Skocz do zawartości

BTB chyba działa


wojtekmarchewka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zakupiłem BTB używam ich od ok 2 tygodni,i opiszę moje spostrzeżenia .Pracuję w firmie gdzie jest ok 70 dziewczyn i kobiet w wieku do ok 45 lat. a także moja żona, fero nie używałem codziennie, a także nie postępowałem według zaleceń producenta, czyli żeby zwiększać dawkę o 1 kroplę tygodniowo, zacząłem od dwóch, a w następnym tygodniu 4 krople rozsmarowałem , smarowałem się także kiedy szedłem na miasto i do hipermarketów, ale tam nie zauważyłem aby fero działało żadnego zainteresowania kobiet moją osoba ,a w pracy to już inna bajka ewidentnie niektóre koleżanki zabiegają o moje towarzystwo i są jakieś takie wesołe ,ja także należę do osób wesołych ale nie urodziwych. Opiszę jedną z sytuacji jaka przytrafiła mi sie wczoraj po 4 kroplach BTB ,postanowiłem pomóc chwile koleżance ma 19 lat, ona do mnie " ale ty ładnie pachniesz " ja nic nie odpowiedziałem ,ona za chwilę "z tobą to się nie da pracować " ja sie głupio pytam "dlaczego ?"dla tego że tak ładnie pachniesz" ja patrzę na nią a ona ma jakieś takie maślane oczka i ja zaraz wróciłem do swojej roboty ,tego samego dnia jeszcze jedna koleżanka 41 lat powiedziała ze ładnie pachnę ,i dzisiaj ta pierwsza chciała abym jej non stop pomagał. Na żonie ani na obcych kobietach nie zauważyłem działania ,fero przykrywam perfumami z rozlewni (nie oryginalne) Aqua Di Gio od Armaniego, i tak szczerze to do końca nie wiem czy to zasługa BTB czy perfum ,ale myślę że i fero i perfumy współgrają ze sobą i to przynosi efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku mam do ciebie 2 pytania. Czy używając BTB czujesz się pobudzony ,bardziej pewny siebie ? Kupując BTB jest napisane na ulotce stężenie feromonów w tym produkcie ?

 

Pobudzony nie sądze, ale za to na pewno jestem bardziej wesoły i pewny siebie,w ulotce jest napisane ,Każdy 10 ml flakon zawiera 4mg feromonów o czystości 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ja po BTB też jestem weselszy ale również zauważyłem zwiększenie pewności siebie i na dziewczynach zauważyłem patrzenie w moim kierunku,uśmiechanie się do mnie,a nawet niby przypadkowe ocieranie się o mnie z towarzyszącym temu uśmiechem.

 

Jak chodzi o miks PHX + BTB to stosuje go również i efekty są fajne.

Ja stosuje dawkę 1 psik PHX i 2 krople BTB, proszę nie sugerować się tą dawką gdyż ona się sprawdza u mnie ale nie koniecznie będzie odpowiednia dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas no a jaka jest różnica miedzy PHX a NPA wg Ciebie?

 

oraz czy są jeszcze inne fero które podobnie porprawiają nastrój i spontaniczność jak BTB? Może SOE ale ich nie ma w sprzedaży u nas...

 

to dwa, a trzecie - to z całym szacunem bo nie mam nic przeciwko zarabianiu kasy - to forum jest Twoje, jesteś w jakimś programie partnerskim?

 

Pozdro

s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

właściwie to wszystkie fero działają pobudzająco, tylko każdy trochę inaczej. Np. NPA wywołuje syndrom "macho". Co do BTB, to cenię sobie ten produkt, chociaż podobnie jak p. Wojtek Marchewka odnoszę wrażenie, że trzeba stosować nieco więcej niż jedną kroplę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś użyłem tak na oko ze 3-4 krople BTB do pracy. Siedzę w pokoju z kolegą i pewnie fero się rozniosło po pomieszczeniu. Ciągle do mojego kolegi przychodzi koleżanka z pokoju i gada jak najęta, (zwykle mniej gada i rzadziej wpada). Ja płacę za fero, a on ma profity :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze on tez cos uzył? ale raczej prawdopodobienstwo nikłe, az sie chce powiedziec w takich sytuacjach co wy se qwa myslicie przeciez to ja mam fero nie on, moze do twojego biora te 4 krople to za duzo i kolo niego stezenie bylo przyciagajace a przy tobie juz odpychajace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne mają, ale nie muszą mnie molestować w autobusie i kłaść na mnie swoich 80 kg. Co innego zgrabna 40-kilkulatka w skórzanej mini, która o 8 rano w metrze napierała na mnie pośladkami (oczywiście to było jakiś czas temu) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jasne mają, ale nie muszą mnie molestować w autobusie i kłaść na mnie swoich 80 kg."

 

to cenna lekcja dla nas wszystkich. Stosując BTB należy rozważnie wybierać miejsce w środkach komunikacji zbiorowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności