Skocz do zawartości

nowe feromony K2


Ryży

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań odnośnie tych feromonów.

1. Czy one są tylko i wyłącznie do masażu podczas uprawiania sexu?

2. Czy mają swój zapach tzn. czy są perfumowane?

3. Czy można je nakładać tak jak inne feromony typu NPA lub BTB?

Co o tym sądzicie?

Jeżeli te fero można nakładać na siebie tak jak każde inne i przykryć je jakimś perfumem to pomyślcie. Co się może wydarzyć, jeżeli te fero powodują zwiększony popęd seksualny? Jesteście na imprezie, macie na sobie fero K2, podchodzicie do jakiejś nieznajomej dziewczyny, tańczycie z nią, ona wdycha te feromony i teoretycznie 20 min później powinniście wylądować w łóżku gdzie wpadniecie w wir dzikiego, zwierzęcego sexu :D Czy to tak działa? Jeżeli tak to chyba wynaleziono eliksir, który spełni fantazje sexualne każdego faceta ;] 8):D:wink:

Czekam na wasze uwagi. :!::!::!::!::!:

 

tu macie link do tych fero http://www.feromony.pl/K2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Mam kilka pytań odnośnie tych feromonów.

1. Czy one są tylko i wyłącznie do masażu podczas uprawiania sexu?

 

Są do tego przeznaczone, jednakże możesz je stosować w dowolnych sytuacjach - to już zależy od Ciebie.

 

2. Czy mają swój zapach tzn. czy są perfumowane?

 

Nie są perfumowane. Posiadają własny zapach olejków, jednak jest BARDZO delikatny i praktycznie niewyczuwalny. To bardzo dobry produkt. Osobiście uważam, że to najlepszy nasz produkt dostępny w sklepie.

 

3. Czy można je nakładać tak jak inne feromony typu NPA lub BTB?

 

Można. Dzięki formie olejowej feromony dłużej utrzymają się na skórze.

Olejki zastosowane w K2 są BARDZO wysokiej jakości (w 100% naturalne) i świetnie wpływają na skórę, natłuszczają ją i regenerują.

 

Co się może wydarzyć, jeżeli te fero powodują zwiększony popęd seksualny?

Tego nie wiadomo ;) Napisać jednak mogę, że rzeczywiście K2 wywołuje zwiększony pociąg, który utrzymuje się przez cały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja je dzisiaj zamówiłem więc we wtorek powinny dojść pocztą . Mam zamiar je stosować z NPA i PHX . Ten olejek będe rozcierał na czoło , skronie i włosy . Mam nadzieje , że nie będzie zostawiał jakiś śladów :)

A co wy o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj je dostałem . Jeszcze nie miałem okazji ich wytestować ,poczekam do weekendu. Wczoraj tylko wydobyłem jeden psik i roztarłem sobie na czole , skroniach , uszach i troche na włosy .

 

Olejek nie jest tak gęsty jak sobie wyobrażałem . Można go rozcierać na twarzy i dłoniach , nie zostawia tłustych plam a nawet zasycha .

 

Feromony w olejku to dobry pomysł , ponieważ w porównaniu z innymi produktami fero są umieszczone w alkoholu 99% a wiadomo alkohol szybko wyparowuje i fero szybciej się ulatniają. Olejek nie wyparowuje i fero powinny dłużej się utrzymywać.

 

Olejek może brudzić ubrania i pościel - instrukcja

 

Flakon zawiera (50ml) 1,32mg feromonów : Androstadienon , Estratetraenol , Androstenon. - instrukcja -moim zdaniem słabe jak na tak duży flakon.

 

Olejek można stosować na całym ciele . Jednorazowo stosować od 3 do 8 aplikacji . Nie przekraczać 10 aplikacji !!! - instrukcja . Swoją drogą na stronie mocne feromony pisało o tym produkcie ,żeby stosować spokojnie od 10 do 15 aplikacji ???

 

Badania wykazały , że w kontekście seksualnym, że u osób będących pod wpływem Androstadienonu oraz Estratetrenolu, następuje dwukrotne silniejsze podniecenie seksualne w porównaniu z grupą placebo ( nie będącą pod wpływem feromonów ) - instrukcja

 

Mam zamiar to stosować z mixem PHX i NPA. Mam nadzieje , że będą po tym jakieś efekty " zezwierzęcenia" a nie przedawkowywania.

 

Jest to na razie nowość i mało osób to zakupiło. Potrzeba trochę czasu i testowania przez innych użytkowników aby wystawić obiektywną ocenę temu produktowi . :)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest Polski . Laboratorium Creator z Zielonej Góry. A więc produkt nie będzie miał renomy takiej jak PHX czy NPA , które są znane na świecie i mają rzesze klientów.

 

Ja kupiłem K2 z ciekawości , miałem kupić oxytocynę Liquid Trust , ale jest za droga do codziennego użytku i trwałość około 8 mcy . :)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejek K2 nie jest perfumowany . Posiada zapach z kompozycji tych wszystkich olejków ale jest słabo wyczuwalny. Przypomina mi trochę zniekształcony albo zatłumiony zapach znany chyba wszystkim rozgrzewającego ziołowego Amolu . Z niczym innym nie potrafie tego zapachu skojarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam . Wczoraj po dłuższej nieobecności spowodowanej chorobą udałem sie na miasto do dwóch klubów.

Wypad o 20:00

 

Moja Dawka:

NPA 0,5 kropli (możliwe trochę więcej niż 0,5)roztarte pod nos i na jabłko adama.

PHX 14ml - mniej niż 0,5 psika roztartena szyi pod uszami . w klubie po 23:00 tylko leko przetarłem wężykiem z atomizera

K2 50ml - 4,5 psiknięc , roztarte na czoło , skronie policzki uszy i na włosy

olejek nie zostawił żadnych tłustych plam , dobrze roztarłem.

Perfumy: Lacoste pour homme szare.

 

 

W pierwszym klubie z kumplem wypiliśmy 1 piwko i 3 driny

Zaczepiła mnie barmanka i pyta się mnie czy nie widzieliśmy się tydzień temu?Okazało się , że studiujemy na tej samej uczelni i widziała mnie w dziekanacie . Dostałem od niej zaproszenie na kawę mówiła mi komplementy i że ładnie pachnę. Zauważyłem póżniej , że gdy zanosiła do stolików drinki to się zawieszała myliła zamówienia i stoliki :) wygladało to zabawnie. Pózniej gdy stałem przy barze powiedziała , że jak mnie widzi to traci głowe i nie potrafi się na niczym skupic :shock:

 

Druga sytuacja to laska która cały czas mi się przyglądała. Głupio się czułem bedąc obserwowanym .Jak tylko przechodziłem na parkiet czy do baru to cały czas usmiechała się do mnie zalotnie. Gdy wychodziłem z kumplem przechodząc koło mnie dotkneła moich włosów i klepła mnie w plecy.

 

W drugim klubie bawiąc się na parkiecie zaczepiła mnie laska zaczęła mnie całowac i głaskac moje włosy :) .Powiedziała ,że idzie do baru i żebym na nią zaczekał, ale odeszłem a po chwili zobaczyłem jak wywineła orła na plecy była wstawiona i to mocno :D

Następnie zabawa z blondynką zalotny uśmiech z jej strony i dotykanie mojej koszuli . Miała fajny czerwony krawat - powiedziałem jej komplement o tym krawacie a ona odrzekła czy nie chcę go ubrac?Cały czas wtulała sie w moja szyję i pytała jakich używam perfum?Po tancu wręczam jej kartkę z moim nr telefonu a ona szczęśliwie odpowiada , że sama chciała mi dac swój nr.

 

Pózniej jeszcze jedna sytuacja z brunetką na parkiecie . Brunetka patrzyła na mnie zalotnie, poprawiała swoje włosy póżniej kręciła tyłkiem koło mojego rozporka . Na sam koniec wyjęła aparat i zapytała mnie czy moze zrobic ze mną zdjęcie i czy dam jej swój nr tel i gg :)

 

Miałem jeszcze dwie inne sytuacje ale nie chce mi się już pisac.

 

Wychodząc na miasto nie byłem nastawiony optymistycznie a tym bardziej na jakikolwiek podryw. Byłem jeszcze chory miałem katar ,pozatym muszę jeszcze zdac egzamin i szukac nowej roboty. Chciałem wypróbowac mój nowy nabytek -feromony K2. Szkoda , że fero nie działa na wszystkie kobiety - byłoby ciekawiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni wypad to było pierwsze użycie tego olejku . Wcześniej byłem chory i nie ruszałem się z domu.Trudno mi ocenic czy ten olejek zadziałał , miałem na sobie także NPA i PHX. Olejek K2 mógł wspomóc działanie pozostałych produktów albo wcale .Użyłem 4,5 psiknięcia . Stężenie tego olejku też nie jest za wysokie jak na 50ml flakon ? :(

 

Zauważyłem na sobie , że fero lepiej działa na innych właśnie teraz w okresie jesiennym temperatury są nizsze i fero powoli się ulatnia. Latem w upały nie widziałem takich efektów jak od września. Jestem ciekaw jak fero pracuje w zimie przy mrozie ?

 

Niestety fero nie działa na wszystkich ludzi. Wielu użytkowników jest potem zawiedzionych brakiem reakcji . Ja porównałbym to do Toto Lotka- albo coś się trafi albo nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wczoraj też byłem w klubie i użyłem takich samych dawek jak ostatnio ale niestety mało ludzi. Wiekszość wyjeżdza na 1listopada .Było więcej facetów niż lasek. Tylko jedna dziewczyna tańcząc na parkiecie cały czas na mnie patrzyła z uśmiechem i przybliżała się do mnie , kiedy ja stałem obok pijąc drinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności