Skocz do zawartości

Pheromax ukryc parfumes ph


Kamil125

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej kup sobie 3 panienki przydrozne od feromonów wyjdzie cie tak samo cenowo a osiagniecie celu gwarantowane, feromony to nawet placebo nie jest a ci co sie chwala tutaj to po prostu przechwałki

 

To że akurat Tobie feromony nie pasują i nie sprawdziły się nie znaczą że komuś innemu nie pomogą. Przecież feromony.pl zwraca pieniądze jeżeli nie zauważysz żadnej różnicy oczywiście nie mówie tu o próbce, więc jeżeli chce spróbować to się przekona. Ja jednak radziłbym przykryć phx jakaś perfuma niż jakimiś rocienczonymi sikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakiś miesiąc temu kupiłem tani feromon parfumes ph i mimo bardzo fajnego zapachu to nie zauwazyłem działana pobudzającego na kobiety. Mam zamiar kupic pheromax i ukryc go tym moim feromonem. Czy to nie będzie przeszkadzało? Pozdrawiam

To nie są feromony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

messt sluchej synu po 1. to feromonami bawiłem sie w czasach jak ty byleś dzieckiem (2001) wiec mnie nie pouczaj cudaku, po 2. to nie cytuj regulaminu bo znam go na pamięć.

 

Synu to możesz się zwracać do swojej dziecka ale nie do mnie. Więc daruj sobie takie powierzchowne a wręcz chamskie określenia. Guzik mnie obchodzi kiedy się bawiłeś feromonami, czy było to rok temu czy 3 dni a może w innym okresie życia. Jesteś nastawiony negatywnie i wszystkim sprzedajesz swoje smutki że to nie działa, denerwuje mnie to ponieważ najwyraźniej w świecie nie masz racji. Większość osób zauważa jakieś subtelne bądź też większe różnice więc Twoje teorie że to nie działa - poparte tylko Twoim doświadczeniem są w mig obalane. Może nie potrafiłeś dobrać swojej dawki, może były inne powody. Jedno jest faktem, starasz się wmówić wszystkim że to nie działa ponieważ w Twoim przypadku nie odniosło to pożądanego (żadnego??) skutku. Skoro znasz regulamin to nie rozumiem Twoich wypowiedzi, ktoś kupi i mu się nie spodoba to dostanie zwrot kasy więc nie jest w tej kwestii na niczym stratny?!

 

P.S jakby w rzeczywistości w ogóle nie działało to ludzie by nawet dla testów nie kupowali. A skoro wolisz wydać pieniądze na prostytutkę niż poderwać sobie jakąś dziewczynę nawet z efektem placebo feromonów(jak to ktoś określił) to myślę że dalsza konwersacja z Tobą na podobnym szczeblu nie ma najmniejszego sensu. Daruj sobie teraz marne utwierdzanie swoich racji, pożyczyć Ci chusteczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg.. pewnie ze to jedna wielka sciema, naiwni sie tylko nabieraja... zero efektow jakichkolwiek feromonow...

 

Kolejny który nie zauważył efektów i twierdzi że nic w tym nie ma. Jak sam pisałeś w innym temacie nie zauważyłeś reakcji otoczenia - czasem jest tak że są to tak subtelne reakcje że trudno je zauważyć. Wierze że osoby które tracą czas na opisywanie chodź parę lecz pewnie nie wszystkie naprawdę opisują prawdę. To że Tobie się nie udało dobrać dawki albo liczyłeś na coś więcej to już Twoja sprawa, ktoś będzie chciał spróbować nic nie tracąc to i tak spróbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczylem na duzo... a efektow nie bylo ZADNYCH!!! od jednego psikniecia az po 5!! wiec nie mow ze dawki nie dobralem... pozdro dla naiwnych!

 

Nie będę się przekomarzał. U mnie i u innych osób jakoś działa mimo ze sa ta czasem subtelne efekty. Nie chcesz nie musisz używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczylem na duzo... a efektow nie bylo ZADNYCH!!! od jednego psikniecia az po 5!! wiec nie mow ze dawki nie dobralem... pozdro dla naiwnych!

Z tego co piszesz(w profilu) uzywales the edge... poczytaj o nim opinie - większość negatywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co... myślisz ze PHX byłby lepszy??

 

Tak, jakbyś się zagłębił i trochę poczytał zamiast tylko się zniechęcać to byś wiedział ze the edge nie ma wielu pozytywnych opinii, no nie licząc może chusteczki z próbki. Ani zapachowy ani bezzapachowy mimo ze to niby taki sam skład jak npa. Jeżeli nie używałeś PHX to nie wiesz jakie działania by Ci przyniósł, wiec nie mów ze nie działa. To tak jakbyś kupił sobie jeden model samochodu powiedzmy opla tigre na giełdzie - dosyć ostro zajeżdżoną i by Ci się nontoper psuł. Tez byś powiedział ze tigry są do d**y bo się ciągle psuja nawet te nowe z salonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupilem the egde uzywane... tylko nowe z "salonu"

 

Nie zrozumiałeś chyba aluzji. Mówiąc i mając na myśli jednego opla tigrę - już niech Ci będzie ze nowa bo widzę ze masz z tym problem. No wiec kupując nowego opla tigrę który non toper się psuje stwierdziłbyś ze wszystkie ople takie są do d**y? Bije do tego ze nie możesz stwierdzać ze wszystkie feromony są bee bo jeden akurat w Twoim przypadku nie działa. U mnie samo npa prawie w ogóle nie działa ale phx lub w połączeniu jednego i drugiego jest efekt. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to co niektórzy mogą nawet pokemony zbierać...

Feromony działają.....poczytaj na forum, bo temat był już tyle razy podnoszony..że szkoda gadać.

Zgadzam się, polityka firmy feromony.pl nie jest nastawiona tylko na osiąganie zysków co jest rzadkością,profesjonalne podejście do klientów,liczy się podejście do człowieka...a tutaj nie można mieć żadnych zastrzeżeń.Dobrze zdają sobie sprawę że zadowolony klient przyciągnie co najmniej dwukrotną ilość potencjalnych klientów.

 

A co do tego Pana korzystającego z usług "najstarszego zawodu świata" Powiedz w jakich regionach się pojawiasz, żebym nie miał styczności z bydlakiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności