Skocz do zawartości

Moja wielka miłość.


DriftKing

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro chcę się z Wami tym podzielić to znaczy, że jestem odważny. Mam 18 lat. Generalnie chodzi o to, że nigdy nie miałem dziewczyny bo nigdy nie chciałem być z kimś w moim wieku bądź z kimś młodszym. Dla niektórych może się to wydać dziwne ale mając 18 lat podobają mi się kobiety 45-letnie. Nie uważam to za coś dziwnego. Spotkałem dużo ludzi w podobnym wieku, którzy lubią starsze kobiety. Mam tak od urodzenia i jakoś myślę, że to się nie zmieni u mnie. Szczerze mówiąc nawet bym nie chciał.

 

Sprawa wygląda tak, że byłem na weselu i poznałem tam jak się okazało moją ciotkę - ale tutaj uwaga - to jest bardzo daleka ciotka, jest to osoba... hmmm... kurcze pewnie wiecie jak to jest jak się dowiadujesz, że masz wujka lub ciotkę, których widzisz pierwszy raz w życiu. Generalnie niby ciotka, niby wujek, a nic dla ciebie nie znaczą bo widzisz ich pierwszy raz. Tak samo jest w mojej sytuacji. Pierwszy raz się widzieliśmy. Ona ma... ekhh... około 50 lat. Na weselu było bardzo fajnie, świetnie się bawiliśmy, trochę piliśmy, było przytulanie i jakieś tam całusy. Bardzo mi się spodobała. Zakochałem się. Minęły dwa miesiące od wesela, a ja w styczniu mam okazję do niej jechać na kilka dni. Warto wspomnieć, że jest po rozwodzie ale z byłym mężem była na weselu (nie wiem po co ale była). Sprawa wygląda tak, że bez jakiegoś mocnego uderzenia nie mam co zaczynać. Chodzi mi o jakieś feromony lub cokolwiek, że jak ja tam do niej pojadę to żeby czuła do mnie jeszcze większy pociąg seksualny. Ja to biorę bardzo poważnie i jeśli twierdzisz, że jestem jakimś psycholem to po prostu nie odpisuj. Dla mnie to poważna sprawa. Chciałbym aby na tym spotkaniu coś się wydarzyło. Na pewno będzie też alkohol czyli pomocnik. Ubiorę się oczywiście odpowiednio, z zachowania dam z siebie wszystko ale co z feromonami. Jakaś mieszanka czy jeden starczy? Proszę o odpowiedź, to bardzo poważne. Chciałbym jakieś sprawdzone metody bo ja też chciałbym odnieść sukces.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że Pheromax :)

zwłaszcza że próbka wiele nie kosztuje a na pewno wystarczy na te kilka dni.

co do dzialania na starsze panie. wypróbowałem w pracy i to zabawne gdy ok 40latka zachowuje się jak nastolatka a taki miałem niedawno przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co tobie kolego chodzi moja sasiadka tez jest duzo starsza odemnie , no moze nie czuje tego co ty ale chcial bym ja tego tamtego poszarpac troche :D

w twoim przypadku feromony nie sa tak mocno potrzebne wystarczy ze bedziesz meski spogladaj jej czesto w oczy jak rozmawiacie nie spuszczaj spojrzenia a magia moze wtedy zadzialac

a jezeli juz jestes napalony na te feromony to jak przedmowcy pheromax jest to najlepsze fero na podryw a jak brakuje tobie pewnosci siebie to polecam npa tez super sprawa zwlasza dla tych nieco nismialych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiały nie jestem. Generalnie potrzebuję takiej 5-cio minutowej aklimatyzacji i już jest spoko. :P Generalnie mógłbym czarować bez fero ale jak nie wyjdzie to będę miał do siebie pretensje, że nie spróbowałem, a może by pomogło. :P

 

Mam jeszcze takie jedno pytanie, ile standardowo powinienem tego użyć jeśli kupię próbkę? Chodzi mi o taką dawkę, żeby nie było za dużo ani za mało ale żeby działało. Warto wspomnieć, że akcja podryw ma się odbyć w normalnym mieszkaniu, zapewne w salonie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie jedno pytanie, ile standardowo powinienem tego użyć jeśli kupię próbkę? Chodzi mi o taką dawkę, żeby nie było za dużo ani za mało ale żeby działało. Warto wspomnieć, że akcja podryw ma się odbyć w normalnym mieszkaniu, zapewne w salonie. :P

 

wal ile wlezie tak ze 4 psiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się określić jaką dawkę powinieneś na siebie nałożyć, gdyż na każdego feromony działają inaczej i każdy potrzebuje innej dawki ;) dlatego jedynym rozwiązaniem jest kupno feromonów odpowiednio wcześniej przed tym spotkaniem i testowanie różnych dawek na innych osobach/okazjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie j.w na poczatku ciezko dobrac odpowiednia dawke a tym bardziej nie moge tobie pomoc bo phx 1 ml niegdy nie mialem w reku szawsze kupuje duzy flakon

tak jak slyszalem w probce jest patyczek to umocz patyczek 1 raz i wetrzyj go w szyje to powinna byc odpowiednia dawka jak nie zobaczysz zadnych zmin to zwieksz dawka

kiedys sprzedawali próbki phx 2.ml z dozownikiem i aplikacja byla super dawke mozna bylo lattwo dobrac a teraz kicha z tymi próbkami no ale przyroda :D

tak wiec musisz to przetestowac jak nie bedziesz mial czasu to idz na zywioł

pamietaj ze feromony najlepiej dzialaja w okresie owulacji wtedy kobiety najbardziej wyczuwaja feromony

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniose sie do kilku rzeczy.

 

1. MI TEZ PODOBAJA SIE STARSZE KOBIETY.;p 30 -40.

Wiem moze kiedys przypadkiem zdazy sie jakas koncka z taka. MOZE.

A tak to gustuje w starszych od siebie o 3 -5 lat.

 

2. Jezeli kupisz probke PHx - maznij 1 raz na szyje i rozetrzyj nadganrstkami. Mozesz zastosowac to samo ale po jakis 4-6 h. BO PRZEDAWKUJESZ I BEDZIE GORZEJ. '''''''

 

3. Mam te stare probki 2 ml . Sa spuer bylo lepsze stosowanie i wogole. Teraz nosze w nich perfumy ktore zabieram do klubu.

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności