Skocz do zawartości

Feromony do biznesu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Niedawno rozpocząłem działalność gospodarczą, a że wcześniej słyszałem już o tym forum postanowiłem się Was poradzić.

 

Obecnie jestem na etapie pozyskiwania klientów na moje produkty. Wymagać to będzie ode mnie wielu spotkań z ewentualnyni kontrahentami w celu przedstawienia oferty (nie jest to akwizycja i chodzenie po domach lecz oferowanie produktów właścicielom)

 

Potrafię nawiązać kontakt z potencjalnym odbiorcą, ale pomyśałem sobie, że dzięki feromonom byłbym bardziej wiarygodny dla klientów. Mam nadzieję że dzięki Waszej poradzie wybiorę feromon od którego będę oczekiwał:

 

- wiarygodności i zaufania - 70% ważności

- pewności siebie - 20 % ważności

- atrakcyjności fizycznej i seksualnej - 10 %

 

Proszę Was o poradę. Mam 33 lata, maszkarą nie jestem ale też do mistera troszkę mi brakuje. Jestem raczej nieśmiały.

 

Co mi polecacie ???

 

Pozdrawiam serdecznie

zaciekawiony przedsiębiorca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziękuję za rady.

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz.

 

Przeczytałem na tym forum że Chikara ma bardzo ładny zapach i pomyślałem sobie ze może by ją połaczyć z PHX?

Czy zapach PHX przebije zapach Chikary?

Jeśli nie, to w takiej mieszance uzyskałbym zaufanie klienta, jego przyjazne do mnie nastawienie i odrobinę "tego czegoś" u kontrahentek.

 

Czy mam rację?

 

Pozdrawiam

zaciekawiony biznesmen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Zdecyduję sie jednak na Chkarę. W związku z tym mam pytanka.

 

Gdzieś na tym forum spotkałem się z opinią, iż osoby poza zamówionymi feromonami dostawały próbki innych gratis. Czy to dostaje się obligatoryjnie czy trzeba o to dodatkowo poprosić?

 

Jeszcze jedno. Pewnie w ulotce będzie to opisane, ale jak długo działa Chikara? Czy trzeba ją "podawać" np. 2-3 razy dziennie, co kilka godzin?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie potrzebne informacje są na ulotce: dostajesz na niej napisane dawkowanie danego produktu , czas działania, miejsca stosowania, a o próbki nie trzeba prosić, zawsze dołączają je do przesyłki (przynajmniej mi) (co do próbek jest to albo perception (w żelu) albo the edge (chusteczka nasączona feromonami))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...

też mam taki "problem" jak kolega, po przeczytaniu tego co tu jest napisane zastanawia mnie tylko jedno czy będe to mógł używać z moimi perfumkami Lacoste bo strasznie je lubie, a mam na mysli zakup Chikare i NPA, prosze o porade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności