Skocz do zawartości

Pheromax czy NPA? jak to wogóle działa? Kobiety pisać!


martyna_stargard

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, zamówilam próbke Pheromax na poczatek, a musze powiedziec, ze jestem zupelnie zielona w temacie feromonów. Czekam teraz aż je przyslą i będe mogla sprawdzić działanie. Moze podzielicie sie ze mna jakimis spostrzeżeniami? Jak mam je stosować, tzn w jakich ilościach i gdzie najlepiej? Szyja, nadgarstki, za uszami? Zauważyłam, ze większość wypowiadających sie na forum to faceci. Bardzo więc chcialabym zapoznac sie z opiniami dziewczyn. Czytając wasze wypowiedzi doszlam do wniosku, ze na poczatek najlepszy jest Pheromax, chociaz niektórzy piszą, ze wogole to nie działa. Naprawdę te feromony śmierdzą potem? A co myslicie o feromonach MIYOSHI MIYAGI? Bo moja przygoda z fero zaczela sie wlasnie od tego, ze na jakiejs stronie znalazlam reklame tych własnie perfum i bylo napisane "prawdopodobnie najlepsze feromony". Ceny MIYOSHI MIYAGI a PHX są bardzo konkurencyjne a niby zawartość fero w nich podobna... Czy "przykrywanie" fero perfumami nie osłabi ich działania? Niby MIYOSHI MIYAGI 8ml mają największe stężenie fero i są bezzapachowe zupelnie więc czy nie są lepsze od PHX? i dlaczego skoro piszecie, ze niby NPA są lepsze od PHX to jednak ich cena jest niższa o wiele od PHX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Miyoshi Miyagi - Pheromax

Pod żadnym pozorem nie porównuj tych feromonów. To, że piszą o wszystkich feromonach co piszą nie znaczy że trzeba ślepo wierzyć. Mam Miyoshi, mam także próbkę Pheromax.

Miyoshi ładnie pachną, być może mają jakieś śladowe ilości jakiś związków feromonowych (nie jestem pewna), ale faceta na nie poderwałam i juz 4 lata zwiazku za nami, zawsze mówi ze to zapach go przyciągnął :).

Co do Pheromax - feromony czuć juz po pierwszym użyciu. Są bezwonne ale ja mam zbyt czuły nos na zapachy wszelkiego rodzaju, i czuje ich woń. Jest nie zbyt przyjemnie pachnąca, ale właśnie po to są swoje perfumy, żeby je przykryć, ja osobiście przykrywam The Edge i wtedy piękne czary magiczne się dzieją :)

 

Wniosek - niema tanich feromonów z wysokim stężeniem.

 

Cena Pheromax i NPA -

Czy zauważyłaś różnice w pojemności? A no właśnie, trzeba przeliczyć ile co ma ml, z reszta juz wystartowała sprzedaż większych buteleczek a i cena stosunkowo wyższa, ale nie wygórowana co do działania (jestem przed próbami ale wiele już czytałam i kupię :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miała bym Ci polecić.. hmm..

 

na początek The Edge lub/i BTB, ja startowałam także od Miyoshi, po drodze było Sexual Attraction, Love & Desire, aż w końcu trafiłam na feromony.pl i zaczynałam od The Edge, dostałam gratis chusteczki BTB, i pierwsza próba 14 Luty.. niech magia działa, walentynki z moim facetem były najlepsze od kiedy się spotykamy. BTB zawsze używam jak jedno z nas ma zły humor, szybko rozpędza złość, a mój facet przytula i caluje mnie na każdym kroku :), Relationship Magic stosuje jak jadę do teściów i w końcu zaczęli mnie normalnie traktować a nie jak wroga. Pheromax tylko na wyjścia żeby przywołać spojrzenia i zainteresowanie innych facetów, po to żeby mój skarb nie zapominal ze jestem kobietą i trochę zazdrości mu nie zaszkodzi, ale za to noce sa nasze ...takie piękne, jak dawniej :).

 

Moje stosowanie:

 

BTB i Pheromax stosuje z The Edge, czasami z innymi perfumami :)

 

BTB stosuje 1 kroplę, rozsmarowuje na nadgarstki, za uszami, na szyjce i pod nos + 1 psik The Edge

 

Pheromax 1 psik, smaruje tak samo jak BTB + 1 psik The Edge

 

Miyoshi rzadko stosuje, ale jak już to tak 3 psiki za uszy i nadgarstek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy The Edge moja teściowa w końcu czuje do mnie jakiś szacunek, przy Relationship Magic opowiada mi wiele o sobie, co czuje, jak w pracy, i jest prze milutka.. a wcześniej to się nie zdarzało.

Pani Wiosna polecam Ci jedno psiknięcie The Edge. Przy dwóch psiknięciach ja odczuwam ból głowy i rozdrażnienie, początku nawet było mi nie dobrze, a po jednym psiku jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności