Skocz do zawartości

totalna porażka phx


farjestad

Rekomendowane odpowiedzi

dawka byla dobra, perfumy byly, gadka inicjatywa wszystko inne też, przegralem w bezposrednim "pojedynku" walke z niepełnosprawnym chlopakiem

.... po pewnym czasie doszedłem do wniosku ze dawka mogła byc za duza, bo fakt faktem na tym spotkaniu były te non stop zabawy włosami ale nawijała non stop z kumplem a ze mna tylko wymieniała usmiechy, kolezanka ktora była tez tam w pewnym momencie wypaliła "co sie dzieje z tymi kelnerkami non stop przychodzą i pytaja zy jeszcze cos zamawiamy" pomyslałem ze to moje phx. w kazdym razie pozniej odwoziłem ja samochodem czyli raczej tzw. miejsce intymne gdzie mała dawka jest wyczuwalna i kiedy podjechałem pod jej dom dosłownie uciekła z samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj jeszcze czasy spotkań w stosunku do czasu aplikacji. Duża dawka, którą zastosowałeś mogłą wywietrzeć za pierwszym razem, a za drugim mniej. Nie znam dokładnie warunków w jakich przebywałeś w tym czasie więc sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie. Przy PHX przedwkowanie skutkuje wywoływaniem niechęci bądź strachu, w takim wypadku nie dziwne, że wybrała kogoś 'bezpieczniejszego'. Dzięki za wczytywanie sie w moje bazgrołki, przetestuję małe dawki PHX i zobaczymy jak to będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Myślę że większość nowicjuszy pokłada zbyt wielką nadzieje w swój zakup.

Ponieważ oprócz tego (zakładam) iż jesteś schludnie ubrany,oczywiście wykąpany.To liczy się Twoje podejście do świata.Pomyśl jeżeli masz nie poukładany swój świat to jaka kobieta zechce choćby na moment wejść do niego?...(pyt.retoryczne) :?:

To, że nie widzisz jeszcze efektów znaczy iż powinieneś dokonać małych korekt, dawkowanie, zachowanie, styl życia.....

 

Carpe Diem Przyjaciele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

historia ma swoj dalszy ciąg, spotkałem sie z ową dziewczyną jeszcze 3 razy,sprowokowałem sytuacje zeby miała pretext sie odezwać po tym jak zamilkła po 1 spotkaniu i odezwała sie zastosowałem husteczke edge i 2 dotkniecia patyczka phx przelanego do pojemnika po probce perfum, wynikł pozniej flirt sms i randka, jako ze chusteczki nie miałem juz uzyłem 2 dotkniecia patyczkiem phx, a ostatnio samo npa 3 dotkniecia patyzkiem pod nos i po 1 na szyje, w pewnym momenie zacząłem na spotkaniu hihotac i chyba byl to efekt npa a raczej na pewno. ogolnie to widze w niej 2 postacie jedna ciepla i przychylna na spotkaniu a druga po spotkaniu uciekajacą, czym ostatnio bezczelnie mnie wnerwiła gdyz chciałem ja gdzies zaprosic na sylwestra a ona powiedziała mi ze pojdzie spac po czym wspaniałomyslnie "pozwoliła" mi ze jesli chce moge gdzies isc bez niej. w czwartek mam spotkanie postanowilem ze jej powiem ze mi na niej zalezy ale jak chce to moge po prostu isc i wiecej nie wracac. zastanawiam sie tylko nad "zawodnikami" co wybrac, czy jakis mix czy pojedynczy czy be2easy ktore dzis otrzymałem , ktore kiedys dawno temu miałem i szło sie do przodu, czy moze po prostu zagrac w krajowym składzie(bez feromonów). ogolnie to raczej nikt mi nie podpowie , i za pewne na 30 min przed spotkaniem zadecyduje na chybił trafił co wybrac, no ale za uwagi bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farjestad malo co zrozumiałem z tego ostatniego postu, wes Ty sie ogarnij trochę ...bo po samych Twoim piśmie widać że masz jakieś problemy ze sobą albo mi się wydaję Z tymi fero też za dużo kombinujesz ! Jebnij na siebie jedynie Phx 14 ml! A jaką dawkę to już sam ustal ! Kivka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farjestad malo co zrozumiałem z tego ostatniego postu, wes Ty sie ogarnij trochę ...bo po samych Twoim piśmie widać że masz jakieś problemy ze sobą albo mi się wydaję Z tymi fero też za dużo kombinujesz ! Jebnij na siebie jedynie Phx 14 ml! A jaką dawkę to już sam ustal ! Kivka !

 

hehe no pisałem to po paru piwach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moim zdaniem chyba kino jest takim miejscem gdzie bardzo łatwo przedawkowac nawet przy minimalnej ilosci, głowa bolała mnie strasznie dziewczyne z ktora bylem tez z poczatku bolała. a 3 miesiace temu miałem sytuacje ze bylismy w grupie znajomych + jakies kolezanki od znajomej i jak poszlismy do knajpy to gdy chciałem sie dosiąść to dziewczyna obok ktorej siedziałem w kinie przesiadła sie jak dochodziłem do kanapy. macie jakies obserwacje własne na temat sytuacji "fero w kinie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ostatnio rozmowa w sprawie pracy, wielu pracowników tej firmy to znajomi blizsi albo dalsi i wszyscy mi mowili ze baba do ktorej sie udaje na rozmowe to wredna jakich mało. Moja strategia 2 dotkniecia patyczkiem phx po 1 na policzek i dosłownie micro dotkniecie patyczkiem z npa pod nos, wchodze na odpierdol jakbym miał to wdupie czy mnie zatrudnia czy nie, a babka byla taka miła ze szok ciasteczkami czestowała a moze tak by panu pasowało albo tak, pozostali pracownicy w totalnym szoku, a ja dopiero jak bylem w samochodzie to pozwolilem sobie na smiech. z ciekawosci sproboje zatrudnic sie w banku w przyszlym miesiacu na miesiac na stanowisku do wciskania kredytów.

 

 

//łącz posty

//edit by traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

...Moj powrot do swiata fero po kilku latach przerwy dobiegł końca, owszem fero działały ale nie osiagnąłem tego co bym chciał, widocznie ze mna cos było nie tak, pozatym kobiety przestały mnie interesowac nie ma zadnej o ktorej moglbym powiedziec inna niz wszystkie. no to pozdrawiam i zycze powodzenia ferumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

hmmm uwaga po czasie "używając fero zauważysz niechęć wkraczania na twoje terytorium" no ja zauważyłem cos raczej odwrotnego ze strony innych otóż jesli gdzies wyjde z jakąś laską bezczelnie przychodzą zagadują ją obmacują itd hehe i to jakieś wymoczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności