Skocz do zawartości

Feromony na blokady psychiczne?


iwona8

Rekomendowane odpowiedzi

hej , jakie feromony bylyby dla mnie najlepsze, bo mam taki problem: mam takie blokady przed powiedzeniem czegos w grupie tak jakby boje sie odezwac bo nachodza mnie dziwne mysli ze po co , ze to co powiem to bedzie bez sensu, chce zadac jakies pytanie komus ale nie mam odwagi, bo kto co o mnie pomysli, ze w trakcie zadawanego pytania czy powiedzenia czegokolwiek zaczne sie jakac lub zapomne co mam mowic, nie umiem sie zintegrowac z grupa ani z nikim, wszyscy sie jakos podobieraja w szkole po 2 lub wiecej osob i razem trzymaja a ja jak zwykle z nikim.. i nie wiem dlaczego tak jest, czuje ze dla wielu ludzi jestem jakas taka odpychajaca podsmiewaja sie za plecami ze mnie, strasznie sie z tym wszystkim czuje, nie mam juz sily tak zyc i szukam jakiegos sposobu zeby to zmienic, czy pomoga mi w tym jakies feromony? czy raczej nie tedy droga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wg mnie nie tędy droga, poszukaj jakiejś grupy socjoterapeutycznej w Twoim mieście, albo spytaj pani psycholog lub pedagog w szkole czy coś takiego w Twojej okolicy istnieje.

 

Być może feromony pomogły by Ci tylko tymczasowo. Sama znam parę osób bardzo nieśmiałych i nie umiejących nawiązać kontaktu z otoczeniem, które właśnie po takiej grupowej "terapii" się otworzyły, stały się pewne siebie, przebojowe nie tylko w gronie rówieśników czy innych znajomych. Potrafią podejść na przystanku do obojętnie kogo z jakąś głupią gadką i nawiązać ciekawą rozmowę. Osoby te zmieniły się o 180 stopni. Myślę, że najpierw trzeba zacząć od siebie, bo feromony to już tylko dodatek do wszystkiego. Same za Ciebie nie odwalą całej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie dadza? ale sa przeciez tak reklamowane na stronie feromony.pl ze daja pewnosci siebie, ze tak ludzie sie po nich zmieniaja, ze staja sie lubiani ... bo mi i tak takie terapeutyczne spotkania nic a nic nie dadza na dluzsza mete! bo ja znam siebie i dlatego szukam czegos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony to nie wszystko.

 

Są reklamowane i działają przynajmniej ja się o tym przekonałam. Ale to nie znaczy, że możesz stać pod ścianą nie odezwać się słowem i wszyscy będą w koło Ciebie skakać i rzucać Ci się na szyję. Trzeba tez zmienić coś w sobie. Na ten temat też znajdziesz kilka wątków na forum.

 

Nie twierdzę abyś nie korzystała z dobrodziejstw feromonów, tylko uważam, że możesz sobie poradzić z tym też w inny sposób. A to że znasz siebie to inna bajka, najpierw spróbuj skorzystać z pomocy socjoterapeutycznej a później pisz, że Ci nie pomogła. Do póki nie spróbujesz nigdy się o tym nie przekonasz. Może się po prostu boisz?

 

Jeśli miałabym Ci polecić jakiekolwiek feromony to było by to btb - ma takie bardziej "uniwersalne" zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam psycholog to nie grupa ludzi o podobnych problemach do Twoich. Uważam, że powinnaś spróbować otworzyć się właśnie w takiej grupie ludzi.

 

Co do BTB: "poprawia kontakty oraz komunikację", poza tym tutaj masz porówanie: http://www.feromony.pl/Gama i poczytaj sobie też o samym BTB.

PHX i NPA nadają się bardziej do "uwodzenia" a RM przy najmniej u mnie sprawdzało się dużo bardziej w relacjach z partnerem. Z Perception korzystam tylko z próbek i nie zauważyłam jakiegoś szczególnego działania.

 

Zawsze możesz napisać do feromony.pl tam Ci na pewno doradzą co będzie odpowiednie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilkoma pierwszymi razami czulem pobudzenie, mialem ochote sie smiac i koniecznie wyjsc miedzy ludzi. Teraz nie czuje tak duzego wplywu na siebie samego ale na innych owszem ;) Tylko ja NPA stosuje razem z PHX. Sam PHX dzialal u mnie srednio ale w polaczeniu z NPA jest OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po NPA nie czuję się do końca jak po alkoholu, stajesz się bardziej pewna siebie i mi się zawsze robi wesoło, nawet kiedyś pożarłam się dość mocno z przyjacielem (w chwili przedawkowania NPA staję się agresywna) a nadal było mi wesoło i miałam wszystko w d...

 

Ostatnio po dość długiej przerwie gdy użyłam NPA mój chłopak tydzień później spytał się mnie co miałam na sobie w pewien wtorek, że tak cudownie pachniało oraz komponowało się z moim ciałem i go pobudzało... i chciałby częściej czuć to na mojej szyjce... Stwierdził że zapach był cudowny choć dla mnie NPA śmierdzi potem, pomimo że maskuje je perfumami. Ogólnie polecam mieszankę NPA i PHX. Choć nadal uważam, że oba produkty nadają się bardziej do uwodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak. Ja też nie naleze do osób które są szczególnei bardzo odważe jeżeli chodzi o kontakty z innymi osbami. Zamowiełm sobie BTB i NPA. po zastaosowaniu tych dwuch fero stwierdzam jednoznacznie iż leczą wszytkie dolegliwości związane z lękiem przed rozmową (kontaktem?) z innymi ludźmi. Mało tego inni ludzie sami będą chcieli z Tobą rozmawiać i przebywać w Twoim otoczeniu. reszty feromonów nie testowałem. Życzę powodzenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nieprawdopodobnie? mówię Ci jak ja to odczuwam. Tak jest po tych feromonach. ja zamówiłem 2 ponieważ każdy ma inne działanie a każdego z tych działań potrzebowałem.

BTB - na lepsze kontakty z ludżmi

NPA - na odwagę

 

Czego Ty potrzebujesz to chyba sama wiesz najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak nie sprubujesz to się nie dowiesz. a czy dzial ja Ci mówię że działa a przynajmniej działa na mnie i na otoczenie w którym przebywam. zresztą podobno feromony działają najlepiej na te osoby których jeszcze nas nie znają. a co do kasy to tak jak powyżej

sama wiesz najlepiej co Ci jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o BTB to raczej jego działanie na mnie jest słabe. niby coś czuję ale jakoś nie bardzo. jeżeli chidzi o działanie togo fero na inne osoby to jest całkiem interesujące. ludzie nawiajają co im ślina na język przyniesie.

jeżeli chodzi o NPA to po jego zastosowaniu czuję przypływ energii i odwagi polepsza sie też moje samopoczucie i samoocena. mam po nim ochotę do działania. a jeśli chodzi o działanie na innych to jest różnie. czasem zdarzają sie takie sytuacje że dziewczyny zamiat do mnie się kleić to uciekały :P ale wyczytałem póżniej gdzies tu na forum ze mogłem uzyc z byt duej dawki alebo poprostu wydawałem się dla innych tak pewny siebie że sie mnie aż bali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności