Skocz do zawartości

Moje testowanie :D


Aksamit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słuchaj Kruka, jeśli działa Edge - to w niego inwestuj. To co jest dobre dla Ciebie, nie koniecznie może być dobre dla innych. Skoro działa to nie warto rezygnować ze sprawdzonego, lepiej jeśli można rozszerzyć wachlarz swoich fero i kupić oba żeby poszerzać horyzonty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

Ah, i jeszcze sylwester. Dziewczyny przebywające blisko mnie bardzo szybko nawiązywały rozmowę, nachylały się do mnie mówiąc cokolwiek bądź zawiedzały mi się na szyi (stwierdziłem 4 takie przypadki). Pozatym dostałem info, że po imprezie (na której nie znałem 80% osób) pewna grupka osób powiedziała, że niezwykle im się spodobałem i chcą mnie zobaczyć ponownie. Hell yeah!

 

 

Gratki z powodu udanego sylwestra!! Mój też był zaskakujący i obfitujący w nowe doswiadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intymnosc na 90% współpracuje z FM Group sprzedając ich fero jako swoje z ceną o kilkadziesiąt zł większą...

WG. mnie to FM 92 - identyczny kolor co L&D możliwe, że z mała domieszką feromonów. Zapach bardzo podobny. Nieopłacalna inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czas na wielki finał :)

 

Uogólniając, fero pomogło mi znaleźć fajną dziewczynę. Choć może nie znaleźć co odkryć, bo znaleziona to ona już była jakiś czas temu ;] Mianowicie poznałem ją gdzieś w okolicach września, wydawała się niedostępna, poważna i rozsądna, choć pełna humoru na codzień. Wiedziałem, a raczej myślałem, że nie mam szans. Od czasu używania fero wszystko uległo zmianie. Zaczęła ze mną rozmawiać (wcześniej widywaliśmy się tylko na spotkaniach naszej grupy artystycznej) pisać i zaczęła się ze mną spotykać, ilekroć zawitałem w jej mieście. Dopiero wtedy ją poznałem tak lepiej, a ona mnie. Powiedziała, że nie wie dlaczego od pewnego razu zacząłem ją przyciągać ; ] i choć miała opory z początku, to jak mnie poznała to powiedziała że jestem niezwykle ciekawym człowiekiem. Nie wiedziała wcześniej, że jestem jaki jestem :D

Podsumowując. Jesteśmy razem już jakiś czas :) Dzielimy wspólne pasje i odkrywamy świat od nowa dzięki temu, że mamy bardzo odmienne zainteresowania. Od dłuższego czasu, w kontaktach z nią nie używam fero, bo wiem, że teraz przyciąga ją do mnie mój charakter. Mimo to w pracy i i większej grupie (czy też np na występach publicznych) wciąż fero sprawują się znakomicie. dodam, że jak dotąd nadal jadę na BTB i PHX.

Wam również życzę takich sukcesów :) I pamiętajcie, że przyciągnąć można za pomocą fero, ale zatrzymać tylko charakterem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności