Skocz do zawartości

Chikara, phx, Pomoc w yborze perfum


Zwolinone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to moje pierwsze spotkanie z feromonami. Zamówiłem całą Chikare i próbkę Phx do tego te gratisowe próbkę edge i perceprtion. i tak Po stosowaniu 4 tyg Chikary uważam że nie jest warta tych pieniędzy. Lepiej kupić już dobry perfum za te pieniądze. Oczywiście są jakotakie efekty ale używając próbki phx z woda perfumowana:Givenchy–Pi Bije na łep chikare. Jeszcze trochę po testuje ten ferominik we wrześniu jak będzie szkoła, ale prawdopodobnie jak nic się nie zmieni odeśle ja i zamówię sobie duzy Pheromax i chciałbym do tego wybrać jakiś perfum bo Givenchy się kończy a nie mam czasu latać po sklepach i chciałbym abyście mi pomogli dokonać wybory. W graniach rozsądku +-200zł. Zastanawiałem się nad woda toaletowa Armani-Aqua Di Gio (podobno z phx efekt jest boski), szkoda że nie jest to woda perfumowana no ale... Z góry dzieki :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uważam że feromony perfumowane się nie opłaca kupować. np Chikara(która akurat posiadam)W takiej buteleczce 15ml jest moim zdaniem z 5ml feromonów i z 10ml perfum o ile ta różnica nie jets wieksza. Sami wiecie jak ciężko i o ile więcej się nakłada perfum dobrej jakości kryjąc np phx. Przynajmniej u mnie na pól dawki phx uzywam kilkunasto wiekszej perfum aby to przykryć i przy tym nie walić za mocno perfumami. Więc wiem po sobie. A jak wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 11 months later...
  • 4 months later...

Dokładnie feromony to nie perfumy...

to, że chikara czy the edge są zapachowe no cóż, trzeba przykryć własnymi perfumami, bo moim zdaniem ich zapach jest bardzo przeciętny.

Ale nie jesteśmy pokrzywdzeni, ponieważ są feromony bezzapachowe i spokojnie przykrywamy własnymi perfumami bez obawy, że pomieszamy zapach feromonów i własnych i będzie cuchnąć ;P

Ja jestem zwolennikiem feromonów bezzapachowych, ponieważ mam komfort dobrania zapachu jaki mi odpowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadzam się oczywiście, że to jest rzecz gustu, tak samo jak w przypadku feromonów bezzapachowych...

jednym smierdzi potem, drudzy czuja zapach potu, lecz nie jest on dla nich odpychający, inni zaś nie czują zapachu potu w ogóle

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc czytaj uważnie...

 

Wyraźnie napisałem kilka postów wyżej, że

 

moim zdaniem feromony zapachowe śmierdza, a nie, że śmierdzą każdemu, bo to rzecz gustu, ale to wszystko jest powyżej. Sprawa tyczy się zapachowych jak i bezwonnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności