Skocz do zawartości

Pierwszy feromon HELP


XvTvX

Rekomendowane odpowiedzi

siema, mam 17 lat i nigdy wcześniej nie stosowałem feromonów. Chciałbym kupić coś dobrego i wydajnego na pierwszy raz. Chodzi o to,żeby cena nie była za duża i na w miare długo mi starczyło. U mnie w szkole nie ma za dużo fajnych lasek i wiadomo mam sporą konkurencję:D Mam też dużo fajnych koleżanek. Szukam jakiegoś feromonu co skutecznie zwiększył by moje szanse u dziewczyn i zwiększył atrakcyjność, dalej to już bym sobie poradził. Co możecie mi poradzić i jaki perfum do danego fero.

Myślałem nad NPA lub Chikara bo Pheromax troszke za drogo wychodzi;p i mam pytanie na ile by mi dany fero starczył . Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jeżeli szukasz fero na podryw to: NPA 5ml 126 zeta możliwośc zwrotu 365 dni gwarancja i zwrot kasy

 

PHX próbka zacznij od tego powinna starczyć na 2 tygodnie dziennej aplikacji .

 

Chikary nie używałem więc się nie wypowiem .Ma podobno ładny zapach ale jest uważana głownie za fero społeczne, towarzyskie .

 

Ja stosuje NPA + PHX fajny mix .

 

Perfumy to sprawa indywidualna , ważne żeby były trwałe i dobrze zakryły "zapach " fera . Kiedyś używałem STR8 Blue Marine State , ale były za słabe i zapach się przebijał . Teraz używam HB Selection i Lacoste Pour homme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA -dodaje bardziej pewności siebie , ludzie mają do ciebie respekt odbieraja ciebie jako dominującą osobę . PHX zaś działa na kobiety w ich oczach uchodzisz za osobę atrakcyjną , kobiety czują się pobudzone mogą mieć chcicę będziesz odebrany jako obiekt seksualny.

 

Tylko pamiętaj !!! To ty musisz wyjść z inicjatywą ! Nie możesz stać i czekać myśląc , że kobieta sama do ciebie przyjdzie . Jeżeli będziesz chciał ujrzeć efekty to musisz jeszcze raz działać . Nic nie robiąć twój mózg przedstawia się na bierność a nie na aktywność.

 

Kobieta musi poczuć fero więc musisz z nią rozmawiać aby była jak najbliżej ciebie. Samo przejście koło kobiety nic nie da bo nie zdąży się nawdychać fero. Niektórzy opisywali , że jak użyli większych dawek to kobiety się z nimi oglądały , uśmiechały zalotnie itp: :)

 

Przemyśl i zastanów się nad zakupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności