Skocz do zawartości

Feromony na blokady psychiczne?


iwona8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam! Mam!

To Ci się może przydać:

http://allegro.pl/item737526282_yerba_mate_rosamonte_2kg_yerby_w_super_cenie.html

 

Najtaniej jedna z najmocniejszych yerba mate ;) Żeby pić potrzebujesz bombille:

http://images.google.pl/images?q=bombilla

więcej info odnośnie picia (nie wolno mieszać, słodzić, zalewać wodą 70st) znajdziesz w necie. Yerba pobudza podobnie jak kawa, nie wypłukuje nic z organizmu i daje mentalnego kopa. W moim przypadku mam dużo energii i jakoś bardziej odważny po niej jestem ;)

 

PS. naprawde sie oplaca kupic, cena w tym sklepie za 1 kg:

http://www.yerbamatestore.pl/product-pol-23-Yerba-mate-Rosamonte-1kg.html

to az 33 zl+przesylka ;) A tutaj za 40 masz 2 kg i sprzedawca od ktorego juz nie raz kupowalem ;)

PS2. Yerbe można zalewać kilka razy, każde kolejne zalanie to następna dawka pobudzenia :) Ja zwykle rano piję 4-5 zalewek i śmigam cały dzień :D Ale polecam zacząć od mniejszej dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że kawa działa podobnie, też zawiera kofeinę w końcu. Ale to nie jest to samo. Po kawie nie czułem nic, po tym czuje się pobudzony i zmienia to moje nastawienie do innych. Nie zachęcam, ale warto wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety chłopak ma rację dlatego że w yerba mate pobudza teina natomiast w kawie kofeina nie mam zamiaru ogólnie promować tu yerby bo to nie to forum nie ten temat polecam google bo yerba to fajna sprawa

 

 

 

ps. witam wszystkich bo to mój pierwszy post sorrki ze nie o feromonach ale musiałem obronić yerbe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie, zreszta nadmiar herbaty jest szkodliwy.

W yerbie nie ma teiny tylko mateina:

http://www.yerbastory.pl/sklad-chemiczny/

 

Najpopularniejszymi ksantynami obecnymi w yerba-mate są: mateina oraz jej „starsza siostra” kofeina.

 

 

 

Chociaż ksantyny mają podobny skład chemiczny, każda z nich ma indywidualne właściwości.

 

 

Badania wykazują, że jeśli nawet kofeina występuje w mate, jej ilość jest tak niewielka, że potrzeba 100 torebek herbaty, aby zawartość kofeiny była równa szklance kawy. Dlatego też pobudzające działanie "herbaty" yerba mate nie pochodzi z kofeiny.

Właściwość charakterystyczna dla wszystkich ksantyn to delikatne rozluźnienie mięśni. Ksantyny są dobrymi rozszerzaczami oskrzeli dzięki czemu są z powodzeniem stosowane w leczeniu astmy.

 

 

Wszelkie analizy potwierdzają fakt, że mateina posiada najlepszą możliwą kombinację właściwości wśród rodziny ksantyn! Stymuluje centralny układ nerwowy – nie powodując uzależnienia (w przeciwieństwie do większości ksantyn) Wpływa relaksująco na obwodowe naczynia krwionośne, obniżając ciśnienie krwi bez silnego wpływu na rdzeń przedłużony i serce (inne ksantyny mają taki wpływ). Zaobserwowano zdecydowany wpływ na poprawię zdolności psychomotoryczne bez działań depresyjnych, charakterystycznych dla innych ksantyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o efekty cóż trudno to opisać czujesz się pobudzona fizycznie i psychicznie budzi się w tobie powiedzmy chęć tworzenia w przeciwieństwie do kawy która wyrywa cie z kapci i nie wiesz co ze sobą zrobić pozytywnie nastawia co do świata tak jak już pisałem wcześniej wystarczy poszukać jest kilka for na ten temat jak ja zaczynałem przygodę z yerba znałem tylko jej nazwę dopiero po poczytniu trochę zamówiłem próbki z allegro i w ten sposób wybrałem swój ulubiony gatunek bo każdy działa inaczej podobnie jak feromony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Po co zadawać tyle pytań? Skontaktuj się z obsługą sklepu to doradzą odpowiednie feromony. Idź do sklepu z herbatą i kup yerbe na spróbowanie. I nie wyciągaj pochopnych wniosków. Yerba za kilkoma pierwszymi razami im nie smakowała (wszystko cukrowałem) a teraz jest pyszna, tylko musi być ciepła. Teraz nie pije żadnej herbaty bo mi nie smakują. Zwłaszcza z cukrem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności