowicie iracjonalnie) ale po jej zachowaniu widac ze do mnie tez cos czuje tylko boi sie tego przyznac przed soba.

Najwiekszy jednak problem jest w tym ze jej facet zwietrzyl co sie dzieje, a poniewaz trzyma ja bardzo krotko, to jak nic sie nie zmieni to spotkam ja jeszcze raz, moze dwa albo trzy.

Dlatego jako o ostatniej akcji rozpaczy pomyslalem o feromonach wlasnie. Jakie zastosowac w moim przypadku aby mialy jak najlepsza skutecznosc ale zeby bron Boze nie przedobrzyc bo nie chce zeby z ostatnie razy kiedy sie spotkamy byly jakies spiete czy "nie-fajne".

 

Myślę że powinneś się oblać własnym moczem to najlepszy będzie afrodyzjak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Din019 taka rada zostaw sobię ją w spokoju, ona traktuje cię tylko jako przyjaciela. Coś o tym, wiem. Jest wiele innych dziewczyn, a ty zmarnujesz czas uganiają się za kims kto woli być z kimś innym.

Din019 otrząśnij się jesteś po prostu zauroczony , i ani feromony ani żadne cuda ci nie pomogą.

Pomyśl sobie jeżeli dziewczyna by cię kochał to była by z tobą nie wmawiaj sobie że gościu trzyma ją krótko itp. (to jest twoja wymówka).

Poszukaj sobie innej dziewczyn a w 100% nie pożałujesz[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dino019 racja poszukaj innej ! z tego co pisales wnioskuje ze to jakas glupia pipa zamiast wziasc sie za Ciebie wraca do tego wafla ! Zadne tam manipulacje ona poprostu bawi sie Toba i tamtym gosciem ! Na nastepnym spotkaniu poprostu ja zernij porzadnie a jak sie nie da to daj jej w twarz z liscia o zapomnij o niej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Najlepszym sposobem jest totalna inercja (bezczynność) w stosunku do jej osoby. Co do Ciebie, czeka Cie wiele pracy nad motywacją i wiara we własne umiejętności. Piszesz że przeszkodą jest iż dobrze znacie się, rozumiecie etc. Pomyśl jak być mniej przewidywalnym dla niej, znajdź sobie jakieś ciekawe hobby i baw się dobrze...;)

Dokładnie zgadzam się z przedmówcami musisz określić co stanowi Twój cel w życiu, na chwilę obecną dryfujesz bez wytyczonego portu macierzystego a tego robić nam nie wolno... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dino019 racja poszukaj innej ! z tego co pisales wnioskuje ze to jakas glupia pipa zamiast wziasc sie za Ciebie wraca do tego wafla ! Zadne tam manipulacje ona poprostu bawi sie Toba i tamtym gosciem ! Na nastepnym spotkaniu poprostu ja zernij porzadnie a jak sie nie da to daj jej w twarz z liscia o zapomnij o niej :D

 

hahaha to jest zabawne :) racja!! Dino takie pokazanie, ze ci nie zalezy serio działa w wielu przypadkach. Jeśli dotychczas pokazywałes, ze ci zalezy i sie starałeś, to teraz zrób odwrotnie. i zobacz czy bedzie jakaś reakcja. widać to jakaś niezdecydowana dziewczyna, poza tym wracanie do swojego byłego (lub swojej byłej w przypadku panów) jest BEZNADZIEJNE i nie pakuj sie w jakieś emocjonalne poj***ne sytuacje... skoro sie kogoś nie kocha i zrywa, a pozniej sie do takiej osoby wraca to znaczy że coś jest nie tak, i że jest to głupia pipa :wink:

 

 

zyczę powodzenia z jakaś fajna panna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ja mam taka sama sytuacja , ostatnio zakupilem feromony (perfect ten )

i musze przyznac ze dzialaja ale nie wtaki sposob jak by wszyscy chcieli

wiekszosc mysli ze wystarczy sie wypsikac feromonami i juz dziewczyna zostawi chlopaka i bedziecie zyli dlugo i szczesliwie, ostatnio zamowilem przez internet ksiazke pt. alchemia uwodzenia i po przeczytaniu dopiero zaczolem rozumiec nie ktore zeczy.

dino019 kup sobie ksiazke i zobaczysz jakie bledy popelniasz

mi naprawde pomogla zrozumiec niektore zeczy

pogorszyc na pewno nie pogorszy

najwyzej ci pomoze

 

powodzenia :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności