Skocz do zawartości

Pheromax - brak efektów


fah

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wyrazić swoje zawiedzenie na Pheromaxie. Od wielu dni go używam, testowałem różne dawki i nie zauważyłem żadnych efektów - ani na sobie, ani na osobach z otoczenia. Co ciekawe ani ja, ani osoby, które pytałem nie odczuwają - tak często opisywanego na forum - charakterystycznego smrodu feromonów. Również po aplikacji nie wzrasta moja energia, ani nie poprawia się samopoczucie. Myślę, że pozytywne objawy opisywane przez niektórych użytkowników to zwykły efekt placebo - sama świadomość posiadania feromonów, z którymi wiąże się duże nadzieje mogła spowodować przypływ energii i entuzjazm, a dostrzeganie reakcji innych osób to rezultat baczniejszej obserwacji otoczenia i nadinterpretacji. U mnie niestety nic podobnego nie wystąpiło i jestem sceptycznie nastawiony do feromonów, choć jeszcze nie straciłem nadziei. Mam nadzieję, że jednak uda mi się zauważyć chociaż jakiś efekt. Może ktoś miał podobną sytuację, że nie widział na początku żadnych efektów, a później udało mu się ten stan rzeczy wyraźnie zmienić? Chętnie poznam Wasze uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich sytuacjach stosujesz fero? DO szkoly? Do pracy? Do clubu?

Głównie na uczelni, ostatnio też na spotkaniu ze znajomymi na świeżym powietrzu i pomimo rożnych, wszelkich możliwych dawek - od maleńkiej kropeleczki, aż po 2 psiknięcia - brak efektów. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ! Nie poddawaj się tak łatwo. Nie znalazłeś jeszcze swojej dawki . Ja swoją dawkę dopiero dobrałem po 1,5 miesiąca . Strasznie długo ale popełniałem błędy . Po prostu przedawkowywałem .A feromony działają bo wiem , widziałem na sobie podenerwowani i frustacje oraz wściekłość. Inne osoby np. w klubach pocierali nosami i wiedziałem , że śmierdze. :x

 

Też chciałem to wysłać z powrotem do importera bo wiem , że jest 365 dniow gwarancja i kase zwrócę . Potem kupiłem NPA i mixuje to z PHX i teraz widze zmiane w otoczeniu.

 

Zacznij jeszcze raz od najmniejszej dawki do większej. Jeżeli to nie skutkuje to wymień na inny feromon.

 

Ja stosuje głownie do klubów i czasmi jak idę na miasto czy na zakupy do Centrów Handlowych . W pracy nie stosuje ,bo w firmie pracuje wiecej facetów niż kobiet , a pozatym mają już o mnie wyrobione zdanie . Teraz jestem na L4 iszukam nowej roboty bo mam wypowiedzenie na 3 miechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez widze, ze powoli obalamy mit feromonow jakie to one nie sa boskie ;-) tzn w tym przypadku mam na mysli akurat Pheromax, z ktorym mam w tym momencie stycznosc. Coraz wiecej ludzi z forum (nowych ludzi) ktorzy dopiero zaczynaja przygode z feromonami wypowiadaja sie o nich niezbyt pozytywnie. Tak wiem fero to nie perfum, ze im wiecej uzyjesz tym lepszy bedzie efekt heh. Kazdy wypowiada sie, ze dobranie dawki jest najwazniejsze, ale wiele osob w tym ja "nie potrafi dobrac dawki" I jak to jest, ze jeden moze a drugi stosuje PHX od jakichs powiedzmy 2 miesiecy i nic? Ja szczerze mowiac mialem nie raz takie przeblyski, w ktorych myslalem, ze PHX naprawde mi pomaga! Ale po jakims miesiacu kiedy doszlem do wniosku, ze postaram sie nie uzywac przez jakies 2 - 3 dni w celu sprawdzenia. I co czy ludzie byli mniej mili? Czy dziewczyny mniej spogladaly na mnie na ulicy czy gdzies w pubie? - N I E! Nie zauwazylem znaczacej roznicy szczerze mowiac, ale jednak dalej stosuje te PHX, troche w roznych dawkach, bo moze akurat zauwaze wieksza roznice i powiem WOW jednak warto bylo wydac tyle kasy na te PHX! Stosuje tez z przyzwyczajenia hehe. Podeszlem do fero sceptycznie od poczatku chociaz nie ukrywam gdybym nie chcial widziec efektow to bym go nie zakupil. Nie zamierzam sie poddac dopoki nie wypruboje innych fero, chociazby NPA. Zobaczymy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności