Skocz do zawartości

BTB - da sie to przedawkować?


mabh

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to wina "nieodpowiedniego dnia" czy feromonów, ale byłam dzisiaj tylko pod "wpływem" BTB i jeszcze mi się to nie zdarzyło aby w stosunku do byłego być złośliwą... A dzisiaj niekontrolowany potok złośliwości sam cisnął mi się do ust. Czuję że mocno zepsułam relacje między nami :/ Byłam złośliwa, co zresztą sam zauważył, zimna, arogancka itp. Może załączył mi się mechanizm obronny?

 

Przedawkował ktoś kiedyś BTB? Przecież to nie NPA, którego na wszelki wypadek nie używałam dzisiaj, bo łatwo je przedawkowywuję. A może to jednak ten nieodpowiedni dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj . Każdy produkt feromonowy da sie przedawkowac . BTB posiada więcej feromonów niż opisywane przez ciebie NPA . Ostroznie z dawkami , NPA i BTB to wbrew pozorom mocne fero. Ja używam NPA i wiem ,że doskonale działa i nawet wpływa na inne fero jak PHX . BTB mam zamiar kupic do mojej kolekcji . Będe mixował PHX , NPA ,K2, BTB , w ten sposób mam mozliwośc uzyskania pełnego wahlarza fero.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

troszke odswieze temet. ja wczoraj przedawkowalem btb.zadna panna do mnie nie podeszla i te z ktorymi rozmiawialem szybko uciekaly ale na facetow tak dzialalo ze masakra. kazdy znajomy przychodzil do mnie cos tam gadac i a jak chcialem cos od nich to nie bylo najmniejszego problemu. jeden gosc latal za mna i co chwile gadal ze zawsze mial do mnie ogromny szacun. potem pobili mojego ziomka tak sie trafilo po 3 minutach rozmowy wszyscy go przepraszali a mialem na sobie jeszcze npa. ewidentnie przedawkowalem i tez chcialem zobaczyc jakie to sa efekty. niedlugo mam egzamin na prawko a na pewno bedzie gosc bo to c+e to tez uzyje troszke btb. po pierwszym uzyciu widzialem jak dziala btb i dlatego oczekuje na paczuche a testy robilem z chusteczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc po sobie i po moich znajomych mogę stwierdzić, że przedawkowane fero może powodować niekontrolowane wybuchy emocji. Mi zdarza się być nadmiernie drażliwym, łatwo popadam w złość. Dlatego trzeba uważać z aplikowaną ilością.

 

No i nie ma się co oszukiwać, że przecież mamy także własną gospodarkę feromonowo-hormonalną, która także ma wpływ na nasze emocje i na to jak jesteśmy odiberani. To + syntetyczne feromony może nikiedy wywoływać nieoczekiwane efekty (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wybuchow zlosci nie ma btb+npa + thc i jestem spokojny jak baranek ale i tak wszyscy maja do mnie respect a gdy przedawkuje to ludzie przez 2 do 3 dni inaczej mnie odbieraja wiec wtedy robie sobie przerwe az dojde do swojego stanu dobrego humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności