Skocz do zawartości

Wątpie w te fero - zajrzyj!


Tester18

Rekomendowane odpowiedzi

Więc przejde odrazu do rzeczy. Zuzylem juz ponad polowe flakona PHX 14 ml i efekty takie marne ze szok. Na kilku imprezach co prawda laski sie kleily, dawaly sie podrywac, ale kto powiedzial ze to dzieki fero? Jestes przecietny, wiec moze spodobalem sie taki jaki jestem? Po drugie byl alkohol, wiec sami wiecie.

Watpie w dzialanie tych fero i zastanawiam sie nad reklamacja ;]. Wkoncu to prawie 300 zl na to poszlo ;P... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum od kilku dni i widziałem kilka postów, w których użytkownicy pisali że według nich Phero działa jakoś bardziej na kobiety po 30 - nikt nie wie na pewno czy to fakt, czy złudzenie, wydaje mi się że może mieć to jakieś podłoże biologiczne. Po poście widzę że masz pewnie koło 20 lat, sam staram się uzyskać jakieś info czy dla kogoś, kto "wychacza" dziewczyny w wieku tym i podobnym nie ma czegoś skuteczniejszego. Tak coś mi właśnie przyszło do głowy że chyba większa część niezadowolonych z phero to ludzie w wieku licealno-studenckim właśnie.

 

Jeśli ktoś ma jakieś porównanie phero z innymi markami, i efektywnośći działanie na laski w wieku nastu i dwudziestu lat mniej więcej proszę skrobnijcie co nieco na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o alkohol to działanie feromonów jest potęgowane pod wpływem alkoholu. To wybuchowa mieszanka. W standardowych sytuacjach ludzie mają socjalne ograniczenia i hamulce. Blokują naturalne pożądanie. Po spożyciu alkoholu puszczają wszelkie hamulce i feromony maja pole do popisu.

 

Działanie feromonów jest nad wyraz silne dla osób powyżej 30-35 roku życia. Osoby do 25 lat wytwarzają bardzo dużo własnych feromonów. Powyżej 30-35 roku życia ilość własnych feromonów drastycznie spada i różnica będzie bardziej widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności