Skocz do zawartości

NPA + Phx 1ml i udany podryw


kangur65

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak Dawno mnie tu nie było Ostatnimi czasy zużyłem Phx 14 ml i w czasie uzywania tego specyfiku miałem super laskę jakieś poł roku nie uwazam aby to byla zasluga fero bo poznalem ja na NK ;) Potem dopiero zaczelyu sie spotkania na uczelni i randki Niestety juz ze soba nie jestesmy z przyczyn odemnie nie zaleznych (mialem duzp pracy i problemow i malo czasu na pannę:/)

Teraz uzywam NPA i Phx 1ml w połączeniu takim ze daje po przechyleniu NPA na palec i to rozsmarowuje na wewn czesc nadgarstka ,tak samo z druga reka i musniecie zmoczonym patyczkiem Phx 1 ml za uchem lewym i prawym. IO tak o to wybralem sie na Impre samotnie do Klubu w ostatni Czwartek Zawsze wtedy juz duzo mięsa bo jest Karaoke i darmowe wejsciowki ;) LEdwie wszedlem zaraz z daleka nawolywala mnie znajoma paluszkiem Kilka tańcow i byla moja jesli wiecie o co chodzi Musze zaznaczyc ze niemozliwe bylo iz fero by na poczatkui zadzialalo Ona byla wstawiona a ja po dwoch WArkach Strong mialem dobry humor Chyba dobrym pomyslem jest walniecie kilku na rozluenienie bo na trzezwo czlowiek za duzo mysli o fero itd! Poza tym keidy bylem z nia sam na sam ciagle ocierala sie o moje nadgarstki ....wachala je poprostu widac bylo ze wychodzlo z niej zwierze ...myslalem ze pogryzie mi rece ;) Tak samo bylo za uszami ....czesto tam przysuwala nos:) Oczywiscie fero bylo przykryte Calvin Klein Euphoria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wiesz blackmagic ciezko powiedziec jak dawka jest dla mnie odpowiednia Ja stosuję Phx1ml po przechyleniu na palec i wsmarowanie w lewa strone szyi albo za lewym uchem nastepnie kolejne przechylenie i wsmarowanie po prawej stronie i tak samo z nadgarstkami ! A czy to dziala Ciezko mi powiedziec ! Ale moze cos tam odczuwam na sobie...te lekkie poddenerwowanie ...zauwazylem na sobie ze dobrze jest smarowac fero na miejsca cieple i w ktorych biegną tętnice ....tj na nadgarstkach czyli na tętnicach promieniowych i szyjnych i koniecznie pokrywac perfumami co poprawi uwalnianie sie fero wraz z perfumami...danie same fero na te miejsce tak nie dziala jak z jakims perfumem z samej logiki ...w perfumach jest sporo alkoholu ...i czujac na sobie perfum wciagami nosem takze fero :)))) A jesli chodzi o otoczenie to bywa ze jest bardziej przyjazne ...czyli wiecej usmiechow i milsze nastawienie do nas :))) Hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha a no ja tez nie moge powiedziec, ze PHX to iscie magiczna mikstura. Zdaza sie sporo usmiechow, i ze ludzie maja bardziej przyjemne nastawienie wobec mnie, sam nie wiem czy jest to spowodowane tym PHX czy nie, bo praktycznie od dluzszego czasu uzywam PHX a w dni, ktorych go nie stosowalem w celu obadania sprawy bez PHX to bylo podobnie w sumie, chociaz moze bym sie sklonil do ostatecznej odp, ze PHX pomaga wtedy kiedy go stosuje ;-) Ostatnio stosuje go podobnie jak i Ty, czyli przechylam otwarta fiolke na palec i smaruje za lewym uchem i ponawiam to samo przechylenie za prawym i troche na nadgarstkach ;-) a stosowalem dziesiatki innych dawek wczesniej i wydaje mi sie, ze to co teraz stosuje jest chyba odpowiednie, moze nie ma takich efektow magicznych jak co niektorzy, ale i tak nie jest zle. No coz PHX nie przekonal mnie az tak jakbym tego chcial, ale poki co zostalo mi prawie cwierc duzej fiolki, wiec stosowal bede dalej ;-)

W nastepnym miesiacu dopiero bede w polsce, wiec zamierzam kupic z tej stronki NPA i na pewno cos jeszcze. Ostatnio zaintrygowalo mnie tez te BTB, ciekawe czy jest warte swojej ceny. Pozdro!!! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mmm zastanawiam sie nad czy dokonalem odpowiednioego wybory Fero?! NPA stosuje sie aby podkreslij swoja dominacje i pewnosc siebie ...sile ..itd a od kolezanek slysze ze wygladam na faceta pewnego siebie A wiec czy NPA bylo by dobre? Moze wlasnie odpycham przez to ze daje takie sygnaly ? Totalnie zarozumialy?! Mmmm moze powinienen wybrac cos co budzilo by zaufanie w mojej osobie i sympatie ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak. Stosuję NPA i BTB razem i po znalezieniu odpowiedniej dla mnie dawki jedyne osoby, które przede mną uciekają to faceci a panny wręcz przeciwnie. Czasem jest to nawet krępujące. Stoję sobie na imprezce koło baru albo niedaleko parkietu a koło mnie ustawia się wianuszek dziewczyn albo jakaś panna ze swoim facetem i mnie obwąchują... :twisted: czasami to bardzo dziwnie wygląda. A najlepsze są miny ty osób jak je złapie na tym ze mnie obwąchują. Od razu robią wielkie oczy :shock: i udają ze patrzą gdzie indziej. Tak samo jest na parkiecie jak idę tańczyć... albo wianuszek dziewczyn albo dziewczyny ze swoimi facetami. Gdy mam odczynienia z tym drugim przypadkiem przeważnie zawsze opuszczam parkiet i idę gdzieś indziej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..No właśnie caly problem moze tkwic w tym....NPA jak cztalem sluzy jednie do uwodzenia nie ma innego zastosowania i chyba wiecej juz nei zakupie tego fero bo powoli koncze buteleczke NPa i nie jestem z nich zadowolony Lepsze dzialanie mialo Phx14ml ....a juz najciekawiej to bylo przy Relationship Magic! Te fero nakladalem na linie czola i nadgarstki i zawsze mialem pieczenie skory i bole glowy ! :D Tym razem chyba zastosuje BTB albo Chikarę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności