Skocz do zawartości

Koniec zwiazku


Pavel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tutaj nowy. Przeczytalem artykul o feromonach. Mam pare pytan, ktore sa dla mnie wazne, a wiec

 

Bylem z dziewczyna rok. Ale ona chce sie rozstac. Jakies pare tygodniu temu byla nie mila sytuacja, ktora ja bardzo wkurzylo i chce zerwac. Teraz nie jestesmy w zwiazku, ale ja sie staram jak najbardziej. Przez te pare tygodni bylismy stopien kolega kolezanka. Ja sie mocno staralem by to zmienic. Powiedziala mi, ze woli bysmy byli stousnek kolega kolezanka i nic nie czuje itd. Ale do rzeczy. Czy jesli sproboje tego fermonu to uda mi sie ja przekonac do zmiany decyzji i zeby ze mna byla? ZEby zaczela ze mna normalnie rozmawiac? Jak sie tego stosuje, w jakim sytuacjach, co zrobic i jakiego fermonu uzyc

 

przepraszam za pytania, ale wole sie spytac ogarniete osoby niz, nikogo sie nie pytac i potem cos popsu

 

Prosze o porady, nie o smianie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.. ja bym Ci radzil zostawic ja w cholere! ;-) Jak jej nie zalezy to Tobie powinno bardziej juz nie zalezec, bo nic na sile i pozatym jak to ktos kiedys powiedzial "tego kwiatu jest pol swiatu" i racja ;-) Kup lepiej PHX badz NPA(na poczatek najlepiej probki) i lec gdzies na podryw szukac nowej kobiety a nie! Taka moja rada, WIEM CO MOWIE :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel daj se siana z ta laka ostatnio tez zerwala ze mna dupa z podonych przyczyn ...mowila ze mnie ciagle jeszcze Kochala ale musi skonczyc spoktania ze mna zeby o mnie zapomniec bo przegielem pale w jednej klotni no i co poradzic kilka razy sie staralem i odpuscilem a to byla nieziemska laska taka co idac droga zatrzymywaly sie samochody :) hehhee NO nic trzeba szukac dalej i podnosic sobie poprzeczke...u mnieto dziala dotychczas bo co nastepna to lepsza jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Racja, na jednej świat się nie kończy ;) Jeśli jednak bardzo tego chcesz (po długich i głębokich przemysleniach) to proponuję użyc jakiś fero i czasem się z nią widywać na stopie koleżeńskiej, bez podrywania. Kolejne doczepianie się do niej wywoła jej niechęć, a pozorny brak głębszego zaitneresowania wraz z efektem fero mogłoby dać ciekawe efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności