Skocz do zawartości

Próbka PHX - efekty


ddd1988

Rekomendowane odpowiedzi

NA SAMYM POCZATKU ZAZNACZE ZE TE KOGOS DZIALAJA INNE FERO A NA KOGOS INNE..........NA MNIE DZIALAJA NASTEPUJĄCE:

1. phX - OCZYWISCIE, efekty w sa. Moge powiedziec ze jak je zastosuje widze najlepsze efekty.

2. Npa - bardzo dodaja mi odwagi i gadki , jedna jezeli chodzi o podryw to w mniejszym stopnio jak phx.( kilka razy by sie zdazylo to bym za nie w pizd........e dostal.

3. BTB - socjalne i itp. BARDZO POMAGAJA MI NP W SESJACH NA STUDIACH. ;p

 

chikare czy the edge stosowalem tylko z probek , i nie bylem do nich nastawiaony jakos nie widzialem efektow. A ZAPACH CHIKARY ZAJ.............STY;P

 

Najgorsze jest to ze PHX juz nie mam skonczyl mi sie , BTB i NPa jest malo i tez nie dlugo mi sie skoncza;p i wez tylko kasy wydaj??????????????;dp

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki bardzo o to wlasnie chodzilo mi o Twoja opinie :-) a mozesz opisac ile DOKŁADNIE stosujesz tych specyfikow? :P Oddzielnie jak i w miksach jakbys mogl. Ja to stosuje jedynie PHX, ale no niezbyt zadowolony jestem i moze masz dla mnie jakas porade zanim rzeczywiscie sobie daruje heh ;-) Aha zamierzam kupic NPA, ale to za jakis dopiero miesiac, bo kase oszczedzam ostatnio, chociaz ciagle mam nadzieje, ze ten moj PHX da mi troche wiecej satsfakcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackmagic jesli zdecydujesz się na kupno NPA to nie mixuj z PHX tylko stosuj oddzielnie . Jak nie zobaczysz efektów to zacznij robić mixy.

Ja stosuje taki mixna codzień

1. PHX (flakon ) 0,5 psiknięcia (cholernie ciężko takowe wydobyć mógłbybyc lepszy atomizer ), rozcieram na nadgarstki i za uszy.

2. NPA - pół kropli daje pod nos i na jabłko Adama.

 

W weekendy jak ide do pubu albo disco to daje 1 pełne psiknięcie.

 

Kiedy stosowałem oba produkty oddzielnie to efektów zero nic.

W mixie to działa spojrzenia i uśmiechy, na ulicy rzadko , pewnie podmuchy wiatru rozpylają fero. Widocznie PHX zawiera jakiś feromon , który nie zawiera NPA, a NPA zawiera feromon którego nie posiada PHX ?

 

W składzie NPA są jeszcze 2 feromony których producenci nie chcą ujawnić :(

 

Mam zamiar jeszcze zrobić test z PHX. Prysne pełen psik na włosy i przykryje perfumą . Dłużej się ytrzymuje we włosach, a NPA pod nos i na jabłko adama. wytestuje jutro w pracy i w weekend w klubie . :)

 

PZDR :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy stosowałem oba produkty oddzielnie to efektów zero nic.

W mixie to działa spojrzenia i uśmiechy, na ulicy rzadko , pewnie podmuchy wiatru rozpylają fero. Widocznie PHX zawiera jakiś feromon , który nie zawiera NPA, a NPA zawiera feromon którego nie posiada PHX ?

 

W składzie NPA są jeszcze 2 feromony których producenci nie chcą ujawnić :(

 

Musi byc to prawda dlatego slyszalem, ze miks NPA i PHX jest "zabojczy" jesli chodzi o kobiety :D No widzisz PHX jest podobno najlepszy, najskuteczniejszy (tak wywnioskowalem z forum) a u mnie srednio sie sprawdza :-/ Nie stosowalem zadnych innych feromonow przedtem no moze oprocz takich tanich z ebaya z UK hehe kosztowaly moze z 10 euro za maly flakon (ok. 10 ml) i byly w formie olejku, a jesli chodzi o jego dzialanie na ludzi to... oczywiscie zadne, ale moje kobieta wyraznie obwachiwala miejsca w ktorych je stosowalem, czyli nadgarstki i szyja. Zapach naprawde byl ladny i tak jakos (moze to efekt placebo) pozytywnie mnie "jaral" ze sam lubilem go odkrecac czasem i powachac hehehe :D Kto wie moze akurat byla tam skoncetrowana jakas mala dawka ferow, bo w opisie zdecydowanie pisze, ze takowe sa i na dodatek bardzo skoncetrowane... taa jasne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ddd1988

Ale wiem już gdzie leży problem - kupiłem podróbkę lacoste, w zasadzie jutro mam dostać oryginał od tego samego gościa na allegro więc uważajcie na to. Te perfumy nie trzymają długo, myślę, że fero zmieszane z perfumami jakoś lepiej się rozchodzi, w każdym razie przed zastosowaniem lacoste coś działało teraz nic.

 

Co Ty opowiadasz! Używam Lacoste pour home http://www.asteria.pl/x_C_I__P_10611285-10610001.html

kupiłem ją w tym sklepie http://www.asteria.pl/ używam Lacosty na co dzień i za każym razem kiedy stosuje fero. Uwazam że ten perfum jest zaj..isty. Czuć go bardzo długo. Moze koleś z allegro sprzedał Ci jakiś szajs a nie perfumy. Może to woda perfumowana.

Tak dla wyjaśnienia stosuje BTB i NPA w ilościach

NPA 1kropla - 0,5 kropli we wsłosy i 0,5 kropli na szyje pod uszami i pod nos

BTB 1,5 - 2 krople - 1 kropla we wlosy, 0,5 - 1 kropli na szyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

W kazdym razie:

 

Cos w tym jest. Planuję jeszcze raz wypróbować próbkę, tym razem będę traktował ją bardziej oszczędnie. No i z perspektywy czasu nie wierzę, że opisane przeze mnie z niektórych sytuacji zdarzyły się przez przypadek. Guzik prawda, choć i bez feromonów odbierałem oznaki zainteresowania, ale nikt na ulicy za mną nie wołał, ani nie przeszywał wzrokiem od stóp do głów... Tylko znowu pytanie jaka dawka - jak waliło czyli za duza dawka to z 10 metrow laski wolaly, machaly, jak bliżej w pomieszczeniu zamkniętym było tylko gorzej - laski nerwowe. Znowu jak za mało to tylko w pomieszczeniu trochę lepiej, na dworze bez rewelacji. Kluby 0 skutecznosc - mozna wylac na siebie cala fiolke, tak chyba zrobilem.. wentylacja wywieje wszystko. jedno pociagniecie atomizerem to za malo, po prostu za duzo ludzi. Co innego w pubach.

 

Zastanawiam się tylko jak feromony działają na kobiety, które biorą tabletki antykoncepcyjne, tutaj feromony pewnie się nie sprawdzą.

No i dlatego jeszcze raz powiem, ze feromony działają najlepiej na kobiety podczas ich dni płodnych, być może wtedy nawet nieważna jest dawka (? - nie wiem), ma ona znaczenie w przypadku jeżeli przedawkujemy, a kobieta nie ma dni płodnych - może to odbierać jako zagrożenie itd. Raz przyszedłem do kumpla i nakropiłem się, chyba trochę przesadziłem, to jak otworzyła mi jego matka, to aż się mnie przestraszyła, sądząc po minie...

 

A tak jeszcze na marginesie:

Jakiś czas temu spotkałem dziewczynę, na widok której, z bliskiej odległości ugięły mi się nogi. Poważnie. Doszedłem do wniosku, że nigdy nie spotkałem na swojej drodze tak pięknej kobiety. Nigdy w życiu mi się to nie zdarzyło. Była dla mnie najpiękniejszą kobietą na świecie. Odnalazłem jej profil na naszej klasie i doszedłem do wniosku, że nie jest fotogeniczna, ale poza tym była bardzo ładna, choć nie tak jak w rzeczywistości.

Spotykałem ją kilka razy później i za każdym razem ten sam efekt, trudno było wydobyć z siebie słowo.

Ostatnio jednak spotkałem ją znowu i nie ruszyło mnie nic. Owszem dziewczyna ładna, ale nie na tyle żeby się nią zachwycić. Niczego jej nie brakuje, ale co z tego, pełno takich dziewczyn.

Zrozumiałem, że mogła się psikać feromonami - na mnie zrobiła wtedy wrażenie. Nie jestem tego pewny, ale podejrzewam, że właśnie tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tak jak myślałem.

Normalne kobiety, normalne dni, różne dawki, jedno przeciągnięcie z próbki, drugie, potem trzecie - nic. Zero.

Raz tylko jakaś kobieta kiedy rozmawiałem z inną dziewczyną miło się patrzyła, poprawiała włosy, nakładała szminkę. I tyle.

 

Lepiej do tych 50zł za próbkę PHX dołożyć parę złotych i kupić karnet na siłownię albo opcja dla bladych - karnet na solarium (choć oczywiście bez przesady). Większy będzie z tego pożytek niż z feromonów, no chyba, że będziecie mieli szczęście i traficie na laskę z dniami płodnymi, co generalnie nie jest łatwe, poza tym jest wtedy mała szansa na zainicjowanie czegoś z konkretną dziewczyną, no chyba, że widzimy się z nią codziennie. Kluby z racji wentylacji itp odpadają dla feromonów.

 

Albo uczelnia i jak widzicie, że dziewczyna dziwnie się zachowuje, robi maślane oczka czy coś w tym stylu to jest pewne, że ma dni płodne i szuka faceta o męskich cechach. Z racji programu społecznego trudno np prosto z uczelni zaciągnąć taką do łóżka no chyba, że jeszcze tego samego dnia się z nią umówicie, co polecam, najlepsza opcja dla feromonów ;]

 

A tak generalnie to lipa. Lepszy efekt był jak wróciłem od fryzjera, choć włosów i tak zostało mi niezbyt wiele. Od razu laski się inaczej patrzą, są milsze i jak rozmawiają to z uśmiechem na twarzy. Jak miałem kudły to patrzyły się dziwnie, a jeszcze lepszy był motyw jak wiatr rozwiał włosy, wtedy widziałem spojrzenia, ale raczej przepełnione śmiechem ;)

To tyle jeśli chodzi o feromony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie działają ale na płec przeciwna to loteria albo się trafi albo nic nawet gdy sam inicjuje rozmowę . Trzeba poczekac aż stopnieje śnieg i wreszcie przyjdzie wiosna będzie lepiej z aplikacją :)

 

edit

 

A tak generalnie to lipa.

 

Tak szybko zwątpiłeś ? U mnie tez nie jest najlepej ale wydałem kase więc przynajmniej używam . Działanie w klubach jest sensowne w końcu to co używamy jest na podryw :) Ja nie zauważyłem w klubach braku działania . Zawsze dużo lasek tańczy dookoła mnie . Problem jest taki , że nawet gdy incjuje rozmowe to nie zawsze laski chcą ze mną tańczyc czy rozmawiac . Aplikacja to też nie jest tłumaczenie bo na jednych fero nie działa wcale , na innych dobrze a inni bardzo dobrze wyczuwaja fero , więc nawet minimalna dawka może byc odpychająca . Szkoda , ze to nie działa przyciągająco na wszystkie kobiety to bym sobie wybierał jak z wachlarza a nie jak na loterii :)

 

// połączyłem / traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wachlarz kobiet mowisz....ehe świeta prawda i tu jest wlasnie jeden minus feromonow nie na wszystkie dziłaja.;p

Na niektore dziła Phx , na inne NPa a na inne BTB nawet. to zależy od kobiety i jej organizmu. ....

Tak jak mowisz w klubie dosyc trudno , bo albo jednych jestes SMIERDZIELEM a dla innych FAJNYM CIACHEM.;P Tylko aby w tym miejscu znajdowalo sie wiecej osob lubiacych twoja osobe niz tych w ktorych wyobrazeniu jestes NIEMYJACYM SIE CHAMEM BO SMIERDZI OD CIEBIE POTEM......... coz te fero...

 

 

pozdrawiam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrące więc swoje 3 grosze stosowałem w latach 2001-2003 be2easy w 2004 podsumowałem tamten okres i wykryłem 1 prawidłowość 6 dziewczyn wszystkie leworeczne i niewinne, żadnych innych. nawet jesli fero mialyby konkretna laske podquwić to tez jednak jakis efekt lepszy niz zero reakcji, wtedy zawsze jest szansa na rewanz w innym składzie. jesli fero na konretna laske nie działa jedyny moj pomysł zagrac bez fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odświeżę.

Uważajcie na przedawkowanie zwłaszcza jeśli macie bardzo "lotne" perfumy. Dodatkowo jeśli macie abstynencję seksualną nawet 5 dniową to wasz organizm produkuje chyba własne feromony (tak wynika z moich obserwacji) a przedawkowanie np PHX wywoła kosmicznie negatywne reakcje. Ja przetarłem się patyczkiem z próbki 3 razy, niby nic... Przykryłem to perfumami i co? Na ulicy, na powietrzu przy spotkaniu byłem persona non grata, a koleżanka, która mnie lubi miała mnie konkretnie w d.. i była niemiła ;) zero kontaktu wzrokowego, nic, jedna wielka masakra, a przecież wydawałoby się, że dawka jest żadna, a co by było jakbym na nadgarstek przechylił próbkę czyli jakby pół kropli? Przy zaledwie 3 pociągnięciach ludzie patrzyli się na mnie dziwnie na ulicy, niektórzy goście jakby mi chcieli łomot spuścić. I to na 100% nie było spowodowane tym, że np śmierdziałem ;)

 

Uważam, że feromony są doskonałe na laski, które mają dni płodne, to wtedy dosłownie rozkłada im nogi, bo patrzą się specyficznie, mierzą od dołu do góry, czują pociąg. Dlatego bywa problem z konkretnymi dziewczynami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie czyms podzielić. Otóż niedawno zakupiłem pheromax oxy - flakonik ( wcześniej stosowałem The Edge ) i jako ze skurczybyk był bardzo drogi to postanowiłem przeprowadzic dla niego najtrudniejszy z możliwych testów , mianowicie polazłem do ..... Dziekanatu:)

Jak sprawy sie mają w dziekanacie to pewnie większość z was wie. (żeby cokolwiek zdziałać trzeba przychodzic wiele razy). No wiec wchodze do dziekanatu , siedzi kobitka ( ok 30 lat), musiałem poczekać chwilke az skonczy cos tam bazgrolić, po jakichs 30 sekundach dostałem od niej takie spojrzenie ze sie przeraziłem. I jej słowa : "Dzien dobry w czym moge panu pomóc?" i usmiech - z czymś takim to jak zyje nie spotkalem sie w dziekanacie nigdy.W trakcie wypełniania tam jakichś formularzyków zaczęła gadke : czy ciężka byla sesja zimowa?, potem zaczela wspominać swoje studia jak to bylo fajnie itp. - byłem w szoku.

Dodam jeszcze ze zaświadczenie o studiowaniu dostałem praktycznie od ręki , a kolega z roku czekal na nie 5 dni:)

 

Więc podsumowując albo pxh oxy naprawde zarombiscie działa na kobiety , albo ona dzien wczesniej wygrała milion zł w totka.

 

Pheromax vs dziekanat : 1:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności