Skocz do zawartości

phx & the edge


Xadib

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynając od PHX. Po używaniu , nie widziałem jakiś efektów, właściwie żadnych lecz po miesiącu udało mi się wyrwać jedną dziewczynę :D była moją przyjaciółką wcześniej. Do próbki phx dodali mi próbkę the edge i muszę przyznać że to naprawdę zadziałało Oo moja bliska koleżanka nagle zaczęła się do mnie maksymalnie kleić itp. Ja z dezorientowany max. jeszcze zakochany w tej innej ( tej z którą teraz jestem) no nic nie robiłem bo myślałem że ona sobie żarty robi. Przy tym jak się kleiła do mnie to mówiła " sama nie wiem czemu tak mnie do ciebie ciągnie itp" no i okazało się że mówiła poważnie. Nie zmarnowałem sytuacji bo i tak nie chciałbym z nią być, a teraz jestem szczęśliwy. btw... kocham ten zapach the edge ! taki wyrazisty , mocny i "pociągający" Po tej akcji może trochę zmieniłem zdanie o fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krotkiej przerwie! :-)

Dobrze rozumiem uzywales miksu PHX plus The Edge? Czy pozniej tylko tego The Edge, bo po PHX nie bylo efektów? Jak dla mnie ten PHX to lipa (tak, tak zlinczujcie mnie :D) nie dziala tak jak trzeba wedlug mnie a uzywam go dlugo, wystarczajaco dlugo, zeby to stwierdzic ;-) Nie mialem stycznosci z The Edge, ale wedlug mnie perfumowane feromony sa bezsensu troche, bo i tak trzeba je przykrywac swoimi markowymi perfumami mam racje? A mieszanie roznych perfum jest nie na miejscu conajmniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanów się , po co miałbyś przykrywać feromony zapachowe , dodatkowym innym zapachem ? :P

 

No wiec, jak wyczytałem na tym forum trzeba, bo wyczytalem w jednym poscie, ze kazdy feromon trzeba przykrywac perfumami. Pytałem sie na forum akurat o Chikare, bo mialem kilka pytan - nie chcę mi sie teraz tego szukac tego postu i cytowac, ale tak ktos z forumowiczów tak wlasnie napisał ;-) kto wie moze z The Edge jest inaczej?

A tak na marginesie jak Ci idzie z tym The Edge? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz feromony niezapachowe to niezbedne jest przykrycie perfumami, jesli zapachowe to nie ma sensu przykrywać, no chyba ze zapach ich Ci nie odpowiada to wtedy mozesz przykryc perfumami. Ja np. raczej nie przykrywam the edge bo zapach jest wg mnie ładny w przeciwieństwie do chociażby Chakiry.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie jak to jest z ta Chikara? Bo jedni pisza, ze zapach jest boski, cudowny, a inni, ze jest strasznie ochydny i duszacy. Na stronce pisze, ze maja zapach jak drogie markowe perfumy heh. Skad taka rozbieznosc zdan. Rozumiem jakby pisac prosto "lubie" albo "nie lubie", ale zdania sa bardzo podzielone ;-) a tak pozatym na ebay'u widzialem tez Chikare unscented, czyli bez zapachu :-) Ma ktos jakies doswiadczenia z ta Chikara? Prosta odpowiedz ludzie dziala czy nie?

Aha i nie karzcie mi szukac na forum, bo juz raczej wszystko przestudiowalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności