Skocz do zawartości

Dawkowanie PHX


karim

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym nie będzie problemu, bo jestem otwartym, gadatliwym chłopakiem aczkolwiek nie Nie jestem takim ogierem by co chwile podchodzić do nieznajomej dziewczyny i prosic o numer telefonu itp, aczkolwiek pare razy się to zdarzyło ;) Ale jakimś kasanova to ja nie jestem. Chcę sprawdzić czy fero działają i czy wart są takiej ceny. Trzeba próbowac wszystkiego w zyciu i korzystać póki jest sie młodym, a nie na starość żałować, że nie zrobiłem tego czy tamtego :P Miketq jakie były Twoje najlepsze efekty/zdarzenia gdy użyłeś phx i przy jakiej dawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobór aplikacji jest różny. Jedni w pierwszy dzień zauważyli efekty inni po tygodniu inni po 2 tygodniach . Ja robiłem mixy na początku co było błędem i nie widziałem efektów . Chciałem to zwrócić byłem złybo to nie działało . :x Dopiero po ponad miesiącu dobrałem dawke i działa , choć nie zawsze . Wszystko zależy od nastroju i postawy . Feromony działają na nas i na innych . Nawet jeśli przzedawkujesz i boli głowa to znaczy , że ma wpływ na organizm . Wywołują strach albo agresję . Po NPA w pubie jeden koleś dziwnie na mnie patrzył :shock: jakby się mnie bał a drugi to chyba chciał mi strzała sprzedać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak udało mi się wyrwac laski. Jedna dała mi sama od siebie swój nr telefonu gdy z nią tańczyłem. Mówiła mi same komplementy IOI :D . A drugiej dałem swój gdy wychodziłem z klubu . Problem jest taki , że obie były przejazdem na Slasku i pierwsza pochodziła z Wrocka a druga z Opola.

Wcześniej miałem przygode na disco z laska 26 lat . Starsza ode mnie . Zabawa fajnie taniec wtulanie we mnie i pytanie do mnie że ładnie pachnę ? Ale na koniec zonk . Powiedziała mi , że jest świeżo po rozwodzie i ma 2 dzieci .

 

Tydzień temu kleiła się do mnie laska , ale nie podobała mi się. Zatańczyłem z nią raz potem poszedłem. Bawiłem się z innymi laskami . Potem znowu ona do mnie podeszła drugi taniec .Potem poszedłem do baru a ona za mną nie mogłem się odczepić od niej . Na koniec powiedziała , że jest mężatką.

 

Więc jak na razie są reakcje ale ja mam pecha na mężatki i rozwódki .

Musze jeszcze dalej testować.

Ta laska z Opola chce do mnie przyjechać na szczeście jest wolna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcje są różne . Powiększone żrenice , zabawy włosami bez opamiętania , zawieszenia , zagryzanie warg , uśmiechy albo bezczelne spojrzenia , zmysłowe tańce ( kręcenie tyłkiem w okolicy mego rozporka ) albo moja noga między jej krokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE !!!!!!!! jezeli nie widzicie efektów to po co piszecie ze nie widzicie i tyle czasu stosujcie jakies tam fero ?

 

Po to jest gwarancja . oddajcie albo zamiencie na inne fero. Widocznie te fero nie dziła na Ciebie i to moze inne własnie bedzie działac ;p

 

A co do tych mezatek hehe;p

 

Rozwodki bezdzieczne TAK , ale mezatki?????????? mlode? przeciez je mąż bz....ka;d CHYBA ZE TAKA KOSA ZE AHHHHHHHHH...........;p

 

Piszcie dalej swoje doświdczenia.

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE !!!!!!!! jezeli nie widzicie efektów to po co piszecie ze nie widzicie i tyle czasu stosujcie jakies tam fero ?

 

Niektorzy zauwazaja efekty dopiero np po miesiacu, dlatego :-) Ja osobiscie uzywam ponad miesiac PHX i powoli stwierdzam, ze nie jest dla mnie. Wole zainwestowac nastepnym razem w NPA. Efekt po zastosowaniu PHX niezbyt wielki, zeby nie powiedziec zadny w moim przypadku. Spojrzenia kobiet i podobnego typu rzeczy? Zdarzaly sie wczesniej bez uzywania PHX :-P Nie stalo sie nic takiego wielkiego co moglo by przesadzic o tym, ze PHX naprawde dobrze dziala, ze jest naprawde taki "wspanialy" jak chwali go sobie wiele ludzi z tego forum ;-) Jak na razie mnie nie przekonal na tyle, zebym mogl szczerze napisac, ze dziala... a szkoda. Pozdro! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje z ciekawosci jednak zakupie NPA, bo PHX jak dla mnie przereklamowany i to bardzo. Kolejny dzien i praktycznie zero efektów, czyli jak zwykle... Moze ma ktos dla mnie jeszcze jakies rady? ;-) Nie zamierzam oddawac PHX, bo kupilem go na amerykanskim ebayu, aha no i nie mowcie mi, ze jest jakis "lewy" itp, bo na pewno nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mial. Zdecydowanie nie jest to podrobka, bo byl to dobry sprzedawca :-) problem widocznie tkwi w tym, ze moze PHX na mnie nie dziala. Nie zmienia to faktu, ze kupie NPA, ale to juz ze stronki feromony.pl kiedy bede w Polsce w nast. miesiacu raczej. Poki co zostalo mi jakies pol fiolki PHX, ktore i tak bede stosowal do konca heh moze akurat cos sie zmieni, oby... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :) mam pytanie do bardziej doswiadczonych ferumowiczów. Od niedawna stalem sie szczesliwym posiadaczem PHX i wciaz jestem na etapie testów, zaczolem od minimalnej dawki czyli otarcie wezykiem od atomizera po szyi, poniewaz ilosc nie przynosila zadnych efektow systematycznie zwiekszalem dawke, 2 otarcia wezykiem, otarcie wezykiem + odkrecenie flakonu dolozenie do palca i rozsmarowanie, nastepnie wezyk od atomizera + pol psikniecia itd. W chwili obecnej jestem na etapie 1,5 psikniecia i jakby to delikatnie powiedziec jezeli chodzi o jakis efekt przyznam ze szalu nie ma. I tu moje pytanie czy jest mozliwosc aby optymalna dla mnie dawka wynosila 2 psikniecia lub wiecej? Czy poprostu pheromax nie jest dla mnie? Dodam jeszcze, ze jestem osoba komunikatywna i raczej nie mialem nigdy wiekszych problemów w kontaktach damsko-meskich, jednakze liczylem na wieksze zainteresowanie kobiet moja osoba po uzyciu fero, bo przeciez po to one sa :D poki co przy dawce 1,5 psikniecia nie zauwazylem zadnych efektów przedawkowania. Prosze o odpowiedz. pozrdawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przedawkowania nie widzicie na sobie czy osobach w towarzystwie? Jeśli na sobie to może po prostu feromony na was nie działają, ale na innych wokół was powinny działać :)

 

Nie widze, ani na sobie, ani na innych osobach. Przynajmniej tak mi sie wydaje :-) Myslalem, ze ten PHX jest naprawde tak dobry jak opisuje go tyle ludzi. Jak opisywal jeden kolega jakies kilka postow temu, ze "zadnego szalu nie ma" - racja... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapodam 2 pelne psikniecia, jezeli to rowniez nie zadziala ani w pozytywny ani w negatywny sposob na otoczenie to powaznie zaczne sie zastanawiac gdzie popelnilem blad w stosowaniu, moze powinienem sprobowac przedawkowac, aby zobaczyc jaka ilosc psikniec jest dla mnie zabójcza, najwyzej bedzie ode mnie walilo jak od jakiegos muła hehehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie tak nie odwazylem jeszcze zapodac 2 psiki PHX jeszcze :D dawaj znac pozniej czy zauwazyles cos ciekawego kolego.

Dzisiaj moj drugi dzien bez uzywania PHX no i... Czy ludzie np w pracy byli mniej mili? czy cos bylo "inaczej"otoz NIE! wszystko tak samo, ludzie mili jak zawsze, sklonni do zartow, pomocni, gadatliwi itp :-) Takze mysle, ze uzywanie PHX nie ma dla mnie najwiekszego sensu przynajmniej w pracy, czy na codzien. Zdecydowanie PHX nie powalil mnie na kolana swoja skutecznoscia, liczylem na wiecej - nie duzo wiecej, ale zawsze na cos wiecej. Nie po to wydaje sie jakies 250 zl, zeby nie widziec praktycznie zadnych efektow dzialania. Jakies rady?! Z gory dzieki ;-)

 

PS. Od czego zalezy to, ze dla jednego dziala jeden feromon, a dla innego dziala jakis inny? Waham sie nad kupnem NPA teraz, kto wie, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież feromony to bardziej złożone związki chemiczne. Poprostu nie działa na was Androstenol czy Androstenon czy jakiś inny ... a nie phx.

Jeśli nie widzicie różnić w phx to wątpię żebyście po NPA doznali jakiegoś olśnienia. Poza tym nie należy spodziewać się na co dzień jakiś odjechanych efektów ponieważ jeśli nie robi się nic konkretnego i nie masz celu to feromony wam nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności