Skocz do zawartości

Inne Feromony (tj. tańsze)


Caicek0

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy ale sporo się już naczytałem otóż mam parę dręczących mnie pytań:

Czy jesli kupie jakieś fero (chciałem kupić aby przetestować czy to w ogole zadziała za 10 i 6 zł tj AMOUR ARROW 8ml i PH parfumes 13ml) to czy jest w ogóle jakakolwiek szansa że to zadziała? choć w 10%? Tylko nie piszcie mi że w 10% to na pewno bo w mojej psychice będe tego używał itp... Czytałem coś że samo wytworzenie fero jest bardzo drogie i nie ma możliwości aby takie códa były tanie. Więc oprócz powyższych pytań (na które prosiłbym o odpowiedź) stawiam główne: Czy warto przetestować a może się uda czy już lepiej kupić sobie Lure bądź Alchemy (oczywiście dla mężczyzny) (PHX itp. od razu sobie odpuśćmy ponieważ nie mam tylu pieniędzy niestety a szkoda mi dawać 40zł za próbkę) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja dobrze powiedziane, bo te "códa" nie moga byc takie tanie i nie sa nawet w ułamku procenta feromonami. Za 10 zl to nie kupisz nawet dezodorantu pod pachy a co dopiero feromony heh tzn perfum z feromonami. Sam widzisz jakie sa ceny feromonow. Mowie o takich prawdziwych, a nie byle szitu z allegro ;-) Moim zdaniem powinienes kupic probki PHX no i np NPA i sam powinienes zobaczyc czy Ci sie uda. A 38 zł jak dla mnie to nie sa wielkie pieniadze, zeby nie powiedziec... zadne ;-) Za jakosc sie placi kolego, wiec lepiej dolozyc pare groszy wiecej i sprawdzic samemu niz kupywac jakis byle szit, a pozniej narzekac co nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja ale chyba jednak na początek wypróbuję Alchemy bądź Lure ewentualnie RelationShip Magic, które polecacie?? ponieważ jeszcze się uczę (już prawie kończę ale zawsze) co za tym idzie nie pracuję i takie 269zł wolę wydac na co innego niż "perfumy" :) P.S. 38zł to niewielkie pieniądze ale mam tylko 1ml :(

Dodam iż szperając po stronkach znalazłem że Lure nie ma w ogóle feromonów a na jeszcze innej stronce że ma (na obu stronach nie był sprzedawany) co najlepsze na każdym wykresie górą są te produkty, które dana firma sprzedaje więc czy Lure naprawdę coś daje? Wiele ludzi pisało, że działa... sam już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

jako że piszę tu pierwszy raz to Witam :)

testowałem sobie Pheromax ( 1ml ) i jestem zadowolony :)

ale ta cena :roll:

szukam czegoś tańszego by sprawdzić co to może dać. jest Alchemy i chyba tego spróbuję ale...

znalazłem też coś takiego http://www.perfumy.fm/index.php?modul=9&kid=21

w przeciwieństwie do wynalazków jakich na allegro pełno za tym stoi jednak jakaś marka.

co o tym myślicie ???

ktoś tego próbowal ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.msfera.pl/feromony-uwazaj-co-kupujesz.html

 

w tym artykule macie produkty , które zostały przebadane laboratoryjnie .

 

Jeżeli chodzi o produkt "feromonowy" FM to raczej byłbym ostrożny. Na stronie nie ma podanego stężenia feromonów ani jakiejkolwiek informacji jakie feromony zawiera . Ja na love&Desire dałem się naciągnąć i teraz leży w szafie . Niestety fero to droga zabawa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności