Skocz do zawartości

PHX i moje testy...


karim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, założyłem ten wątek by w nim opisywać moje testy i spostrzeżenia na temat działania PHX :wink:

 

A więc dzień pierwszy -> czyli dzisiaj piątek

 

Przed chwilką zaaplikowałem na siebie jeden psik PHX na nadgarstek, wtarłem na drugi i rozsmarowałem w szyje. Zakryłem woda toaletowa hugo boss selection.

 

Pierwsze wrażenie ? Jak wąchałem phx z butelki to czułem sam alkochol, przed chwilą gdy zaaplikowałem go na nadgarstek, odrazu poczułem zapach potu !

 

Ide w miasto testować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedziesz stary :D opisuj pozniej co i jak :-) PS. HB Selection dobry perfum, mialem go kupic, jednak zdecydowalem sie na Chanel Allure Homme Sport (mam caly komplet czyli perfum, woda i pare innych rzeczy) i nie zaluje ;-)

PS. Tak przy okazji jak duzy byl ten zaaplikowany psik? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zaczynamy !

 

Dzień pierwszy :

 

Mój kumpel umówił się z dziewczyną, z którą kręci, żeby wyjść do pubu. Ona miała wziąść koleżankę. Więc oni poszli razem we trójke, a ja z moim drugim kumplem mieliśmy dojść. Przed wyjściem spotkaliśmy się u mnie w domu. Z tego co wyczytałem na forum, że lepiej jest do pubów, gdzie ludzie palą fajki itp. lepiej zaaplikować więcej fero. Zaaplikowałem sobie " jedno całe psiknięcie" na nadgarstek, rozsmarowałem na drugi i wsmarowałem to na szyje. Mój kumpel zrobił identycznie. Przykryliśmy to tak jak pisałem hugo boss selection. Gotowi i zwarci poszliśmy z misją przetestowania PHX !

 

Gdy dochodziliśmy do pubu, nagle zadzwoniła moja Mama i się spytała czym się popsikałem bo w całym domu śmierdzi ! :P Powiedziałem, że chyba przesadziłem z hugo boss :D Zanim wyszliśmy z domu wąchaliśmy się z kumplem i nic nie czuliśmy, użyłem wystarczająco hugo boss bo jak wąchałem swój nadgarstek to czułem przyjemny zapach.

 

I moje pierwsze pytanie : Czy jedno psiknięcie to za dużo dla nas ? czy po prostu moje psiknięcie zsumowało się z psiknięciem mojego kolegi i wyszedł taki efekt ?

 

Jak weszliśmy do pubu, to co jakiś czas pytałem się mojego kolegi tego co był z dziewczynami czy czasem nie śmierdze, a on mówił że wszystko jest ok i mam przyjemny zapach perfum.

 

Byliśmy w pubie o 22 do 0:30. Dziewczyny przez ten czas wypiły po dwa piwa.

 

A oto moje spostrzeżenia :

1 ) koleżanka tej dziewczyny co kręci z nią mój kumpel, cały czas była rozgadana , cały czas nawijała, buzia jej sie nie zamykała. Pytałem się jej czy jest taka rozgadana to powiedziała , że nie zawsze. Co jakiś czas poprawiała swoje włosy, nawet dochodziło do tego , że wstawała i poprawiała się przy lustrze. Gadka szmatka nawijka rozmowa sie kręci, a ona nagle ni stąd ni z owąd do mojego kolegi co wziął fero " Czy ty jesteś metalowcem ??!?!" A mój kumpel, ubrany schludnie elegandzko , polóweczka , jeansy, mokasyny. Najlepsze było to jak nagle zaczęła opowiadać o swoim chłopaku , o tym , że się z nim pokłóciła ale go kocha, zaczeła opowiadać o swoich były partnerach ! Po prostu opowiadała nam takie rzeczy jakbyśmy się znali kupe lat, a my się dopiero dzisiaj w tym klubie poznaliśmy !! Potem ta sama dziewczyna co tak non stop nawijała siedziała obok mojego kolegi, który był pod działaniem fero i dotykała go telefonem i lekko uderzała ręką.

 

Druga sprawa, że obydwie dziewczyny w niektórych momentach patrzyły się na mnie takimi hmm jak to nazwać "Głębokimi spojrzeniami" Takimi poważnymi, najlepsze było to jak ta dziewczyn co kręci z moim kumplem, tuląc się do niego co chwile się patrzyła na mojego kolege albo na mnie. Tak właśnie tymi spojrzeniami poważnymi, kurde nie wiem jak to nazwać. Pojawiały się też takie momenty, że dziewczyny które były tak rozgadane i wesołe, nagle mikly i robiły się poważne, a po chwili znowu nawijka szmery bajery uśmieszki. Po około dwóch godzinach od przybycia, dziewczyny były nakręcone i chciały tańczyć , tańczyć ! Mówiły co chwile, że chcą tańczyć i iśc na balety. I kumple jeden i drugi poszli z nimi teraz na balety, pewnie właśnie wywijają a ja jestem w domu, piszę teraz moje spostrzeżenia i ide spać bo jutro rano wstaje i ide na trening !

 

Moim zdaniem chyba coś w tym jest, byłem sceptycznie nastawiony ale jednak wydaje mi się, że fero działało. Chyba , że te dwa piwa na nie tak zadziałały :wink:

To był mój pierwszy dzień testów, jutro będzie kolejna okazja bo ide na impreze !!

 

Czekam na wasze opinie, spostrzeżenia i uwagi. Piszcie wszystko co o tym sądzicie, o dawce jaką zastosowaliśmy. Czy jutro jak pójde na impreze, znowu mam użyć jednego psiknięcia czy inną dawkę zaaplikować ? Czekam na odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeden psik wywołał dobry efekt możesz się tego trzymać :) A czy to %? Trudno powiedziec, mi sie wydaje ze po alko lepiej odczuwam dzialanie fero na samym sobie :D Bo jak pilem i nie stosowalem fero to sie zamykalem w sobie, bo nie chcialem powiedziec czegos glupiego jak to po %% niektorzy potrafia. Gdy stosuje fero to po uzywkach mam wrazenie, ze odczuwam ich dzialanie jakbym ich uzyl pierwszy raz i po prostu wariuje :P Już nie jedna kobitka mi mówiła, że jestem wariatem w pozytywnym tego słowa znaczeniu :P Reasumujac, moze laski po wypiciu tez sa bardziej podatne na dzialanie fero ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności